Jak to działa
Forum

Dyskusje

Login
Wiadomość
buzryk Newby
Posty: 11
Dołączył: 04.11.2017
Status: Offline

Bananki zmieniają wartość zadań

15.11.2017, 20:04
Witam,

Nie spotkałem się nigdzie, że podczas robienia zadań punkty przyznawane za nie maleją.
Olać to, że portal robić nas w konia, bo akceptuje screeny dokładnie po 36-48h (nie wcześniej).
Po paru dniach więkoszość z nas nawet nie pamięta ile puntków miało dostać, więc widzę wypracowany system.

Przykładem może być Islandoom, Big Farm lub po prostu lista na forum która pokazuje spadek punktów (można przeczytać post na forum o nielogicznym zadaniu, którego robienie zajmie +30)
Teraz zamiast 400 pkt za całość mamy 60 po 2 tygodniach zmian w punktacji.
Można dorzucić produkty gaijin, które po wygraniu jednej bitwy od paru dni nie akceptują rejestracji.

Myślałem, że banaki są lepsze od dogxx (cenzura), ale co nadrabiają w przepuszczaniu screenów to tracą na zmianach i ogólnym działaniu serwisu.

Dajcie znać co o tym myślicie.
p.s jakby ktoś miał bronić adminów, że mają za dużo screenów to musi się sam zastanowić czemu to są dwie doby, a nie dłużej lub krócej w zależności od wolnego.
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Bananki zmieniają wartość zadań - 15.11.2017, 21:44
Dawid035 Master
Posty: 518
Dołączył: 22.07.2016
Status: Offline
buzrykWitam,

Nie spotkałem się nigdzie, że podczas robienia zadań punkty przyznawane za nie maleją.
Olać to, że portal robić nas w konia, bo akceptuje screeny dokładnie po 36-48h (nie wcześniej).
Po paru dniach więkoszość z nas nawet nie pamięta ile puntków miało dostać, więc widzę wypracowany system.

Przykładem może być Islandoom, Big Farm lub po prostu lista na forum która pokazuje spadek punktów (można przeczytać post na forum o nielogicznym zadaniu, którego robienie zajmie +30)
Teraz zamiast 400 pkt za całość mamy 60 po 2 tygodniach zmian w punktacji.
Można dorzucić produkty gaijin, które po wygraniu jednej bitwy od paru dni nie akceptują rejestracji.

Myślałem, że banaki są lepsze od dogxx (cenzura), ale co nadrabiają w przepuszczaniu screenów to tracą na zmianach i ogólnym działaniu serwisu.

Dajcie znać co o tym myślicie.
p.s jakby ktoś miał bronić adminów, że mają za dużo screenów to musi się sam zastanowić czemu to są dwie doby, a nie dłużej lub krócej w zależności od wolnego.
Uwierz, kiedyś screeny akcpetowali wcześniej. Przede wszystkim to zależy od gry. Jeśli nie przychodzi od niej dużo screenów, idzie dość szybko.
Jeśli chodzi o te punkty, to po części też wina sponsorów odpowiedzialnych za akceptację zarabiania bananków na ich grach. To z nimi trzeba wszystko dyskutować. Mogą też zmienić to i owo.
Wciąż jednak nie ma co marudzić, bo 48h to i tak mało w porównaniu z innymi stronami.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Bananki zmieniają wartość zadań - 15.11.2017, 22:26
buzryk Newby
Posty: 11
Dołączył: 04.11.2017
Status: Offline
dogxx, gamexxx (w inne się nie bawiłem) akceptują najpóźniej do 48h. Jak porobię screeny to czasami jedną grę potrafią zaakceptować 1h (3 screeny). Jak mogłeś zauważyć porobiłem parę gier przez miesiąc i tylko jedna wpadła w przedział 24-32h reszta była bliżej 40-48h(w nocy nie akceptują).
To nie jest marudzenie, idziesz do sklepu i zdejmujesz produkt z półki i kasują ciebie za więcej, bo mówią, że była akurat aktualizacja ?
Jeśli nie potrafią się dogadać z producentami gier (limit graczy czy progi) to mogą to powiedzieć otwarcie. Możliwe, że jest to polityka firmy, która dodaje pisanie artykułów lub płatność w grze po to, żeby ludzie więcej czasu spędzili na portalu.

Co do samych screenów - zakładając, parę rzeczy:
1. ilość screenów jest codziennie taka sama
2. mają obsuwkę 48h
3. portal ma różną ilość gier (jedne spadają w punktach i ludzie przestają je robić lub tracą kontakt z producentem)
4. promocje lub większe bonusy (wpłynie to na ilość osób i poprawność screenów)
Jest niemożliwe, że wszystkie założenia są poprawne, więc albo ktoś zamienia się w maszynę i daję radę utrzymać ilość screenów, albo jak powiedziałem wcześniej lecą w kulki tylko po to, aby każdy screen został "zapłacony" przez producenta. "Normalny" portal ustawił limity ile graczy może zrobić grę, żeby nagroda była odpowiednia do czasu spędzonego w grze. Tutaj mamy paradoks robisz grę i na koniec dostajesz 1/2 tego co było napisane.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Bananki zmieniają wartość zadań - 16.11.2017, 18:30
Dawid035 Master
Posty: 518
Dołączył: 22.07.2016
Status: Offline
buzrykdogxx, gamexxx (w inne się nie bawiłem) akceptują najpóźniej do 48h. Jak porobię screeny to czasami jedną grę potrafią zaakceptować 1h (3 screeny). Jak mogłeś zauważyć porobiłem parę gier przez miesiąc i tylko jedna wpadła w przedział 24-32h reszta była bliżej 40-48h(w nocy nie akceptują).
To nie jest marudzenie, idziesz do sklepu i zdejmujesz produkt z półki i kasują ciebie za więcej, bo mówią, że była akurat aktualizacja ?
Jeśli nie potrafią się dogadać z producentami gier (limit graczy czy progi) to mogą to powiedzieć otwarcie. Możliwe, że jest to polityka firmy, która dodaje pisanie artykułów lub płatność w grze po to, żeby ludzie więcej czasu spędzili na portalu.

Co do samych screenów - zakładając, parę rzeczy:
1. ilość screenów jest codziennie taka sama
2. mają obsuwkę 48h
3. portal ma różną ilość gier (jedne spadają w punktach i ludzie przestają je robić lub tracą kontakt z producentem)
4. promocje lub większe bonusy (wpłynie to na ilość osób i poprawność screenów)
Jest niemożliwe, że wszystkie założenia są poprawne, więc albo ktoś zamienia się w maszynę i daję radę utrzymać ilość screenów, albo jak powiedziałem wcześniej lecą w kulki tylko po to, aby każdy screen został "zapłacony" przez producenta. "Normalny" portal ustawił limity ile graczy może zrobić grę, żeby nagroda była odpowiednia do czasu spędzonego w grze. Tutaj mamy paradoks robisz grę i na koniec dostajesz 1/2 tego co było napisane.
Jak mówiłem, 48h to nie jest tak dużo. I tak mówią ci o tym na samym początku, więc do tego nie ma co się czepiać.
Gdyby byłby limit osób, które mogłby zarabiać w grze bananki, byłoby to raz, że nie praktyczne, dwa, nie przyjemne dla użytkowników (co mogłoby spowodować dość duży hejt, a na tym ta strona by na pewno nie zyskała, ani my). Ilość użytkowników wzrasta i będzie wzrastać. Im więcej ich będzie, tym ciężej będzie można ogarnąć stronę. Myślę, że raczej trzeba więcej pracowników, aniżeli zmniejszanie albo dawanie limitów.
Z tymi punktami jak mówiłem, to zależy od tych sponsorów. Jeśli zdecydują się na zerwanie współpracy, albo zniżenie cen, nie ma co na to poradzić. Nie zawsze też administratorzy zdążą zmienić widoczną wartość za dane zadanie.
Powiedzmy też, że są ludźmi. Nie jest to jakieś super wielkie korpo, działające 24/7, więc na ma co się dziwić, że nie spędzają całego swojego życia na sprawdzaniu screenów i akceptacji zadań. Też nie wszyscy użytkownicy są aktywni.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat