Jak to działa
Forum

Inne

Login
Wiadomość
Hollowlun Newby
Posty: 53
Dołączył: 17.01.2018
Status: Offline

Avatary Steam.

23.01.2018, 16:18
Witam.


Zajmuje się w wolnym czasie tworzeniem mini grafik - jak np. avatary. Nie są to moje własnoręcznie robione od zera prace, bazuje na istniejacych grafikach.

Przechodząc do sedna - tworzę w głównej mierze avatary na steama - wielkość 200x200, tematyka do wybrania przez osobę zamawiającą (może równie dobrze podesłać pracę, którą chce mieć na avatarze.). Mój wkład to odpowiednie ulepszenie grafiki, nadanie jej odpowiednich barw, wyglądu i zoptymalizowanie by przy mniejszej wielkości nie traciły na jakości. ;)
A teraz przechodzę do Ceny, uwaga..... Cena to - skin do CS:GO o wartości +8 groszy.

Co oznacza +? To, że jeśli ktoś chce dać skin warty więcej - proszę bardzo. Jeśli nie, 8 groszy wystarczy. ;)

W celu komunikacji - można pisać bezpośrednio w tym temacie, pw na banankach.



Pozdrawiam. :)<strong style="font-size: 12px; display: block; margin-top: 15px; line-height: 10px; color: #23ba8f;">Added: 28.01.2018 02:56[/b]Witam.


Zajmuje się w wolnym czasie tworzeniem mini grafik - jak np. avatary na steam. Nie są to moje własnoręcznie robione od zera prace, bazuje na istniejacych grafikach.

Przechodząc do sedna - tworzę w głównej mierze avatary na steama - wielkość 200x200, tematyka do wybrania przez osobę zamawiającą (może równie dobrze podesłać pracę, którą chce mieć na avatarze.). Mój wkład to odpowiednie ulepszenie grafiki, nadanie jej odpowiednich barw, wyglądu i zoptymalizowanie by przy mniejszej wielkości nie traciły na jakości. ;)
A teraz przechodzę do Ceny, uwaga..... Cena to - skin do CS:GO o wartości +8 groszy.

Co oznacza +? To, że jeśli ktoś chce dać skin warty więcej - proszę bardzo. Jeśli nie, 8 groszy wystarczy. ;)
W przypadku banerów, większych grafik, przerabiania danej grafiki na logo, etc. - biorę skiny o wartości +2zł (logika z ceną jak ta podana wyżej).
Grafika robiona ręcznie od zera raczej odpada, bo takie po prostu mają zbyt dużą wartość, a nie chce się bawić w faktyczny, realny dochód (chociaż tablet graficzny mógłby polecieć w ruch).

W celu komunikacji - można pisać bezpośrednio w tym temacie, pw na banankach. (tak samo jeśli chcesz zobaczyć jakieś z moich prac.)



Pozdrawiam. :)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Avatary Steam. - 25.01.2018, 22:15
Fragorski Leader
Posty: 179
Dołączył: 17.05.2016
Status: Offline
Jakieś próbki, wcześniej wykonane prace? :)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Avatary Steam. - 25.01.2018, 22:31
Hollowlun Newby
Posty: 53
Dołączył: 17.01.2018
Status: Offline
Starych nie mam, bo komp spalił się doszczętnie, a na nowym nie bardzo robiłem. Jedynie ostatnio jak się za to wziąłem (wygląd taki a nie inny za sprawą prośby osoby, która chciała avatar na steam)
[img]http://i66.tinypic.com/2edxvux.png[/img]

Tutaj jeszcze taki wykonany w pare chwilek, czyli w najprostszej opcji. Zwyczajna przeróbka gotowca pod kolory, rozmiary i by nie tracił za bardzo jakości przy rozmiarze do avka. ;)

[img]http://i64.tinypic.com/2vdo6j9.png[/img]
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Avatary Steam. - 26.01.2018, 00:23
Fragorski Leader
Posty: 179
Dołączył: 17.05.2016
Status: Offline
Hm, no całkiem spoko to wygląda. Pisałeś, że nie robisz własnoręcznie - ale czy byłaby możliwość abyś zrobił mi banner na yt? :)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Avatary Steam. - 26.01.2018, 02:19
Hollowlun Newby
Posty: 53
Dołączył: 17.01.2018
Status: Offline
Zależy jaki konkretnie baner chcesz. Tematykę - czy mam robić od zera, ogólnie rozmiar jaki ma to posiadać. ;>

Ogólnie od zera też coś mogę pokombinować, ale wiąże się to z faktem, że po prostu musiałbym przysiąśc przy rozgarnięciu sobie dobrych brushy, bo na aktualnym komputerze praktycznie brushe jak i czcionki mam praktycznie podstawowe, nie licząc jakiś pojedyńczych.
Najlepiej napisz PW i określ się co chcesz. :D
Coś takiego aktualnie zrobiłem i mam do opchnięcia, a przed tym do spersonalizowania według chęci i wizji zamawiającego. Nasiedziałem się nad tym sporo więc nie będzie to na pewno 8 groszowa oferta, ale jednak też nie chce niczego kosmicznego, bo bazowo sam tygrys nie był mój, a jedynie mocno go poprzerabiałem :D

[img]http://i65.tinypic.com/21buheg.png[/img]
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Avatary Steam. - 26.01.2018, 23:59
Przemek031999 Master
Posty: 869
Dołączył: 15.05.2016
Status: Offline
Aż mi się przypomniało kiedy to ja tworzyłem avatary na steam i sygnatury, piękne czasy :3
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Avatary Steam. - 27.01.2018, 00:26
Hollowlun Newby
Posty: 53
Dołączył: 17.01.2018
Status: Offline
Przemku - ja tego nie robiłem długie lata, teraz sobie wracam i stopniowo staram ogarnąć co i jak to było. :D Jak już rozgarnę to mogę od mojej kobitki pochwycić tablet graficzny i zacząć robić coś od zera, ale do tego jeszcze trochę drogi. ;) A póki co przyjemne z pożytecznym, stworzę komuś coś czego mu potrzeba za jakieś śmieciowe, zbędne skiny. Obie strony szczęśliwe. :D
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Avatary Steam. - 27.01.2018, 18:30
Fragorski Leader
Posty: 179
Dołączył: 17.05.2016
Status: Offline
Polecam człowieczka, robi dobrą robotę i widać, że się stara :)
Rzetelny Społecznik1 Pomocny Wulgarny Troll
RE: Avatary Steam. - 28.01.2018, 02:57
Hollowlun Newby
Posty: 53
Dołączył: 17.01.2018
Status: Offline
W przypadku banerów, większych grafik, przerabiania danej grafiki na logo, etc. - biorę skiny o wartości +2zł (logika z ceną jak ta podana wyżej).
Grafika robiona ręcznie od zera raczej odpada, bo takie po prostu mają zbyt dużą wartość, a nie chce się bawić w faktyczny, realny dochód (chociaż tablet graficzny mógłby polecieć w ruch).

W celu komunikacji - można pisać bezpośrednio w tym temacie, pw na banankach. (tak samo jeśli chcesz zobaczyć jakieś z moich prac.)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Avatary Steam. - 30.01.2018, 21:40
Hollowlun Newby
Posty: 53
Dołączył: 17.01.2018
Status: Offline
Aktualizuje. ;)

Sygnatury na fora, etc. w cenie skinów od wartości 20gr. avatary na steam tak samo ;)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Avatary Steam. - 04.02.2018, 00:51
Hollowlun Newby
Posty: 53
Dołączył: 17.01.2018
Status: Offline
//Do zamknięcia.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat