Jak to działa
Forum

Pytania

Login
Wiadomość
Krzychu2707 Newby
Posty: 36
Dołączył: 22.04.2016
Status: Offline

Ankiety SSI Surveys

04.07.2016, 18:44
Dostał ktoś banany za te ankiety? Bo ja ich wypełniłem już kilka i ani razu nie otrzymałem nagrody.
Rzetelny Społecznik Pomocny1 Wulgarny Troll
RE: Ankiety SSI Surveys - 04.07.2016, 19:56
Ad Alanos Newby
Posty: 10
Dołączył: 22.06.2016
Status: Offline
ja tak samo sbróbuj wysłac supporta w prawym dolnym rogu ja wysłałem i nic
Rzetelny Społecznik Pomocny1 Wulgarny Troll
RE: Ankiety SSI Surveys - 04.07.2016, 19:56
Ad Alanos Newby
Posty: 10
Dołączył: 22.06.2016
Status: Offline
moze tb sie uda
Rzetelny Społecznik Pomocny1 Wulgarny Troll
RE: Ankiety SSI Surveys - 04.07.2016, 22:28
Krzychu2707 Newby
Posty: 36
Dołączył: 22.04.2016
Status: Offline
Ad Alanos napisał:ja tak samo sbróbuj wysłac supporta w prawym dolnym rogu ja wysłałem i nic
nie mam screena i nie moge przez to wysłać wiadomości a takiech ankiet za które mi nie dali bananów jest 6 :/
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Ankiety SSI Surveys - 05.07.2016, 07:14
HIS NAME IS JOHN CENA Leader
Posty: 112
Dołączył: 30.05.2016
Status: Offline
Krzychu2707 napisał:Ad Alanos napisał:ja tak samo sbróbuj wysłac supporta w prawym dolnym rogu ja wysłałem i nic
nie mam screena i nie mog przez to wysłać wiadomości a takich ankiet za które mi nie dali bananów jest 6 :/
Zacznijmy od tego czy to na pewno była ankieta, bo na początku masz kilka pytań odnośnie ciebie na podstawie których dobierana jest ankieta. Jeśli to na pewno była ankieta to może przed jej ukończeniem niepotrzebnie zamknełes karty? Gdybyś ankietę ukończył miałbyś status comepleted i bananki by na pewno w najbliższym czasie doszły.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Ankiety SSI Surveys - 05.07.2016, 14:47
Krzychu2707 Newby
Posty: 36
Dołączył: 22.04.2016
Status: Offline
HIS NAME IS JOHN CENA napisał:Krzychu2707 napisał:Ad Alanos napisał:ja tak samo sbróbuj wysłac supporta w prawym dolnym rogu ja wysłałem i nic
nie mam screena i nie mog przez to wysłać wiadomości a takich ankiet za które mi nie dali bananów jest 6 :/
Zacznijmy od tego czy to na pewno była ankieta, bo na początku masz kilka pytań odnośnie ciebie na podstawie których dobierana jest ankieta. Jeśli to na pewno była ankieta to może przed jej ukończeniem niepotrzebnie zamknełes karty? Gdybyś ankietę ukończył miałbyś status comepleted i bananki by na pewno w najbliższym czasie doszły.
To była ankieta o wyjściu wielkiej brytanii z unii europejskiej. A to o czym ty mówisz to wiem że to nie jest ankieta bo tam pytaja o takie pierdoły jak wychodzenie na zakupy i wiarygodnośc poszczególnych pracowników.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat