Jak to działa
Forum

Sugestie

Login
Wiadomość
opsiar12 Newby
Posty: 4
Dołączył: 24.03.2018
Status: Offline

Co do zadań...

17.12.2019, 19:08
Witam, chcę poruszyć bardzo ważny temat, a mianowicie o czasie, który mamy żeby wykonać zadania, i o powtarzaniu zadań.
A więc, co do czasu... Myślę, że go jest mało, a szczególnie kiedy każecie nam robić zadania typu "osiągnij lvl 75" itd. Myślę, że nie każdy ma czas, lub komu by się chciało siedzieć przed ekranem przez 4-7h? Jest też szkoła, nie zapominajmy o młodszych użytkownikach strony, która dużo wymaga. A co do powtarzania zadań, myślę, że fajnie by było gdyby można je powtarzać zawsze, nie zależnie od czasu. Bo np. "Ktoś sobie zapomni o stronie", i czas minie, a przecież nie każdy chce instalować gry, bo przeglądarkowych jest za mało, które są duże (systemowo) , i nie każdy ma wymagania, które są podane. "Bananki", właśnie tu też chodzi o bananki! Dlaczego np. Zadania typu "osiągnij 210lvl" są warte 30 bananów? To za mało! A np. Taka gra do "Instalacji" ma dużo bananów, a zadania są mniej wymagające od przeglądarkowych. Kończąc tą "Sugestię", myślę o zwiększenie czasu, bananów oraz gier przeglądarkowych. Dziękuję, i życzę miłego dnia! =D
Rzetelny2 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Co do zadań... - 22.12.2019, 22:01
xXDarkKiritoXx Newby
Posty: 2
Dołączył: 22.12.2019
Status: Offline
Jestem za :).
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Co do zadań... - 16.08.2020, 21:03
XirosFire Newby
Posty: 10
Dołączył: 28.10.2019
Status: Offline
Myśle, że to by była dobra opcja.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Co do zadań... - 24.08.2020, 08:21
MatioNex Newby
Posty: 16
Dołączył: 01.08.2020
Status: Offline
Przydało by się
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat