Jak to działa
Forum

Dyskusje

Login
Wiadomość
JestemKacper Master
Posty: 1089
Dołączył: 19.05.2017
Status: Offline

Brak sprawiedliwości - smutna rzeczywistość. ;(

02.08.2017, 17:51
Witam, zaraz poleci na mnie fala hejtu i trollów, ale mniejsza z tym. Nie przyszedłem się wyżalić, chodzi o sprawiedliwość. Pisałem sobie serię artykułów na temat czołgów i nagle zaczęto je odrzucać z powodu auto plagiatu. Gdzie tu sprawiedliwość, skoro są osoby, które robią dokładnie to samo tylko że z drużynami esportowymi? Widzę duży, a wręcz ogromny poziom sprawiedliwości. Ich artykuły też powinny być odrzucane, w końcu robią to samo! Ruszcie muzgami, jak wspomniałem czekam na falę wyzwisk kierowanych w moją stronę, ale taka jest rzeczywistość.Dodano: 02.08.2017 22:14:)Dodano: 03.08.2017 08:40Tak wiem, "MÓZG", ale pisałem na szybko...Dodano: 06.08.2017 17:06Tutaj też dodam, że również chodzi nie tylko o mnie, ale także przykładowo o serię zapoczątkowaną przez Wzarka o drużynach e-sportowych. Każdy od niego zaczął kopiować serię i jeszcze robić w taki sam sposób jak on i dawać takie same tytuły.
Rzetelny2 Społecznik2 Pomocny Wulgarny Troll2
RE: Brak sprawiedliwości - smutna rzeczywistość. ;( - 02.08.2017, 20:12
Fragorski Leader
Posty: 179
Dołączył: 17.05.2016
Status: Offline
Plagiat jest to skopiowanie danego tekstu 1:1 i wklejenie do swojego artykułu, pewnie to zrobiłeś dlatego Ci odrzucili
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Brak sprawiedliwości - smutna rzeczywistość. ;( - 02.08.2017, 20:35
Janusek Newby
Posty: 9
Dołączył: 27.07.2017
Status: Offline
Mózgami to przez ó analfabeto!
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny4 Troll
RE: Brak sprawiedliwości - smutna rzeczywistość. ;( - 02.08.2017, 22:12
JestemKacper Master
Posty: 1089
Dołączył: 19.05.2017
Status: Offline
FragorskiPlagiat jest to skopiowanie danego tekstu 1:1 i wklejenie do swojego artykułu, pewnie to zrobiłeś dlatego Ci odrzucili
Kontynuowałem serię nie zmieniając formy, mi odrzucili, a innym nie.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Brak sprawiedliwości - smutna rzeczywistość. ;( - 02.08.2017, 22:15
JestemKacper Master
Posty: 1089
Dołączył: 19.05.2017
Status: Offline
JanusekMózgami to przez ó analfabeto!
Dobranocka o 19:00 dziecko!
Rzetelny2 Społecznik2 Pomocny1 Wulgarny1 Troll2
RE: Brak sprawiedliwości - smutna rzeczywistość. ;( - 02.08.2017, 22:27
Przemek031999 Master
Posty: 869
Dołączył: 15.05.2016
Status: Offline
Raz, nie wytykamy nikomu błędów, ani nie obrażajmy [na zaś], dwa, staramy się edytowac swoje wypowiedzi, a nie piszemy posta bezpośrednio pod swoim poprzednim postem, trzy, już patrzę o co chodzi.

I żadna fala hejtu nie poleci, po to jest forum by mówić co jest nie tak ;)
Rzetelny Społecznik Pomocny2 Wulgarny Troll
RE: Brak sprawiedliwości - smutna rzeczywistość. ;( - 02.08.2017, 23:18
SPEEDDs Master
Posty: 695
Dołączył: 08.08.2016
Status: Offline
Administracja chce cie wykończyć, bo piszesz za dużo artykułów, a one są dla nowych graczy. Mózg przez ó jak kolega wyżej zauważył.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny1 Troll3
RE: Brak sprawiedliwości - smutna rzeczywistość. ;( - 03.08.2017, 10:59
JestemKacper Master
Posty: 1089
Dołączył: 19.05.2017
Status: Offline
SPEEDDsAdministracja chce cie wykończyć, bo piszesz za dużo artykułów, a one są dla nowych graczy. Mózg przez ó jak kolega wyżej zauważył.
Czyli jeszcze większy brak sprawiedliwości? W bananapedii pisze, że jest to encyklopedia, którą może redagować każdy. Mi tu głównie chodzi o to, że innym, również "starym" użytkownikom akceptują, a robią to samo - kontynuują serię bez zmiany formy.
Rzetelny Społecznik1 Pomocny Wulgarny Troll
RE: Brak sprawiedliwości - smutna rzeczywistość. ;( - 03.08.2017, 13:30
OSKKKKAAAARRRRR Newby
Posty: 77
Dołączył: 02.07.2017
Status: Offline
Pisalem o zawodnikach w csie, zaakceptowali bodajze trzy a reszte huz odrzucaja za "kopiowanie". Pewne osoby robia to samo o druzynach esportowych I do tego w tej samej formie :)
Rzetelny1 Społecznik1 Pomocny Wulgarny Troll
RE: Brak sprawiedliwości - smutna rzeczywistość. ;( - 03.08.2017, 13:51
Kappa_ Newby
Posty: 27
Dołączył: 05.07.2017
Status: Offline
JanusekMózgami to przez ó analfabeto!
Przecież jest napisane jak wół
Tak wiem, "MÓZG", ale pisałem na szybko...
Więc nie obrażaj ...
A na temat :
Administracja chcę cię wykończy jak kolega z góry wspomniał :D
Pozdrawiam Kappa_
Rzetelny Społecznik1 Pomocny Wulgarny Troll1
RE: Brak sprawiedliwości - smutna rzeczywistość. ;( - 03.08.2017, 17:18
JestemKacper Master
Posty: 1089
Dołączył: 19.05.2017
Status: Offline
OSKKKKAAAARRRRRPisalem o zawodnikach w csie, zaakceptowali bodajze trzy a reszte huz odrzucaja za "kopiowanie". Pewne osoby robia to samo o druzynach esportowych I do tego w tej samej formie :)
Dlatego też poruszyłem ten temat. :)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Brak sprawiedliwości - smutna rzeczywistość. ;( - 04.08.2017, 11:46
Dawid035 Master
Posty: 518
Dołączył: 22.07.2016
Status: Offline
GN0M3KWitam, zaraz poleci na mnie fala hejtu i trollów, ale mniejsza z tym. Nie przyszedłem się wyżalić, chodzi o sprawiedliwość. Pisałem sobie serię artykułów na temat czołgów i nagle zaczęto je odrzucać z powodu auto plagiatu. Gdzie tu sprawiedliwość, skoro są osoby, które robią dokładnie to samo tylko że z drużynami esportowymi? Widzę duży, a wręcz ogromny poziom sprawiedliwości. Ich artykuły też powinny być odrzucane, w końcu robią to samo! Ruszcie mózgami, jak wspomniałem czekam na falę wyzwisk kierowanych w moją stronę, ale taka jest rzeczywistość.
Prędzej czy później i im zaczną odrzucać artykuły. Spróbuj pomyśleć tak, jak się czuje osoba, która wymyśliła tą serię jako pierwszą? Wszyscy, nagle zaczeli od siebie zgapiać, więc ciężko jest nad tym wszystkim zapanować, nie zawsze też łatwo dany artykuł wyszukać. Tym bardziej, że to już stało się chyba popularne. Spróbuj ruszyć z serią, która jest mało popularna na Bananapedii (oczywiście wymyśloną przez siebie, a nie zgapioną), a wtedy nikt się do ciebie nie powinien przyczepić o plagiat.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Brak sprawiedliwości - smutna rzeczywistość. ;( - 04.08.2017, 11:47
Dawid035 Master
Posty: 518
Dołączył: 22.07.2016
Status: Offline
SPEEDDsAdministracja chce cie wykończyć, bo piszesz za dużo artykułów, a one są dla nowych graczy. Mózg przez ó jak kolega wyżej zauważył.
Teoria konspiracyjna, jak widzę. Bezsensowna według mnie, ale co ja tam wiem...
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Brak sprawiedliwości - smutna rzeczywistość. ;( - 04.08.2017, 21:33
_SkyLone Newby
Posty: 44
Dołączył: 23.01.2016
Status: Offline
Lol, ja do dziś mam bana na bananapedie i wpadam tylko czasem po codzienny bonus :D
Rzetelny Społecznik1 Pomocny Wulgarny Troll
RE: Brak sprawiedliwości - smutna rzeczywistość. ;( - 05.08.2017, 16:13
ArekoL Newby
Posty: 1
Dołączył: 15.07.2016
Status: Offline
Eee tam gadasz xd
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll2
RE: Brak sprawiedliwości - smutna rzeczywistość. ;( - 06.08.2017, 10:13
JestemKacper Master
Posty: 1089
Dołączył: 19.05.2017
Status: Offline
Dawid035GN0M3KWitam, zaraz poleci na mnie fala hejtu i trollów, ale mniejsza z tym. Nie przyszedłem się wyżalić, chodzi o sprawiedliwość. Pisałem sobie serię artykułów na temat czołgów i nagle zaczęto je odrzucać z powodu auto plagiatu. Gdzie tu sprawiedliwość, skoro są osoby, które robią dokładnie to samo tylko że z drużynami esportowymi? Widzę duży, a wręcz ogromny poziom sprawiedliwości. Ich artykuły też powinny być odrzucane, w końcu robią to samo! Ruszcie mózgami, jak wspomniałem czekam na falę wyzwisk kierowanych w moją stronę, ale taka jest rzeczywistość.
Prędzej czy później i im zaczną odrzucać artykuły. Spróbuj pomyśleć tak, jak się czuje osoba, która wymyśliła tą serię jako pierwszą? Wszyscy, nagle zaczeli od siebie zgapiać, więc ciężko jest nad tym wszystkim zapanować, nie zawsze też łatwo dany artykuł wyszukać. Tym bardziej, że to już stało się chyba popularne. Spróbuj ruszyć z serią, która jest mało popularna na Bananapedii (oczywiście wymyśloną przez siebie, a nie zgapioną), a wtedy nikt się do ciebie nie powinien przyczepić o plagiat.
Ruszyłem z taką serią i się przyczepili, że zmieniam tylko, że przyczepili się, że zmieniam tylko cyferki i fragmenty, a inni robią to samo. Seria była autorska i jedynie pisana przeze mnie.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Brak sprawiedliwości - smutna rzeczywistość. ;( - 06.08.2017, 13:23
Dawid035 Master
Posty: 518
Dołączył: 22.07.2016
Status: Offline
GN0M3K
Jeśli nikt nie prowadził takiej samej serii jak twoja (albo podobnej), powinieneś napisać do supportu i walczyć o te artykuły. Jeśli podasz im solidne argumenty, może coś z tego będzie.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Brak sprawiedliwości - smutna rzeczywistość. ;( - 06.08.2017, 17:05
JestemKacper Master
Posty: 1089
Dołączył: 19.05.2017
Status: Offline
Dawid035GN0M3K
Jeśli nikt nie prowadził takiej samej serii jak twoja (albo podobnej), powinieneś napisać do supportu i walczyć o te artykuły. Jeśli podasz im solidne argumenty, może coś z tego będzie.
Eee tam, i tak już mam lepsze i ciekawsze serie, które właśnie zaczynam tworzyć. Ale jedyne co mnie wkurza, to te "kradzieże" serii, przykładowo o tych drużynach e-sportowych, które zapoczątkował bodajże Wzarek, a każdy od niego skopiował i w dodatku robili tak jak ja, czyli nie zmieniali w ogóle formy tekstu.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Brak sprawiedliwości - smutna rzeczywistość. ;( - 07.08.2017, 11:50
ketty Master
Posty: 530
Dołączył: 05.07.2017
Status: Offline
GN0M3KDawid035GN0M3K
Jeśli nikt nie prowadził takiej samej serii jak twoja (albo podobnej), powinieneś napisać do supportu i walczyć o te artykuły. Jeśli podasz im solidne argumenty, może coś z tego będzie.
Eee tam, i tak już mam lepsze i ciekawsze serie, które właśnie zaczynam tworzyć. Ale jedyne co mnie wkurza, to te "kradzieże" serii, przykładowo o tych drużynach e-sportowych, które zapoczątkował bodajże Wzarek, a każdy od niego skopiował i w dodatku robili tak jak ja, czyli nie zmieniali w ogóle formy tekstu.
Trzeba znaleźć te arytykuły, potem podać oryginał i do supportu wysłać, aż do skutku :)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat