Jak to działa
Forum

Dyskusje

Login
Wiadomość
RE: Bananapedia - Propozycje na ulepszenie - 25.12.2017, 15:34
Kamiki Newby
Posty: 90
Dołączył: 20.11.2017
Status: Offline
Ilość znaków mogłaby być zliczana w całości tekstu a nie w poszczególnych sekcjach,ponieważ raczej nie jest potrzebne 800 znaków na rozpoczęcie i zakończenie(zazwyczaj 400-600).Natomiast w rozwinięciu jest około 1200-1500.Dlatego zliczanie całego tekstu byłoby lepszy,bo nie trzeba by na siłe rozwijać początku i końca.
Rzetelny2 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Bananapedia - Propozycje na ulepszenie - 25.12.2017, 16:18
XARTOR Newby
Posty: 4
Dołączył: 13.08.2016
Status: Offline
Dawid035Jakie macie pomysły, aby ulepszyć Bananapedię? Ja chciałbym, aby było możliwe zobaczenie ilości artykułów napisanych przez daną osobę, albo możliwość wyszukania artykułów wpisując nazwę danego użytkownika i wyświetlały by się artykuły jakie napisał.
+rep
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Bananapedia - Propozycje na ulepszenie - 26.12.2017, 11:10
ketty Master
Posty: 530
Dołączył: 05.07.2017
Status: Offline
KamikiIlość znaków mogłaby być zliczana w całości tekstu a nie w poszczególnych sekcjach,ponieważ raczej nie jest potrzebne 800 znaków na rozpoczęcie i zakończenie(zazwyczaj 400-600).Natomiast w rozwinięciu jest około 1200-1500.Dlatego zliczanie całego tekstu byłoby lepszy,bo nie trzeba by na siłe rozwijać początku i końca.
Dobry pomysł, ktoś mi kiedyś mówił, że rozwinięcie powinno być dłuższe o 50% od rozpoczęcia.
Rzetelny3 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Bananapedia - Propozycje na ulepszenie - 27.12.2017, 16:33
Daniel67119 Newby
Posty: 2
Dołączył: 13.11.2017
Status: Offline
Może wprowadzenie jakiś powiadomień i wyszukiwarki artykułów.
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Bananapedia - Propozycje na ulepszenie - 07.01.2018, 01:18
NOCKAXPOMPA Newby
Posty: 3
Dołączył: 13.05.2016
Status: Offline
Tańsze nagrody
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll1
RE: Bananapedia - Propozycje na ulepszenie - 08.01.2018, 15:52
Dawid035 Master
Posty: 518
Dołączył: 22.07.2016
Status: Offline
NOCKAXPOMPATańsze nagrody
Czyli mniej banków za Bananapedię? W takim razie, jeśli masz to na myśli, to twój pomysł ssie.
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Bananapedia - Propozycje na ulepszenie - 11.01.2018, 17:28
Kielpiun Newby
Posty: 1
Dołączył: 20.08.2017
Status: Offline
AdamusSuperHejka jeżeli masz jakieś nowe propozycję napisz do Supportu, napewno to rozważą :)
Mają za dużo roboty, ciągle screeny akceptują :/
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Bananapedia - Propozycje na ulepszenie - 23.01.2018, 15:31
karoleq12 Newby
Posty: 1
Dołączył: 21.01.2018
Status: Offline
Dawid035Jakie macie pomysły, aby ulepszyć Bananapedię? Ja chciałbym, aby było możliwe zobaczenie ilości artykułów napisanych przez daną osobę, albo możliwość wyszukania artykułów wpisując nazwę danego użytkownika i wyświetlały by się artykuły jakie napisał.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll1
RE: Bananapedia - Propozycje na ulepszenie - 29.01.2018, 02:11
tankujacy Newby
Posty: 1
Dołączył: 30.12.2017
Status: Offline
PoveredProponuje dać podwyżkę za artykuł. +50 bananków :)
popier
Rzetelny Społecznik Pomocny1 Wulgarny Troll1
RE: Bananapedia - Propozycje na ulepszenie - 06.02.2018, 23:52
Bananek Kutasek Newby
Posty: 1
Dołączył: 28.10.2017
Status: Offline
fajne
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll1
RE: Bananapedia - Propozycje na ulepszenie - 07.02.2018, 19:24
Xevtio Hero
Posty: 357
Dołączył: 01.07.2017
Status: Offline
Nie wiem czy było, ale proponuję:
- zwiększenie limitu artykułu do dwóch.
- rozsądniejszy podział podczas pisania artykułów 800-zdjęcie-800-zdjęcie-800 zmusza do wydłużania tekstu, przez co może chaotyczny. W tym przypadku proponuję. Pierwsza sekcja: 200-800->zdjęcie->Druga sekcja:800-1600->zdjęcie->Trzecia sekcja:200-800. Oczywiście z minimalną ilością znaków ustawioną na 2400.
- trochę kontrowersyjne, ale jeżeli byłoby to możliwe, to zmiana nagrody za artykuł. Obecnie dostajemy 250 banankó za 2400 znaków. Co powoduje, że artykuły mogą być słabej jakości, ponieważ kto będzie kontynuował temat skoro przekroczył już minimalne wymagania. Sądzę, że powinna być premia dla osób, które specjalnie postarają się nad artykułem. Przykładowo premia od 1 do 100 bananków zależnie od ilości znaków albo efektowności artykułu.
- jeżeli chodzi o zadania w grach, to proponowałbym podwyżenie wymagań pierwszego zadania, a obniżenie wymagań trzeciego zadania. Chodzi o to, że czas wyznaczony na wykonanie trzeciego zadania często bywa za krótki lub po prostu ze względu na brak czasu, rezygnujemy z niego.
- wprowadzenie ograniczeń dla osób korzystających z forum w sposób niewłaściwy. Nie chodzi mi tutaj o osoby, które ze względu na brak doświadczenia ze stroną, pytają się o banalne rzeczy. Chodzi mi o osoby, które zamiast pytania piszą jedno słowo i kropkę. Jest to po prostu spam i niestety czyni forum spamem :/
Oczywiście wiem, że strona pochłania masę czasu jeżeli chodzi o sprawdzanie artykułów, weryfikowanie screenów, odpisywanie na pytania graczy. Niektóre zaproponowane przeze mnie rzeczy mogą być też całkowicie niewykonalne lub mało praktyczne, ale są to jednak tylko propozycje.
Pozdrawiam ;)
Rzetelny Społecznik4 Pomocny1 Wulgarny Troll
RE: Bananapedia - Propozycje na ulepszenie - 07.02.2018, 21:00
Dawid035 Master
Posty: 518
Dołączył: 22.07.2016
Status: Offline
XevtioNie wiem czy było, ale proponuję:
- zwiększenie limitu artykułu do dwóch.
- rozsądniejszy podział podczas pisania artykułów 800-zdjęcie-800-zdjęcie-800 zmusza do wydłużania tekstu, przez co może chaotyczny. W tym przypadku proponuję. Pierwsza sekcja: 200-800->zdjęcie->Druga sekcja:800-1600->zdjęcie->Trzecia sekcja:200-800. Oczywiście z minimalną ilością znaków ustawioną na 2400.
- trochę kontrowersyjne, ale jeżeli byłoby to możliwe, to zmiana nagrody za artykuł. Obecnie dostajemy 250 banankó za 2400 znaków. Co powoduje, że artykuły mogą być słabej jakości, ponieważ kto będzie kontynuował temat skoro przekroczył już minimalne wymagania. Sądzę, że powinna być premia dla osób, które specjalnie postarają się nad artykułem. Przykładowo premia od 1 do 100 bananków zależnie od ilości znaków albo efektowności artykułu.
- jeżeli chodzi o zadania w grach, to proponowałbym podwyżenie wymagań pierwszego zadania, a obniżenie wymagań trzeciego zadania. Chodzi o to, że czas wyznaczony na wykonanie trzeciego zadania często bywa za krótki lub po prostu ze względu na brak czasu, rezygnujemy z niego.
- wprowadzenie ograniczeń dla osób korzystających z forum w sposób niewłaściwy. Nie chodzi mi tutaj o osoby, które ze względu na brak doświadczenia ze stroną, pytają się o banalne rzeczy. Chodzi mi o osoby, które zamiast pytania piszą jedno słowo i kropkę. Jest to po prostu spam i niestety czyni forum spamem :/
Oczywiście wiem, że strona pochłania masę czasu jeżeli chodzi o sprawdzanie artykułów, weryfikowanie screenów, odpisywanie na pytania graczy. Niektóre zaproponowane przeze mnie rzeczy mogą być też całkowicie niewykonalne lub mało praktyczne, ale są to jednak tylko propozycje.
Pozdrawiam ;)
Powiem ci tak: te dwa ostatnie nie są związane z tym wątkiem, ale są to dość ciekawe propozycje, więc polecam, abyś je umieścił w osobnym wątku w "Sugestie".
Reszta pomysłów pasuje do wątku i jest dość interesująca, w szczególności numer 3.
Pierwszy pomysł raczej nie zostanie spełniony, no bo ten cały limit wymyślili i raczej nie sądzę, aby został zwiększony, gdyż wtedy administratorzy znowu będą mieli dużo roboty z akceptacją artykułów.
Rzetelny Społecznik Pomocny1 Wulgarny Troll
RE: Bananapedia - Propozycje na ulepszenie - 07.02.2018, 21:06
Xevtio Hero
Posty: 357
Dołączył: 01.07.2017
Status: Offline
Dawid035Powiem ci tak: te dwa ostatnie nie są związane z tym wątkiem, ale są to dość ciekawe propozycje, więc polecam, abyś je umieścił w osobnym wątku w "Sugestie".
Reszta pomysłów pasuje do wątku i jest dość interesująca, w szczególności numer 3.
Pierwszy pomysł raczej nie zostanie spełniony, no bo ten cały limit wymyślili i raczej nie sądzę, aby został zwiększony, gdyż wtedy administratorzy znowu będą mieli dużo roboty z akceptacją artykułów.
Racja, tak się rozpisałem, że zapomniałem o tym, że temat dotyczy tylko Bananapedii :D Ale dzięki za zwrócenie uwagi ;)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Bananapedia - Propozycje na ulepszenie - 11.02.2018, 16:17
Bananowa1 Newby
Posty: 9
Dołączył: 01.07.2017
Status: Offline
Ej a jak odblokować bananopedie? Bo zrobiłam 1 zadanie i się zajerestrowałam i dalej pokazyju mi wykonane zadania:0
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Bananapedia - Propozycje na ulepszenie - 16.02.2018, 12:10
Doggos n cats gud Newby
Posty: 22
Dołączył: 12.12.2017
Status: Offline
www.bananki.pl/home
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll2
RE: Bananapedia - Propozycje na ulepszenie - 16.02.2018, 15:16
Dawid035 Master
Posty: 518
Dołączył: 22.07.2016
Status: Offline
Doggos n cats gudwww.bananki.pl/home
Kolejny śmieszek...
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Bananapedia - Propozycje na ulepszenie - 16.02.2018, 16:54
hYpe_ Newby
Posty: 1
Dołączył: 20.01.2018
Status: Offline
Ciekawy pomysł
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Bananapedia - Propozycje na ulepszenie - 17.02.2018, 00:58
Łabi Newby
Posty: 1
Dołączył: 03.09.2017
Status: Offline
Jak najbardziej popieram wypowiedź poprzednika
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Bananapedia - Propozycje na ulepszenie - 20.02.2018, 16:33
PięknyStefan Newby
Posty: 8
Dołączył: 15.02.2018
Status: Offline
Tak jak już pisali Kamiki i Xevtio zmiana wymogu znaków z 3x800 byłaby całkiem miła.
Minimum 2400 znaków to żaden problem jeżeli chce się napisać artykuł ale taki sztuczny podział mi psuje wizje a ja lubię robić rzeczy, które wyglądają ładnie :D
Górny limit znaków połączony z tym, że trzeba czekać na weryfikację artykułu to też niekoniecznie zachęta dla piszących. Ja na przykład za jednym zamachem napisałem dwa artykuły - łącznie 8000 znaków także nie idzie wepchnąć w jedną publikacje - i muszę czekać na akceptację każdego oddzielnie. A to dopiero 1/5 tego, co zaplanowałem napisać.
Mam takie dziwne wrażenie, że ten układ 3x800-2000 przeplatany screenshotami to tak trochę losowo ktoś wymyślił. Tak samo losowo dla mnie mogłoby być min. 3000 (tak, wiem, to więcej niż 2400 :P) + 2 screeny, bez górnego limitu. To tak żeby piszącym się lepiej pisało a czytającym - w tym moderacji - lepiej czytało :)
Co do moderacji - co by trochę ułatwić im pracę - proponowałbym zmniejszenie - choćby testowo - ilości bananków za artykuły. Zakładam, że za mniej bananów mniej osób będzie spamować byle czym, pójdzie sobie pograć w cokolwiek.
Przy zwiększonym limicie znaków i obniżonej 'podstawie' nie od rzeczy byłoby też dołożenie opcji bonusowych bananków - od moderatorów byłoby najprościej. Od użytkowników - najfajniej ale mam świadomość, że to już wymagałoby dodatkowego mechanizmu na stronie.

Tyle ode mnie. Jeśli się podobało to zajrzyjcie na Banapedię i napiszcie proszę czy podoba Wam się mój sposób pisania - tytuł artykułu Zasoby i budynki produkcyjne. Dotyczy gry Vikings: War of Clans.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Bananapedia - Propozycje na ulepszenie - 21.02.2018, 18:11
Dawid035 Master
Posty: 518
Dołączył: 22.07.2016
Status: Offline
PięknyStefanTak jak już pisali Kamiki i Xevtio zmiana wymogu znaków z 3x800 byłaby całkiem miła.
Minimum 2400 znaków to żaden problem jeżeli chce się napisać artykuł ale taki sztuczny podział mi psuje wizje a ja lubię robić rzeczy, które wyglądają ładnie :D
Górny limit znaków połączony z tym, że trzeba czekać na weryfikację artykułu to też niekoniecznie zachęta dla piszących. Ja na przykład za jednym zamachem napisałem dwa artykuły - łącznie 8000 znaków także nie idzie wepchnąć w jedną publikacje - i muszę czekać na akceptację każdego oddzielnie. A to dopiero 1/5 tego, co zaplanowałem napisać.
Mam takie dziwne wrażenie, że ten układ 3x800-2000 przeplatany screenshotami to tak trochę losowo ktoś wymyślił. Tak samo losowo dla mnie mogłoby być min. 3000 (tak, wiem, to więcej niż 2400 :P) + 2 screeny, bez górnego limitu. To tak żeby piszącym się lepiej pisało a czytającym - w tym moderacji - lepiej czytało :)
Co do moderacji - co by trochę ułatwić im pracę - proponowałbym zmniejszenie - choćby testowo - ilości bananków za artykuły. Zakładam, że za mniej bananów mniej osób będzie spamować byle czym, pójdzie sobie pograć w cokolwiek.
Przy zwiększonym limicie znaków i obniżonej 'podstawie' nie od rzeczy byłoby też dołożenie opcji bonusowych bananków - od moderatorów byłoby najprościej. Od użytkowników - najfajniej ale mam świadomość, że to już wymagałoby dodatkowego mechanizmu na stronie.

Tyle ode mnie. Jeśli się podobało to zajrzyjcie na Banapedię i napiszcie proszę czy podoba Wam się mój sposób pisania - tytuł artykułu Zasoby i budynki produkcyjne. Dotyczy gry Vikings: War of Clans.
Ciekawy pomysł. Popieram inicjatywę zmniejszenia/zniesienia limitu znaków.
Ale z tym obiżeniem bananków za artykuły... to tak średnio. Jednocześnie, racja, wtedy na pewno mniej osób pisałoby dla spamu, jednak wciąż takie osoby by były. Problem jest czasem z weryfikacją (np. ktoś "sprytny" kopiuje dwa razy ten sam tekst i wkleja w dwóch różnych sekcjach, artykuł zaliczony przez administrację, a wkład mniejszy). Dodatkowo byłby znacznie mniej opłacalny i raczej odciągnąłby dużą ilość osób od siebie. Tym bardziej, że raczej nie zniosą limitu wysłania artykułów do akceptacji (kiedy go nie było, artykuły mogły siedzieć w weryfikacji wieki, bo ktoś mógł rzucić sobie np. 10 artykułów na raz, kolejny 15 i tak dalej i wychodzi później, że ledwo kilka osób wysłało artykuł do akceptacji, a już jest 100 do weryfikacji).
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat