Jak to działa
Przejdź do gry CSGO (B2P)
CSGO (B2P)
4 0 109 0
16.06.2017

Najlepsze skórki do kos w cenie poniżej 50$!

Witam, w dzisiejszym artykule przedstawię wam najładniejsze skórki do noży, które nie przekraczają ceny 50$. Skiny w tym zestawieniu mi odpowiadają, ale tobie niekoniecznie muszą odpowiadać. Zapraszam do czytania i nie zapomnij ocenić materiału, gdyż pisanie go zajęło mi nie mało czasu.
Pierwszą skórką, jaką wam przedstawię jest „Noc” do noża falcjon. Jeśli nie masz za dużo pieniędzy jest to jeden z lepszych wyborów. Skórka jest cała koloru czarnego, a jeśli się dobrze przyjrzysz jest lekko bardzo ciemno niebieska. Aby cena nie przekroczyła 50$ kup ten nóż w stanie przetestowanym w boju.
Drugą skórką, którą proponuję wybrać poniżej 50$ jest Nóż Falcjon bez żadnej skórki. Jeśli masz wybierać brzydkę skórkę do noża, lepiej kupić nóż bez skórki. Jako iż niema skórki, nie ma też stanu. Jako iż nie ma stanu jest koloru srebrnego.
Kolejna z ładniejszych skórek o niskiej cenie (jak na nóż w csgo) jest również skórka „Noc”, jednakże do Noża Składanego.

Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj

Jego cena to 45$. Uwieżcie mi, warto go kupić mając mniejszą sumkę. Jak wygląda skin, opisałem przy pierwszej propozycji.
Czwarta skórka „Ultrafiolet” do noża składanego. Kosztuje 48$, a moim zdaniem jest jedną z najładniejszych omówionych w tym artykule. Ma fioletową rączkę, a reszta koloru szarego. Całkiem ładnie prezentuje się w grze.
Następna skórka, którą polecam, a kosztuje poniżej 50$ to „Śniedź” do noża składanego. Naprawdę fajnie wygląda, mimo iż w tym zestawieniu są ładniejsze skiny. Jest w odcieniach szarego. Polecam kupić ten nóż w stanie mocne zużycie. Jego cena, za którą go kupicie to minimalnie 47$, a maksymalnie prawie 60$. Dlatego też gdy chcecie go kupić, poczekajcie na niską cenę.
Kolejną z ładniejszych skórek do 50$ jest skórka do noża falcjon, a mianowicie „Popiół”. Sama nazwa wskazuje jak skórka wygląda i jakiego jest koloru. Nawet jest ładna jak na swoją niską cenę, czyli 46$.
Siódmą już skórką w moim zestawieniu jest „Śniedź” do sztyletów cienia.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj

Ja osobiście nie przepadam za sztyletami cienia, ale moim zdaniem wyglądają one bardzo ładnie z tą skórką. Aktualna cena tej skórki to tego noża to 50$. Jest koloru srebrnego.
Ostatnią już skórką, która również jest ładna mimo iż jest do sztyletów cienia to „Miejski Zamaskowany”. Również koloru srebrnego, jak poprzednia skórka, jednakże poprzednia moim zdaniem jest troszkę ładniejsza.

To już wszystkie skórki do noży, którę proponuję kupić mając w portfelu 50$. Jeśli lista tych skórek podoba Ci się zostaw pozytywną ocenę. A może Ci podobają się o wiele inne skórki? Daj znać w komentarzu. Jeśli chcesz mi pomóc napisz również w komentarzu propozycję na kolejny artykuł, gdyż powoli kończą mi się pomysły na artykuły dotyczące Counter Strike : Global Offensive. Ja już nie przedłużam, widzimy się w kolejnych artykułach.

Zabraniam kopiowania artykułu bez mojej zgody, albo bez podania jego autora. Zdjęcia zawarte w tym artykule pochodzą jak zwykle z Google Grafiki.

Najlepsze skórki do kos w cenie poniżej 50$! 5.0 4
4 0
Art napisany przez JestemKacper

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Paladins Paladins- Darmowa gra która wciąga na długie godziny. Recenzja popularnej produkcji Hi-Rez Studios

Recenzja DupciaBlada
2

CSGO (B2P) Dostępna nowa waluta w CS GO

Poradnik Merion
3

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
4

Metin2 GladorMT2 - jak zarobić i się nie narobić

Poradnik Fragorski
5

NosTale Od zera do bohatera - Nostale: F2P MMO

Recenzja Rockney
6

MovieStarPlanet Mój sposób na dużo Star Coins!

Poradnik HorseQ
7

Minecraft Czy minecraft nadal jest fajny/popularny - moja własna recenzja na temat minecraft'a ?

Recenzja Trolox13
8

4Story 4Story - Recenzja gry!

Recenzja Malfour
9

Paladins Dodatkowe nowości w OB 64

Poradnik przemdyl
10

CSGO (B2P) Czy warto grać w CSGO ?

Recenzja furia016