Jak to działa
Forum

Sugestie

Login
Wiadomość
Kichenok Newby
Posty: 23
Dołączył: 17.01.2019
Status: Offline

Aplikacja mobilna android

29.01.2019, 14:02
Witam mam taką małą sugestie a raczej marzy mi się żebyście pododawali więcej gier bo jest strasznie mało. I może taki pomysł mi wpadł że również jakieś gry online multiplayer coś takiego jak był kiedyś za pamietnych czasów bilard na wirtualnej Polsce coś w tym stylu albo jakieś strategie bo obecnie jest bardzo mało gier na apce na androida a na PC jest wielki wybór tylko tak jak ja przykładowo mam PC jeszcze ze starożytnego Egiptu i korzystam tylko praktycznie z telefonu i bardzo było by fajnie jak byście trochę czasu poświęcili na graczy mobilnych
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Aplikacja mobilna android - 29.01.2019, 21:41
Lawliet00 Leader
Posty: 191
Dołączył: 07.09.2018
Status: Offline
Bananki najpierw muszą się dogadać z twórcami gierek, żeby można było zbierać pkt.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Aplikacja mobilna android - 29.01.2019, 21:47
Kichenok Newby
Posty: 23
Dołączył: 17.01.2019
Status: Offline
A to już coś jest na rzeczy może? Nawet żeby na sam początek z igg czy jakoś tak oni mają przynajmniej dużo tytułów takich jak Lords mobilenl, mobile Royal każdy w sumie zapewne zna ta firmę bo chyba jedna z najlepszych firm jeśli chodzi o urządzenia mobilne bo tak jak twórcy finał fantasy to ja znam tylko dwa tytuły od nich i trochę mało,. Zostaje tylko fun zone ale strasznie czasochłonne a mało wpada bananów tak jak na bananaTV. Filmik 7 minut i niecały banan.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Aplikacja mobilna android - 29.01.2019, 21:50
Lawliet00 Leader
Posty: 191
Dołączył: 07.09.2018
Status: Offline
Można jeszcze pisać artykuły i nagrywać filmiki.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Aplikacja mobilna android - 29.01.2019, 21:52
Kichenok Newby
Posty: 23
Dołączył: 17.01.2019
Status: Offline
No ale to już jest inna sprawa. Jeden napisze dobry artykuł w 15 minut a drugiemu zejdzie się godzina i osobiście nie wiem jak jest z czasem zaliczania bananów a tak za gry to przynajmniej wpadnie Ci natychmiastowo po wykonaniu zadania.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Aplikacja mobilna android - 30.01.2019, 06:58
DEADSHUTFIRE Newby
Posty: 40
Dołączył: 07.01.2016
Status: Offline
Jeśli chodzi o zaliczenie artykułów to artykuły multimedialne to zazwyczaj zaliczają się długo z około 5 dni czasem trochę dłużej czasem trochę krócej gdzie i tak mało się dostaje ja narazie za każdy zaliczony artykuł multimedialny zdobywam 100 bananków oczywiście w przypadku artykułów multimedialnych można nawet 10000 bananków dostać
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Aplikacja mobilna android - 03.02.2019, 06:41
Creamy Newby
Posty: 5
Dołączył: 17.09.2018
Status: Offline
Dobrze byłoby dodać do appki wszystkie możliwe opcje z witryny w pełnej wersji - m.in kontakty i forum...
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat