Jak to działa
0 0 207 0
07.07.2017

[CS 1.6] Podstawowe mapy counter strike 1.6 [TOP 3] (Część 3/3)

1. de_nuke

Mapa jest rzeczywiście wielkim reaktorem jądrowym, gdzie Terroryści próbują wysadzić reaktor. Naturalnie mamy Antyterrorystów, starających się go ochronić. Mapa jest dość trudna do gry, ponieważ na mapie są miejsca bardzo dobrze oświetlone, ale są miejsca, które są raczej ciemne i przerażające! Aby dodać do niesamowitej atmosfery, jeszcze jest czerwony blask reaktora, który może być widoczny z ciemności. Ta mapa ma jednak swoje imię i jest znana na całym świecie. Osobiście uważam, że ta mapa zasługuje na miejsce w pierwszej dziesiątce. Gracze którzy znają tą mapę wiedzą o jej dobrych miejscach dla snajperów czy camperów. Ta mapa aktualnie jest dobrym przedstawieniem gry counter strike 1.6 i global offensive. Każdy początkujący gracz powinien zagrać na tej mapie bo jest ona przedstawiona nawet w trilerze gry.

2. aa_dima2

Mała, ale bardzo zabawna mapa. Ta mapa zajmuje się wszystkimi błędami i usterkami, które napotkano w oryginalnej mapie aa_dima. Co więcej, ma nawet podwyższone kolory dla Antyterrorystów. Mapa jest idealna dla meczy z 5vs5 lub 5vs5 klanem i posiada broń dla każdego typu gracza. Gra jest bardzo szybka na tej mapie i sprawia, że jest idealną mapą dla wszystkich serwerów. Nie ma strefy podkładania bomby na tej mapie, więc trzeba zabić, aby wygrać grę! Każdy gracz tej mapy prawie nie zna bo dużo o niej nie słychać. W tej mapie chodzi o to żeby zbijać graczy dla fragów i popularności wśród graczy. Gracze niedoświadczeni (Noob) raczej na tej mapie lepiej żeby nie grali bo najczęściej tacy gracze giną na starcie. Jeśli jednak jesteś zaawansowanym graczem który szuka wyzwań ta mapa jest dla ciebie.

3. de_inferno

Domy! Domy i więcej domów! To jedyny sposób na opisanie tej mapy! Zarówno Terroryści, jak i Antyterroryści pojawiają się na obrzeżach mapy. Mapa ma dwie strefy podkładani bomby i wiele ukrytych miejsc. Dobry zespół może korzystać z niezliczonej liczby sposobów podejścia, aby zdjąć drużynę przeciwnika. Gracze muszą być bardzo uważni na tej mapie, ponieważ mogą trafieni z dowolnego kierunku. Taki jest projekt i założenie mapy. Będąc dużą mapą, jest idealna dla dużej liczby osób i chociaż mapa jest trudna do zrozumienia na początku, jest to jedna z najtrudniejszych map dla tej gry.
Mapa dla doświadczonych graczy (Pro), którzy znają dobrze tą mapę i jej wszystkie sekrety. Jeśli jednak jesteś graczem początkującym musisz tą mapę dobrze poznać w grze na botach na trybie Normal. Mapa dla graczy którzy lubią iść pełną parą na przeciwnika (Rashować).

[CS 1.6] Podstawowe mapy counter strike 1.6 [TOP 3] (Część 3/3) 0.0 0
0 0
Art napisany przez Shadow YouTube

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
2

Metin2 GladorMT2 - jak zarobić i się nie narobić

Poradnik Fragorski
3

NosTale Od zera do bohatera - Nostale: F2P MMO

Recenzja Rockney
4

MovieStarPlanet Mój sposób na dużo Star Coins!

Poradnik HorseQ
5

Paladins Paladins- Darmowa gra która wciąga na długie godziny. Recenzja popularnej produkcji Hi-Rez Studios

Recenzja DupciaBlada
6

CSGO (B2P) Dostępna nowa waluta w CS GO

Poradnik Merion
7

4Story 4Story - Recenzja gry!

Recenzja Malfour
8

Minecraft Czy minecraft nadal jest fajny/popularny - moja własna recenzja na temat minecraft'a ?

Recenzja Trolox13
9

Hero Zero Kilka słów o Hero Zero - recenzja

Recenzja Mekastin
10

Goodgame Empire Najlepsza strategia czy maszynka do robienia piniędzy

Recenzja milosz szwal