Jak to działa
Forum

Ogłoszenia

Login
Wiadomość
BluberGames Newby
Posty: 1
Dołączył: 16.12.2018
Status: Offline

Bananki Czy konkurencja?

20.12.2018, 16:32
Witam jezeli zaczales sie zastanawiac czy bananki to oby najlepszy pomysl zeby poswiecac czas a moze udac sie do konkurencji ? Teraz wyjasnie wam w kilku zdaniach ze nie warto tak myslec tylko brac sie do roboty i zbierac bananki !!! Mialem okazje grac na kilku tego typu serwisach i bananki choc na poczatku sceptycznie podchodzilem gdyz bardzo ciezko bylo mi je zdobyc . Lecz teraz bananki jest to numer 1 gdyz ida do przodu i po pierwsze odbior nagrod expresowy , support wszystko zalatwisz szybko i sprawnie pracuja tutaj ludzie ktorzy rozumieja a nie automaty ktore odpowiadaja caly czas tak samo . dla porownania strona z czarownica przez dlugi czas myslalem ze to jednak oni sa bezkonkurencyjni wszystko sie zmienilo gdy trzeba bylo zalatwic sprawe poprzez czat albo odebrac pierwsza nagrode . Nie mowie tu o kluczach steam tylko bardziej wartosciowych karty podarunkowe ,gry Paysafecard ogolnie waluta internetowa . Wtedy zaczely tam sie problemy gdyz niby zalatwic mozesz wszystko na czacie a na czacie odpowiedzi z automatu a nawet jesli nie to olewanie sprawy zamykanie tematow i jestes w martwym punkcie . Tutaj kazdy temat jest wazny dla banankow czy to jakies glupstwo malutkie czy tez wazna sprawa wszystko jest zalatwiane bezproblemowo i co najwazniejsze sprawe zalatwiasz z czlowiekiem a nie z czarownica hehe . Taki zarcik . Ale naprawde polecam bananki gdyz po dlugim czasie tulania sie po roznych serwisach tego typu tutaj najlepiej sie dogadywalem najszybciej no i najwazniejsze jesli walczysz o bananki to ekspresowa wysylka nagrod najdluzej czekalem chyba 57 minut i to sie nazywa organizacja !! Pozdrawiam caly zespol banankow i zycze wesolych i spokojnych swiat pozdrawiam :)
Rzetelny1 Społecznik Pomocny1 Wulgarny Troll
RE: Bananki Czy konkurencja? - 20.12.2018, 16:45
Lawliet00 Leader
Posty: 191
Dołączył: 07.09.2018
Status: Offline
57 minut? Szybko :D Jestem tego samego zdania. Support odpowiada tu bardzo szybko i rozwiążą każdy problem ;)
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Bananki Czy konkurencja? - 29.12.2018, 18:47
MrDevix Newby
Posty: 61
Dołączył: 28.05.2016
Status: Offline
Pozwolę dodać swoje kilka groszy do tej "małej dyskusji". Też miałem/mam okazję sprawdzać i testować inne strony takiego typu jak bananki, ale jeszcze na żadnej z tych stron (testowałem/testuje 3 strony) nie dostałem tak szybkich, dobrych i profesjonalnych odpowiedzi od supportu. Na żadnej z tych stron nie widziałem tak szybkiego rozwoju, a jeśli już był to w większości korzystniejszy dla serwisu niż dla samych użytkowników. Nie wiem jakie są statystyki i kto teraz ogólnie prowadzi, ale moim zdaniem Bananki góruje i to on jest wyżej niż inne. Pozdrawiam ;)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Bananki Czy konkurencja? - 09.01.2019, 01:34
HAS7ER Newby
Posty: 7
Dołączył: 16.01.2017
Status: Offline
niestety czrownica to całkowite rozczarowanie i oszustwo!

nie chca zaliczac zadan zrobilem 1 potem drugie od zera i nie zaliczyli
wiec wypadlem z tamtad
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Bananki Czy konkurencja? - 03.02.2019, 06:35
Creamy Newby
Posty: 5
Dołączył: 17.09.2018
Status: Offline
Listek_57 minut? Szybko :D Jestem tego samego zdania. Support odpowiada tu bardzo szybko i rozwiążą każdy problem ;)
Całkiem nieźle;).
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat