Jak to działa
Forum

Pytania

Login
Wiadomość
darmowymincraft1 Newby
Posty: 3
Dołączył: 28.08.2016
Status: Offline

Aktywność

29.08.2016, 08:08
otrzymasz +25 bananków i +25 exp. gdy zaproszony użytkownik będzie aktywny! czyli co ile dni będzie wchodził?
Rzetelny Społecznik1 Pomocny Wulgarny Troll
RE: Aktywność - 29.08.2016, 08:47
MEXER Hero
Posty: 392
Dołączył: 24.07.2016
Status: Offline
Nie wiadomo :( Moje przepuszczenia są takie że zaproszony użytkownik musi codziennie wchodzić i zdobywać bananki żeby w twoich poleconych był aktywny i ty dostał bananki,ja mam 3 poleconych i 0 aktywnych :/ Bynajmniej tą są moje przepuszczenia ;)

Fajnie było by gdybyś kliknął rzetelny ;)
Rzetelny6 Społecznik1 Pomocny Wulgarny Troll2
RE: Aktywność - 30.08.2016, 22:04
Quehan Newby
Posty: 61
Dołączył: 30.12.2015
Status: Offline
The Killermex napisał:Nie wiadomo :( Moje przepuszczenia są takie że zaproszony użytkownik
musi codziennie wchodzić i zdobywać banany żeby w twoich poleconych był aktywny i ty dostał bananki,ja mam 3 poleconych i 0 aktywnych :/ Bynajmniej tą są moje przepuszczenia ;)
Zarejestrowana osoba z naszego linku o musi być aktywna przez minimum 300 dni aby otrzymać +10% zdobytych bananów oraz 25 bananów i 25 exp. Ponoć można otrzymać odznakę promotera już za 1 osobę, która zarejestrowała się na tym portalu z naszego polecenia ale chyba odznakę dopiero otrzymamy jak dana osoba będzie aktywna przez 300 dni.

Otrzymujemy punkty za to że ktoś zarejestrował się z naszego linku a nie za to że dodajemy kogoś do znajomych (Dodawanie do znajomych nie daje punktów) .
Rzetelny Społecznik Pomocny2 Wulgarny Troll
RE: Aktywność - 31.08.2016, 07:41
XxHellcatxX Leader
Posty: 103
Dołączył: 23.06.2016
Status: Offline
Quehan napisał:The Killermex napisał:Nie wiadomo :( Moje przepuszczenia są takie że zaproszony użytkownik
musi codziennie wchodzić i zdobywać banany żeby w twoich poleconych był aktywny i ty dostał bananki,ja mam 3 poleconych i 0 aktywnych :/ Bynajmniej tą są moje przepuszczenia ;) Zarejestrowana osoba z naszego linku o musi być aktywna przez minimum 300 dni aby otrzymać +10% zdobytych bananów oraz 25 bananów i 25 exp. Ponoć można otrzymać odznakę promotera już za 1 osobę, która zarejestrowała się na tym portalu z naszego polecenia ale chyba odznakę dopiero otrzymamy jak dana osoba będzie aktywna przez 300 dni.

Otrzymujemy punkty za to że ktoś zarejestrował się z naszego linku a nie za to że dodajemy kogoś do znajomych (Dodawanie do znajomych nie daje punktów) .
Gówno prawda.
Ja dostałem 115 bananków już po 30 dniach za osobe poleconą. :')

Administracja sprawdza osoby polecone co jakiś czas, nie jest to określone ale mniej więcej co miesiąc. Osoba ta musi zdobywać bananki i być aktywna. ( Nie może się np. logować codziennie i zbierać bananki przez bonus, musi robić zadania w grach, reklamy, albo fun zone) Za 1 osobe poleconą dostajesz order, wraz z nim 25 bananków + 10 % zdobytych bananków przez poleconą osobe ;)
Rzetelny3 Społecznik1 Pomocny1 Wulgarny1 Troll
Chat