Jak to działa
1 0 46 0
30.08.2017

Realm of the Mad God - Archer

Archer jest jedną z pierwszych klas wprowadzonych do gry. Używa on łuków, kusz i zbroi ze skóry. Łucznik to bardzo potężna klasa w prawie wszystkich dłoniach, ale pamiętaj o zręcznym wykonywaniu uników, jeśli chcesz odnieść sukces, czy to po to aby zdobyć łup czy pozostać przy życiu.


Ekwipunek

Bow of Innocent Blood i Bow of Covert Havens są najpotężniejszymi łukami w Realm of the Mad God. Te łuki używają wielu strzał przebijających, aby zabić całe grupy wrogów. Szeroki zasięg ataku jest skuteczny także w przypadku trudniejszych wrogów, ponieważ mało prawdopodobne jest, abyś nie trafił w przeciwnika. Aby w pełni wykorzystać potrójne strzały, musisz zbliżyć się, aby trafić wrogów wszystkimi pociskami. Dlatego należy unikać wszystkich pocisków chyba że są falowe lub mają odpowiednie odstępy.

Golden Quiver oraz Quiver of Elvish Mastery to główne kołczany używane podczas paraliżowania wrogów. Mają największą moc ze wszystkich dostępnych paraliżujących kołczanów i ich atak kosztuje średnio 75 punktów many.


Silne i słabe strony

Archer jest jedną z nielicznych klas, które są dość skuteczne nawet nie wymaxowane, ale wciąż mogą zostać uszkodzone przez bossy lochu, a nawet duże grupy bogów. Jest skuteczny jako samotnik oraz wśród dużych/średnich/małych grup. Łucznik nie jest tak delikatny jak czarodzieje, ale nie jest tak samo defensywny, jak klasy typowych tanków. Skórzana zbroja jest wystarczająco dobra, aby Archer miał wystarczającą obronę i zręczność.

Główną słabością jest jego mały zasięg, który powoduje duże straty w zadanych obrażeniach, co oznacza, że ​​jeśli chcesz radzić sobie z wysokimi stratami, musisz walczyć w średniej odległości od przeciwnika, tak jak klasy walczące sztyletem.

Nowy łucznik jest stosunkowo silny w porównaniu do innych klas, jeśli używa T8-10 łuku może z jakimiś umiejętnościami zadawać duże obrażenia bogom. Chociaż nie ma zdolności uzdrawiającej, Archer może wziąć na siebie obrażenia, zbierając mikstury leczące i inny ekwipunek.

Wymaxowany Archer może wykonać te same rzeczy co nowy łucznik, ale znacznie szybciej i mniej ryzykownie. Maksymalny Archer może podjąć się wyzwania, jakim jest solowanie bossa eventowego, w przeciwieństwie do świeżego łucznika. Jedną z największych zalet łucznika jest wysoka statystyka ataku i wynosi ona aż 75, zwiększając małe obrażenia łuków do bardzo wysokich.


Zwierzaki

Co do wyboru zwierzaków - najlepszym wyborem jest oczywiście leczenie, na drugim slocie leczenie many, zaś trzeci dowolny - te dwa najbardziej nam się przydadzą.


Dzięki za przeczytanie mojego poradnika do klasy Archer, mam nadzieję, że przyda wam się on i zaczniecie grać tą klasą.

Realm of the Mad God - Archer 5.0 1
1 0
Art napisany przez Fragorski

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO (B2P) Dostępna nowa waluta w CS GO

Poradnik Merion
2

Łowcy Zombi 10 najbardziej niezbędnych przedmiotów podczas apokalipsy zombi

Poradnik JestemKacper
3

DOTA 2 18. Jak grać? #Legion Commander

Poradnik DomaC
4

Hero Zero Od zera aż do bohatera

Poradnik Julcia1
5

DOTA 2 Najtrudniejsze postacie - MEEPO (THE GEOMANCER)

Poradnik Zarabianiewinternecie
6

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
7

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper
8

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
9

Margonem Wszystko o reputacji

Poradnik Quaq
10

CSGO (B2P) Jak "oszukać" ruletki CS:GO?

Poradnik JestemKacper