Jak to działa
Forum

Pytania

Login
Wiadomość
Maciek10089 Newby
Posty: 31
Dołączył: 31.01.2017
Status: Offline

Ankiety w tzw reklamach! Jak to jest?

20.07.2017, 20:48
Czy ktoś z Was wypełniał kiedyś aniektę w tych tzw reklamach? Ostatnio się tym zainteresowałem. Wchodzę, patrzę rozwiąż ankietę za 380 bananków. No to co do roboty. Okey wypełniam pierwszą. 3 pytania i koniec. Myślę sobie, spróbujmy inną. Wchodzę i znowu te same pytania. Okey odpowiadam inaczej, wcześniej były do wyboru odpowiedzi TAK i NIE, Wcześniej odpowiadałem zgodnie z prawdą, no to teraz wszystko odwrotnie. Opowiedziałem znów na 3 pytania i KLOPS. Dobra no to jeszcze raz, znowu ta sama. Odpowiadam wszędzie TAK. 3 pytania KONIEC. Coś mnie chce strzelić, ale spoko. Wchodzę w inną reklamę, patrzę ankieta za 560 bananków - JAZDA!! Zgadnijcie jakie pytania? Te same co w poprzednich. Odpowiadam już całkowicie losowo - i znowu ch... . Zirytowany całą sytaucją, postanowiłem opowiedzieć swoją historię i odstresować się na klawiaturze :) . Pora na ptyanie: Czy ktoś kiedyś w ogóle otrzymał bananki za te ... pytania? Jeśli tak, to jak to zrobiłeś/ aś? Nie wydaję Wam się to podejrzane? Może to zbiera inforamcje ze wszystkich tych samych aniekt i sprawdza czy nie kłamaliśmy? Postanowiłem to sprawdzić. Wszedłem w jeszcze inną reklamę. Odpowiedziałem 2 razy tak samo, jednak tam nie było do wyboru tylko TAK i NIE. Skończyłem ankietę po chyba 6 pytaniach i 2 razy brałem DALEJ. Dzięki, że dotrwałeś do końca :)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Ankiety w tzw reklamach! Jak to jest? - 20.07.2017, 21:14
Biedaczysko Newby
Posty: 20
Dołączył: 07.07.2017
Status: Offline
Ten sam problem :D
Rzetelny Społecznik1 Pomocny Wulgarny Troll
RE: Ankiety w tzw reklamach! Jak to jest? - 20.07.2017, 22:32
ketty Master
Posty: 530
Dołączył: 05.07.2017
Status: Offline
Hej!
Może spróbuj wyczyścić pliki cookies, i udzielać takich samych, zgodnych z prawdą odpowiedzi.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Ankiety w tzw reklamach! Jak to jest? - 21.07.2017, 10:00
ZaGi Master
Posty: 820
Dołączył: 11.03.2016
Status: Offline
Niestety za ankiety odpowiadają sponsorzy - to oni dostarczaja zadania do Offer Boxów. Często zdarza się że właśnie do nich trafiają ciekawe, i proste zadania za które można zdobyć ciekawą pule bananków - wystarczy sprawdzać. Co do tych ankiet to możesz skontaktować się z supportem danego Offer Boxu i opisać całą sytuacje.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Ankiety w tzw reklamach! Jak to jest? - 22.07.2017, 23:55
kosa569 Newby
Posty: 1
Dołączył: 30.04.2017
Status: Offline
;)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll1
RE: Ankiety w tzw reklamach! Jak to jest? - 24.07.2017, 15:14
Povered Newby
Posty: 18
Dołączył: 18.07.2017
Status: Offline
Mi się udaje czasami zdobyć za ankiety. W pierwszy offerboxie możesz sobie ustawić swoje dane i dostaniesz ankiety przeznaczone dla ciebie gdzie odpowiadasz zgodnie z prawda :) dostałem prawie 700 bananków za jedną ankietę. Teraz już ich nie ma.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat