Jak to działa
Forum

Ogłoszenia

Login
Wiadomość
GiohMin Newby
Posty: 2
Dołączył: 11.09.2016
Status: Offline

Banowanie kont

06.07.2020, 17:36
Witam wszystkich bardzo serdecznie dostałem na innym koncie blokade wysyłajac prosbe o klucz steam za 500 bananków i dodatkowo pojawilo sie mi nage 661 bananków których nie mialem bo tylko mialem 512 i blokade konta w zamian ze calymi dniami czlowiek siedzial nad głupimi grami tracil czas by oni zdobywali wiekszy hajs niz poniektórzy youtuberzy za marne bananki nigdy nie udzielalem sie w zadnym temacie gralem tylko gry i co dostaje w zamian blokade ... mam nadzieje ze nikt nie da sie nabrac na takie strony którzy wykluczaja najaktywniejszych graczy takie dostaje sie wlasnie nagrody za ciagle granie i staranie sięDodano: 06.07.2020 22:20...
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Banowanie kont - 06.07.2020, 20:36
DuchPustkowi Master
Posty: 1178
Dołączył: 20.01.2018
Status: Online
Jaką blokadę dostałeś:
blokadę konta czy blokadę czasową na odbieranie nagród ?

Piszesz że na innym koncie. Według regulaminu bananków można mieć tylko jedno konto, może to jest przyczyną? Próbowałes kontaktować się z supportem i wyjaśniać sprawę?
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Banowanie kont - 06.07.2020, 22:28
GiohMin Newby
Posty: 2
Dołączył: 11.09.2016
Status: Offline
Nic na tym koncie nie bylo robione zrobilem nowe bo hasla do emaila nie znam bo byl w 2013 roku zrobiony a nie moglem go odzyskac to czym sie mam sugerowac jakim kontem to jest to wlasciwe glowne ?
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Banowanie kont - 06.07.2020, 22:46
DuchPustkowi Master
Posty: 1178
Dołączył: 20.01.2018
Status: Online
GiohMinNic na tym koncie nie bylo robione zrobilem nowe bo hasla do emaila nie znam bo byl w 2013 roku zrobiony a nie moglem go odzyskac to czym sie mam sugerowac jakim kontem to jest to wlasciwe glowne ?
Datą założenia konta. Jednak wracając do tematu to najlepiej pisać do supportu. Administracja w taki sposób najszybciej Ci odpiszę, tutaj na forum możemy tylko podyskutować co by było gdyby :) ewentualnie jakieś drobne porady, wskazówki uzyskać.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat