Jak to działa
Przejdź do gry Crossout
Crossout
5.0 1 1574 0
22.08.2017

Crossout - Oficjalna recenzja gry!

Trudno mi było dokładnie określić, czym jest Crossout. Jest to darmowa gra MMO, ale jest to również strzelanka pomiędzy drużynami, w której tworzysz pojazd, w którym niszczysz swoich wrogów. Nie spodziewałem się, że będę miał tyle radości grając w tą grę i to z wielu powodów. Więc porozmawiajmy trochę o tym, co gra. W Crossout budujesz pojazd lub jeep. Cokolwiek masz części i budujesz co tylko chcesz by stanąć naprzeciw wrogiej drużynie, która zrobiła to samo. Mecze są błyskawicznie krótkie i masz dość standardowe cele: Zniszcz drugi zespół, dwa zespoły, jeden cel, zdobądź go. Jeśli jednak zlikwidujesz inny zespół to oni nie będą mogli osiągnąć tego celu. Widziałem kilka niezwykłych konstrukcji! W menu jest przycisk na głównym ekranie, wystawa, gdzie można pokazać swoje prace, aby być chwalonym przez innych. Ktoś zbudował pociąg, autobus szkolny a nawet lodówkę czy szafę! Z wystarczającą liczbą meczów, czasu i wysiłku można dosłownie zbudować wszystko, czego pragnie twoje serce. Można również zapisać projekt pojazdu, zmienić go lub wykorzystać go samodzielnie, jeśli masz do niego jakieś części czy pomysły.
Grając w tę grę możesz zdobyć 1360 Graj
Kluczem jest posiadanie części. Prowadzi to do dużego pytania, które każda swobodna gra ma na celu: "Czy to będzie wynagrodzenie, aby wygrać?" I szczerze nie wiem. Pojazd, którego używam, pochodzi z wystawy i jest całkiem potężny. Ale byłem absolutnie rozbity przez konstrukcje rakietowe, karabiny maszynowe czy, konstrukcje strzelbowe ... i myślę, że nienawidzę najmocniejszej budowy, a zwłaszcza tych, które mogą cię przewrócić. Wiecej o tym za chwile. Pomyślmy o przejęciu i weźmy pod uwagę aspekt "pay to win". Aby zdobyć monety, możesz sprzedawać rzeczy na rynku, przedmioty wygrać w bitwie, których pewnie i tak nie użyjesz bo są słabe, nagrody z skrzynek itp. Albo można je kupić w sklepie. I tak jest od otwartej wersji beta. Czy będzie można kupić lepszą broń dzięki pieniądzom, aby stawić się na wyższe pole gry? Jasne, że jeśli twój sprzęt może sobie na to pozwolić, ale z wystarczającą ilością pieniędzy, jestem pewien, że to nie będzie problem. Jednak te nie oferują więcej umiejętności, ani zatrzymują cię od tyłu, ściętymi nogami między szeregiem kamieni, że nawet jack nie może cię wydostać. Jeśli twój zespół dotrze do Ciebie, mogą Ci pomóc, ale szanse są, że ci też utknęli. Z drugiej strony, myślę, że to wynagrodzenie wygrać, ale to z powodu szczęścia.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 1650 Graj
Najlepsza część tej gry to rzeczywiste działanie w grze. To wszystko się rozpada, każda część może odpaść. Musisz je wypróbować. I rzemiosło trwa wiecznie. Musisz wygrać, wygrać i wygrać. Musisz dołączyć do konkretnych map, aby uzyskać drut, lub strzelby lub elektronikę, lub cokolwiek potrzebujesz. Na przykład, aby utworzyć Rzadką Strzelbę "ST-M23 Defender" potrzebujesz 450 Złomu, 50 Miedzi [Najczęściej zdobytych w rajdach] i niektórych części: Pistolet maszyn LM-54, dwa małe koła i dwa dokery. Musisz mieć duże szczęście jeśli chcesz rozbudować legendarne części ponieważ, jest szansa że te zniszczą się podczas tworzenia. Grind może potrwać kilka dni, ale najprawdopodobniej potrwa kilka tygodni, aby uzyskać te rzeczy normalnie. Jeśli nie masz szczęścia, aby zdobyć całe uzbrojenie w niektórych skrzyniach. Co jest niefortunne, ponieważ ta gra jest niezmiernie zabawna. Myślę, że najprostszym rozwiązaniem jest obniżyć niektóre koszty budowy lub zwiększyć ilość części zyskujących z wygranych przez przyzwoity czynnik. Tylko najbardziej hardkorowi gracze będą grindować dniami lub tygodniami na legendarne rzeczy. Grę polecam dobra do odstresowania się ale, szybko się nudzi.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Malfour

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Brawl Stars Moja opinia na temat tej gry

Recenzja M0rliny123
2

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
3

Szklarnia w zielone imperium

Poradnik Duman1222
4

MovieStarPlanet MSP Jak znaleźć się na stronie logowania na MSP?

Poradnik MarciaUwU
5

Travian Travian to ciekawa gra

Tutorial PanPillager
6

Tanki Online Czołgi przyszłości

Recenzja JuLeKAN
7

Metro Exodus-moja recenzja

Recenzja Antonios007
8

Margonem Jak zarobić kasę na pierwsze eq

Poradnik Nevetorni
9

Minecraft Najlepsze polskie serwery survival? [ MINECRAFT ]

Recenzja OSKKKKAAAARRRRR
10

Momio Moja opinia o grze momio

Recenzja Kropiasta 2008
Chat