Jak to działa
Forum

Pytania

Login
Wiadomość
mikasonor2 Newby
Posty: 2
Dołączył: 07.05.2016
Status: Offline

Admini co wy!!

08.05.2016, 18:15
Nie działają rejestracje a na serwisie którego nie che wymiawiać tam zawsze akceptują a mi world of worship rejestracja niedziala good empire tak samo o co chodzi? i czy jak wam wysle (powiecie gdzie ) ss'a to zakceptujecie?
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Admini co wy!! - 08.05.2016, 18:29
Bananowy Futrzak Leader
Posty: 132
Dołączył: 05.01.2016
Status: Offline
Nwm czemu tak jest jak wyślesz screena to jak trafisz na fajnego admina to ci zrobi ale jak na takiego komu się nie chce to nie zrobi. Mi też teraz we wszystkich grach nie działa rejestracja. i jak udostępniam jakiś serwis do wgl innych spraw niż ten to mi go usuwają automatycznie.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Admini co wy!! - 08.05.2016, 19:47
TomoT Veteran
Posty: 218
Dołączył: 27.03.2016
Status: Offline
Administracja

Witam,

Niestety nie jesteśmy jednak w stanie "przeskoczyć" problemów z rejestracją, ponieważ nie posiadamy takich narzędzi technicznych. Prawdę powiedziawszy kontaktowaliśmy się niejednokrotnie z producentami gier celem weryfikacji infrastruktury w poszukiwaniu problemu. Zostaliśmy zapewnieni, że system weryfikacyjny działa poprawnie, a jakiekolwiek dodatkowe kłopoty leżą po stronie użytkownika tj. sposobu aktywacji lub jego historii w danej grze. Wyłącznie producent może wyrazić zgodę na dalsze uczestnictwo użytkownika w wykonywaniu zadań.

W przypadku gdy nie dostosujemy się wymogów narzuconych przez producentów, gry mogą zostać trwale usunięte z naszej oferty.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat