Jak to działa
Forum

Pytania

Login
Wiadomość
Maxir Newby
Posty: 11
Dołączył: 17.01.2017
Status: Offline

Codzienne logowanie

04.02.2018, 23:13
Witam dlaczego od okoła tygodnia nie otrzymuję bananków za codzienne logowanie?
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Codzienne logowanie - 05.02.2018, 02:10
Haxor Newby
Posty: 2
Dołączył: 03.02.2016
Status: Offline
Też mam ten problem
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Codzienne logowanie - 05.02.2018, 04:16
bravopl Newby
Posty: 7
Dołączył: 18.07.2017
Status: Offline
to samo u mnie
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Codzienne logowanie - 05.02.2018, 06:26
sig Newby
Posty: 69
Dołączył: 20.12.2017
Status: Offline
Bananki za codzienne logowanie są tylko dla tych, co w ostatnim tygodniu zdobyli minimum 50 bananków.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Codzienne logowanie - 05.02.2018, 09:23
Pink Sheep Lololololololo Master
Posty: 854
Dołączył: 20.05.2016
Status: Offline
Serio?
Bananków już się zdobywać powoli NIE da.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll2
RE: Codzienne logowanie - 05.02.2018, 14:35
Dawid035 Master
Posty: 518
Dołączył: 22.07.2016
Status: Offline
Pink Sheep LololololololoSerio?
Bananków już się zdobywać powoli NIE da.
Zrobili? Zrobili. Ich się pytaj, co im przyświecało, aby to zrobić.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Codzienne logowanie - 05.02.2018, 15:08
Przemek031999 Master
Posty: 869
Dołączył: 15.05.2016
Status: Offline
Przyświecało nam to, że bardzo dużo osób od roku logowało się na stronę tylko po to, by dostać bananki za daily login. 80% przypadków daily login dostawało weryfikację. Innym argumentem jest to, że ułatwi nam to teraz weryfikacje. Zmienimy trochę system weryfikacji przez co powinna sprawiać mniej problemów. Myślimy też nad tym, aby 'weteranowie' mogli otrzymać bananki w inny sposób.
Utrzymanie tego wszystkiego w składzie i ładzie jest ciężkie, ale uwierzcie, wszystko ma swoje przyczyny, skutki, radzimy sobie lepiej lub gorzej, ale ZAWSZE czytamy Wasze opinie i szefowa cały czas śledzi forum, kontroluje Wasze opinie osobno, niezależnie od tego co jej piszemy. Zatem spokojnie - Wasz głos jest tutaj najważniejszy :)
Rzetelny Społecznik Pomocny2 Wulgarny Troll
RE: Codzienne logowanie - 08.02.2018, 01:51
Bananiawir Newby
Posty: 4
Dołączył: 16.07.2017
Status: Offline
Ja w mniejszym lub więkrzym stopniu byłem w tych 80% , ale wydaje mi się że ten zabieg aktualny skutecznie zmniejszy ruch na stronie . Moim zdaniem zmiana jest na minus , nie tylko dla społeczności ale głównie dla samej strony. Ponieważ jak wyżej wspomniałem odbije się to na statystykach odwiedzin .
Co za tym idzie , dla potencjalnych reklamodawców strona nie będzie atrakcyjna , i ogólnie wartość strony będzie spadać. Obym był złym prorokiem.. Pozdrawiam
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Codzienne logowanie - 08.02.2018, 02:54
Hollowlun Newby
Posty: 53
Dołączył: 17.01.2018
Status: Offline
No troszkę jednak jesteś złym prorokiem, bo te 5 czy 10 bananków na dzień raczej nie jest głównym celem większości osób. O ile ktoś już coś robi to zadania z gier, artykuły, oferty sponsorów, minigry i wiele innych. Nagrody za logowanie nie mają większego wpływu na faktyczny ruch na stronie, więc nie wiem skąd wyciągnąłeś taką statystykę ekonomiczną, na której wróżysz upadek bananków. Jedynym problemem jaki może istnieć to długi czas weryfikacji w przypadku braku odznaki za rejestrację - ludzie nie wiedzą co robić, stąd polecałbym wyświetlać przy pierwszym zadaniu z gry solidną informację na temat postępowania w takiej sytuacji, na tyle rzucającą się w formie komunikatu w oczy, co by jej od razu nie wyłączyć. Ponadto jak ktoś odwiedza stronę codziennie to nie będzie miał żadnego problemu w zdobywaniu bonusu - chyba, że mówimy o osobach, które stworzą konto i wejdą na nie raz na miesiąc, licząc iż w ten sposób ustukają na jakąś grę czy coś innego - myślę, że dla nich to nie zrobi większej różnicy bo ich wejścia będa wynosiły około 3-4 do roku w dobrych wiatrach, bo sobie zapewne odpuszczą. Jedyne co mógłbym zasugerować to powiększająca się nagroda dzienna z biegiem czasu aktywności - np. 60 dni daje nam opcję pobierania 20 bananków na dzień, 100 dni - 25, 200 dni - 40, 360 - 50. Niby sporo ale zachęci do długiej aktywności i na pewno wpłynie zachęcająco na użytkowników. Co do ilości ''odwiedzających" stronę - istnieje wiele sposobów, by ją podnieść i nie jest to na pewno bonus dzienny w postaci paru marnych bananków - wystarczyłoby zacząć od usprawnienia nieco zardzewiałego systemu z weryfikacją, ponadto zwrócić uwagę z jakiej gry mamy największą ilość użytkowników - ilość artykułów, polubień, komentarzy, etc. W ten sposób można zacząć robić atrakcyjne konkursy dla twórców, dla polecających i wielu innych osób. Twórcy po prostu tworząc montaż na konkurs wrzucą to na dany portal - np. YouTube, tym samym z wielu odwiedzających wyłonimy jednego, dwóch zwycięzców, a wzamian otrzymamy x reklamujących stronę filmów. Dla polecających - licznik np. przez miesiąc ile osób weszło do gry z jego linku (przy czym zabanować IP z bramek proxy, oraz śledzić pilnie mulciaki w tym czasie). Kolejna rzecz - weryfikacja ze steam, można urządzić konkurs na zasadzie - kto przegra więcej czasu, ten wygrywa. Na czym polega i gdzie tu reklama? Jedna istotna sprawa - osoby biorące w nim udział muszą mieć w nicku dopisek - bananki.pl ;) Małym kosztem można sporo zarobić, bo ewidentnie jak ktoś zobaczy nową nazwę w grze to ją sprawdzi. Darmowa reklama na bardzo dużą skalę - czego chcieć więcej? Można tak wymieniać w nieskończoność, jest milion sposobów - na pewno nie jest nim nagroda za dzienne logowanie otrzymywana dopiero po paru dniach aktywności, a przynajmniej nie w aktualnym systemie nagród za to. ;)

Pozdrawiam.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll2
RE: Codzienne logowanie - 08.02.2018, 15:46
savoy1 Newby
Posty: 2
Dołączył: 16.12.2016
Status: Offline
Nie ma to jak zmienić reguły gry w trakcie gry, brawo Wy :)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Codzienne logowanie - 08.02.2018, 16:06
JestemKacper Master
Posty: 1089
Dołączył: 19.05.2017
Status: Offline
savoy1Nie ma to jak zmienić reguły gry w trakcie gry, brawo Wy :)
?
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll1
RE: Codzienne logowanie - 08.02.2018, 16:42
Hollowlun Newby
Posty: 53
Dołączył: 17.01.2018
Status: Offline
Dziwi mnie ciut, że nagle pojawiają się najwięksi znawcy tej strony, którzy nie mają jeszcze żadnego postu wcześniej na forum, tudzież jeden. ;>
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Codzienne logowanie - 08.02.2018, 21:16
Bananiawir Newby
Posty: 4
Dołączył: 16.07.2017
Status: Offline
Hollowlun , nie chodzi o znastwo konkretnej strony i wypowiadanie się na każdy temat.
A ogólne pojmowanie mechaniki działania stron internetowych i głównym czynnikiem do ich sukcesu.
Oczywiście głównym dochodem strony widocznym dla każdego odwiedzającego są uzyski z reflinków.
Natomiast moja wypowiedź odnosiła się najwięcej do problemu w której znajdują się weterani , i
o której sam Master wspomiał . Oni nie mają szans robić zadań ponieważ jak by nie patrząc na stronie jest mało gier z zadaniami. Drugą sprawą jest to że oddział polski czyli bananki.pl ma od górnie narzucone działania które muszą wykonać przez stronę Matkę.
Dlatego też możemy sobie tu tylko wymienić poglądy a i tak decyzje odnośnie polityki strony zapadają
w innym państwie :)
Pozdrawiam.
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Codzienne logowanie - 08.02.2018, 21:32
CHrOmO998 Newby
Posty: 51
Dołączył: 07.09.2016
Status: Offline
Mam nadzieje że zmienicie system na lepszy bo 3 mies logowania dzień w dzień powinny być lepiej wynagradzane + odzywiscie weteran z 30 itd odznakami.
Rzetelny Społecznik1 Pomocny Wulgarny Troll
Chat