Jak to działa
Forum

Pytania

Login
Wiadomość
Pink Sheep Lololololololo Master
Posty: 854
Dołączył: 20.05.2016
Status: Offline

Administracji znowu odwala

09.02.2018, 14:28
I znowu mam problem z Bananapedią. Raz spróbowałem zamieścić artykuł? Odrzucono mi za reklamę szemranych sposobów. Usunąłem je... i znowu odrzucili! Przerobiłem już artykuł po raz trzeci. I jestem gotów usunąć swoje konto, jeśli JESZCZE RAZ mi odrzucą ten artykuł. A chodzi tu o zwyczajne zdobywanie kart. Usunąłem wstawkę o Idle Masterze? Nie. O szemranych giveawayach? Też nie. Zostawiłem tylko OPSkins, G2A i lowcygier.pl (a przypominam, że sami to reklamowali w jednym z giveawayów). Wykasowałem to wszystko, może teraz to przepuszczą.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll3
RE: Administracji znowu odwala - 09.02.2018, 14:31
Hollowlun Newby
Posty: 53
Dołączył: 17.01.2018
Status: Offline
No raczej szantaż nie działa dobrze, więc nie do końca rozumiem wynoszenia w kolejnym temacie takich rzeczy. Reklama innych serwisów nie leży w kwestii użytkowników, a właścicieli strony - to, że oni to robią w danej chwili, gdy mają z tego zysk, nie oznacza, że będą mieli tą współpracę cały czas, oraz, że zwykli użytkownicy mają strasznie o tym pisać. Dostrzegasz w tym kłopot? Bo ja owszem, wcale nie dziwie się, że te artykuły były odrzucane bo był ku temu solidny powód.

Pozdrawiam.
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Administracji znowu odwala - 09.02.2018, 18:45
Xevtio Hero
Posty: 357
Dołączył: 01.07.2017
Status: Offline
Rozumiem dlaczego jesteś zdenerwowany, ale pisząc tak tylko pogarszasz sytuację. Musi być sensowny powód odrzucenia artykułu, jeżeli chcesz napisz do mnie wiadomość, a postaram Ci się jakoś pomóc ;)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Administracji znowu odwala - 09.02.2018, 18:57
Pink Sheep Lololololololo Master
Posty: 854
Dołączył: 20.05.2016
Status: Offline
XevtioRozumiem dlaczego jesteś zdenerwowany, ale pisząc tak tylko pogarszasz sytuację. Musi być sensowny powód odrzucenia artykułu, jeżeli chcesz napisz do mnie wiadomość, a postaram Ci się jakoś pomóc ;)
No ale nie ma. Raz był, Usunąłem te linki. Drugi raz? Czuję, że ktoś z administracji chce się mnie pozbyć.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll2
RE: Administracji znowu odwala - 09.02.2018, 18:58
Dawid035 Master
Posty: 518
Dołączył: 22.07.2016
Status: Offline
Zauważyliście, że ktoś daje wam trolle?
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Administracji znowu odwala - 09.02.2018, 19:00
Xevtio Hero
Posty: 357
Dołączył: 01.07.2017
Status: Offline
Czy Ty właśnie zamiast spokojnie napisać o co chodzi, obrażasz administrację, a osoby, które Ci odpowiadają i chcą pomóc dostają od Ciebie trolle? Poważnie? Jeżeli poziom Twoich artykułów jest tak niski jak Twojego zachowania, nie dziwię się, że są odrzucane.
Nie pozdrawiam.
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Administracji znowu odwala - 09.02.2018, 19:01
Dawid035 Master
Posty: 518
Dołączył: 22.07.2016
Status: Offline
Pink Sheep Lololololololo
No ale nie ma. Raz był, Usunąłem te linki. Drugi raz? Czuję, że ktoś z administracji chce się mnie pozbyć.
To się skontatkuj bezpośrednio z supportem bo jakiś powód musi tego być.
Również spokojnie, nikt nie chce cie się pozbyć. Komu by nawet na tym zależało? Tym bardziej, że nie jesteś nawet znany na banankach, więc raczej myślę, że przesadzasz.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Administracji znowu odwala - 09.02.2018, 19:02
Pink Sheep Lololololololo Master
Posty: 854
Dołączył: 20.05.2016
Status: Offline
Dawid035 Tym bardziej, że nie jesteś nawet znany na banankach, więc raczej myślę, że przesadzasz.
> nie jesteś znany na banankach

> ponad 600 postów

Wybierz jedno.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Administracji znowu odwala - 09.02.2018, 19:03
Pink Sheep Lololololololo Master
Posty: 854
Dołączył: 20.05.2016
Status: Offline
XevtioCzy Ty właśnie zamiast spokojnie napisać o co chodzi, obrażasz administrację, a osoby, które Ci odpowiadają i chcą pomóc dostają od Ciebie trolle? Poważnie? Jeżeli poziom Twoich artykułów jest tak niski jak Twojego zachowania, nie dziwię się, że są odrzucane.
Nie pozdrawiam.
Teraz się zdenerwowałem. Idzie zrozumieć.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Administracji znowu odwala - 09.02.2018, 19:05
Dawid035 Master
Posty: 518
Dołączył: 22.07.2016
Status: Offline
Pink Sheep Lololololololo
> nie jesteś znany na banankach

> ponad 600 postów

Wybierz jedno.

> sława
> 175 trolli
Wybierz jedno
Rzetelny Społecznik1 Pomocny Wulgarny Troll
RE: Administracji znowu odwala - 09.02.2018, 19:06
Xevtio Hero
Posty: 357
Dołączył: 01.07.2017
Status: Offline
Zrozumieć można to, że jesteś zdenerwowany z powodu odrzucenia artykułu, jest to Twoja włożona praca, która jest w jakiś sposób niedoceniona. Tak jak poprzednio zostało powiedziane, napisz do supportu i opisz sytuację. Poproś o wskazanie konkrentego tekstu, który jest niepoprawny albo napisz do mnie, a ja postaram Ci się pomóc.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Administracji znowu odwala - 09.02.2018, 19:06
Pink Sheep Lololololololo Master
Posty: 854
Dołączył: 20.05.2016
Status: Offline
Dawid035Pink Sheep Lololololololo
> nie jesteś znany na banankach

> ponad 600 postów

Wybierz jedno.

> sława
> 175 trolli
Wybierz jedno
Ja te trolle zdobyłem już dawno temu.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Administracji znowu odwala - 09.02.2018, 19:08
Dawid035 Master
Posty: 518
Dołączył: 22.07.2016
Status: Offline
Pink Sheep LololololololoJa te trolle zdobyłem już dawno temu.
I je regularnie nabijasz.
Rzetelny3 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Administracji znowu odwala - 09.02.2018, 19:08
Pink Sheep Lololololololo Master
Posty: 854
Dołączył: 20.05.2016
Status: Offline
Dawid035Pink Sheep LololololololoJa te trolle zdobyłem już dawno temu.
I je regularnie nabijasz.
:cry: :gun:
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll1
RE: Administracji znowu odwala - 09.02.2018, 20:42
Przemek031999 Master
Posty: 869
Dołączył: 15.05.2016
Status: Offline
Okej, proszę przestać się przekomarzać, to raz.
Dwa, nikt się nie chce Ciebie pozbyć, fajnie, że jesteś, bo dużo wnosisz na forum.
Trzy, napisz do tego nieszczęsnego supportu. Pokazaliśmy Twój problem szefowej, ale jak napiszesz do pomocy to może jakoś bezpośrednio powie Ci co zrobić.
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Administracji znowu odwala - 10.02.2018, 12:11
Pink Sheep Lololololololo Master
Posty: 854
Dołączył: 20.05.2016
Status: Offline
Już napisałem do tego supportu, ale na odpowiedź pewnie będę czekał latami.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Administracji znowu odwala - 10.02.2018, 12:12
Dawid035 Master
Posty: 518
Dołączył: 22.07.2016
Status: Offline
Pink Sheep LololololololoJuż napisałem do tego supportu, ale na odpowiedź pewnie będę czekał latami.
Nie marudź, czekaj cierpliwie.
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Administracji znowu odwala - 11.02.2018, 13:21
Pink Sheep Lololololololo Master
Posty: 854
Dołączył: 20.05.2016
Status: Offline
Dawid035Nie marudź, czekaj cierpliwie.
Support zawsze odpowiada w kilka godzin, a teraz wcale nie odpowiada. Może boją się niewygodnych tematów? :thinking:
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Administracji znowu odwala - 11.02.2018, 14:02
Hollowlun Newby
Posty: 53
Dołączył: 17.01.2018
Status: Offline
Może po prostu przy twojej ilości ciągłych ticketów tracisz nieco priorytet? Nie sądzę by miało to być niewygodne tematy, bo teraz to już lecisz normalnie teoriami spiskowymi tak jakbyś był niewiadomo jak znaczącą osobistoscią w świecie. W weekend rzadko odpowiadają na tickety, prędzej w ciągu tygodnia - szanuj czas i wkład pracy innych, o ile chcesz by szanowano twój. Najwyraźniej musiałeś zamieścić w swoim artykule treści niezgodne z regułami, czego tu więcej sę doszukiwać? Jak dla mnie ocena artykułu powinna odbywać się względem potencjalnego wieku dodającego - o ile nie trzymasz się zasad stylistyki, interpunkcji to nie ma co się dziwić na taki a nie inny rezultat. Zaufaj mi - nie jesteś tak znacząca osobą, która mogłaby wywołać jakąś ogromną rewolucję, tym samym nie mają powodów blokowania twych złotych ust przed publiką. ;)

Pozdrawiam.
Rzetelny Społecznik2 Pomocny Wulgarny Troll
RE: Administracji znowu odwala - 11.02.2018, 14:05
Pink Sheep Lololololololo Master
Posty: 854
Dołączył: 20.05.2016
Status: Offline
HollowlunMoże po prostu przy twojej ilości ciągłych ticketów tracisz nieco priorytet? Nie sądzę by miało to być niewygodne tematy, bo teraz to już lecisz normalnie teoriami spiskowymi tak jakbyś był niewiadomo jak znaczącą osobistoscią w świecie. W weekend rzadko odpowiadają na tickety, prędzej w ciągu tygodnia - szanuj czas i wkład pracy innych, o ile chcesz by szanowano twój. Najwyraźniej musiałeś zamieścić w swoim artykule treści niezgodne z regułami, czego tu więcej sę doszukiwać? Jak dla mnie ocena artykułu powinna odbywać się względem potencjalnego wieku dodającego - o ile nie trzymasz się zasad stylistyki, interpunkcji to nie ma co się dziwić na taki a nie inny rezultat. Zaufaj mi - nie jesteś tak znacząca osobą, która mogłaby wywołać jakąś ogromną rewolucję, tym samym nie mają powodów blokowania twych złotych ust przed publiką. ;)

Pozdrawiam.
No geniusz. Wszystko napisałem z zachowaniem zasad interpunkcji, stylistyki i ortografii.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat