Jak to działa
Forum

Ogłoszenia

Login
Wiadomość
Dizaster Newby
Posty: 2
Dołączył: 01.07.2021
Status: Offline

Brak zakupionego kodu, brak odpowiedzi na ticket.

03.07.2021, 12:56
Witam. 2 dni temu zamówiłem kod PSC o wartości 50zł i nadal go nie dostałem. Nie dostałem nawet odpowiedzi na mojego ticketa do supportu, którego również wysłałem PONAD 48h temu.

Samo to że nie dostałem kodu od razu po zakupie już wydało mi się śmieszne, ale ok, przeczytałem w regulaminie że może to potrwać do 48h (co i tak jest skandalem przy obecnych standardach) więc cierpliwie czekałem. Czas ten już dawno minął a dalej nie zobaczyłem ani kodu, ani zwrotu pieniędzy ani chociażby ODPOWIEDZI NA MOJE ZAPYTANIE DO SUPPORTU. ŻENADA.

Nie polecam nikomu używania tej strony gdyż albo jest to najzwyczajniej w świecie po prostu PRZEKRĘT albo obsługa ma w dupie klientów.
Zadbam o to żeby ludzie nie popełniali już tego błędu co ja i nie marnowali swojego czasu i PIENIĘDZY na ten okropny serwis.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Brak zakupionego kodu, brak odpowiedzi na ticket. - 03.07.2021, 14:49
DuchPustkowi Master
Posty: 1178
Dołączył: 20.01.2018
Status: Offline
Sprawdzałeś w zakładce Nagrody (koło zębate prawy górny róg strony), może tam też wyświetlić się nformacja o tym czy Twoje konto nie zostało poddane dodatkowej weryfikacji.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Brak zakupionego kodu, brak odpowiedzi na ticket. - 04.07.2021, 07:38
Dizaster Newby
Posty: 2
Dołączył: 01.07.2021
Status: Offline
Sprawdzałem wszędzie, bardzo dokładnie, i tutaj na stronie, i na mailu. Kod już dostałem, niestety po 3 dniach oczekiwania... Bez komentarza. Gdybym wiedział że potrwa to tak długo, skorzystałbym z innego serwisu.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Brak zakupionego kodu, brak odpowiedzi na ticket. - 05.07.2021, 15:02
AdminPL Leader
Posty: 146
Dołączył: 21.09.2017
Status: Offline
W sekcji "Nagrody" trzeba pamiętać jeszcze o kliknięciu lupy po prawej stronie aby wyświetlic kod :)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Brak zakupionego kodu, brak odpowiedzi na ticket. - 08.07.2021, 12:55
vlazarus Newby
Posty: 34
Dołączył: 17.06.2021
Status: Offline
ktoś dostał kod z tej strony?
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Brak zakupionego kodu, brak odpowiedzi na ticket. - 08.07.2021, 13:11
DuchPustkowi Master
Posty: 1178
Dołączył: 20.01.2018
Status: Offline
vlazarusktoś dostał kod z tej strony?
Tak :)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat