Jak to działa
Forum

Inne

Login
Wiadomość
Eriks Newby
Posty: 14
Dołączył: 21.07.2016
Status: Offline

Coś dla nowych ludzi na stronie Bananki.pl

30.07.2016, 12:13
Ciągle widzę powtarzające się pytania typu "nie zalicza mi zadania pierwszego" czy "ile trzeba czekać na przyjęcie screena", więc postanowiłem napisać poradnik dla nowych osób. (Jeśli jest już taki poradnik to przepraszam, ale ja żadnego nie znalazłem)

"KODY"
Z moich wiadomości wynika, że na razie istnieje jeden kod do zdobycia 50 banków, a oto on: SRHBQIV
KOD NALEŻY WPISAĆ W ZAKŁADCE "ZDOBYWAJ BANANKI" NA SAMYM DOLE.

"ZADANIE 0"
Zadanie 0, czyli potwierdzenie rejestracji. Po kliknięciu opcji "graj" i zarejestrowaniu się na stronie powinno wyświetlić się okienko do wprowadzeniu nicku z gry. Przynajmniej w moim przypadku owe okienko nie pojawia się od razu. Po prostu trzeba sprawdzać stronę co jakiś czas i ją odświeżać.

"ILE SIĘ CZEKA NA PRZYJĘCIE SCREENA"
Gdy wyślemy screena pojawia się się napis w stylu "sprawdzimy to do 48h" (nie pamiętam dokładnie jaki on był). I nie bulwersuj się jeśli minął już dzień, a nie dostałeś odpowiedzi, najczęściej wiadomość dostajemy po 2 dniach.

"CZAS NA WYKONANIE ZADANIA"
Czas na wykonanie zadania rusza kiedy wpiszemy w okienko swój nick, a zatrzymuje się kiedy wyślemy screena. Mamy 12 dni na wysłanie screena z wykonanym zadaniem, ale nie mamy 12 dni na wykonanie wszystkich zadań. Otóż jeśli zaczniemy kolejne zadanie ten czas znowu ustawia się na 12 dni.

"CO SIĘ STANIE JEŚLI ODRZUCĄ MI SCREENA"
Nic się nie stanie. Nie zostanie ci zablokowane to zadanie ani nic podobnego. Po prostu wyświetli ci się, że nie przyjęli twojego screena i czas na wykonanie zadania ruszy od momentu, w którym się zatrzymał, a ty jeśli będziesz musiał wysłać znowu zrzut ekranu. (Oczywiście znowu czekając 2 dni...)

"JAK DŁUGO ZBIERA SIĘ BANANKI"
Zacznijmy od tego, że jeśli chcemy zbierać bananki z samego codziennego logowania to uzbieranie 2500 banków zajmie nam dokładnie 502 dni (około 1 rok i 4,5 miesiąca) przyjmując, że będziemy sumienni i będziemy się codziennie logować.

"FUN ZONE"
Z tego co wiem to jeszcze nie ma opcji zdobywania z niej bananków (może się mylę). Według oficjalnej strony im dłużej będziemy grać w grę tym więcej zdobędziemy waluty.
Rzetelny Społecznik Pomocny10 Wulgarny Troll
RE: Coś dla nowych ludzi na stronie Bananki.pl - 02.08.2016, 14:59
Grzeskovsky Newby
Posty: 80
Dołączył: 27.07.2016
Status: Offline
dobre mini FAQ + :)
Rzetelny Społecznik Pomocny2 Wulgarny Troll
RE: Coś dla nowych ludzi na stronie Bananki.pl - 03.08.2016, 09:38
Arkady2 Newby
Posty: 62
Dołączył: 16.06.2016
Status: Offline
jest jeszcze ten kod - XM16KRJ
Rzetelny Społecznik Pomocny2 Wulgarny Troll1
RE: Coś dla nowych ludzi na stronie Bananki.pl - 16.08.2016, 21:36
Quehan Newby
Posty: 61
Dołączył: 30.12.2015
Status: Offline
Tutaj macie 3 kody na banany

( 1 kod = 50 bananów ) ( 3 kody = 150 bananów ) ( 150 bananów na start :)

Kod 1 : 7QZK9F3 Kod 2: SRHBQIV Kod 3: XM16KRJ
Jakbyście mogli to dajcie + pomocny albo coś ;)
link referencyjny: http://www.bananki.pl/r/00001271/ .

Nie zawsze zalicz zadania mi na przykład nie zaliczyło prawdopodobnie ponieważ miałem za zadanie zarejestrować się zdobyć cały ekwipunek i założyć go na siebie i niestety mi nie zaliczyło zadania mimo tego że mam już 15 lvl. Czasami może nie zaliczać zadań prawdopodobnie z tego powodu że rejestrujemy się w grze np Margonem gramy w nią przez tą stronę a później uruchamiamy ją normalnie z przeglądarki, i się logujemy i dlatego może czasami w większości przypadkach nie zaliczać zadań, dlatego najlepiej jak chcemy zdobyć banany za takie gry to najlepiej za każdym razem uruchamiać gierki na tej stronie nawet jeśli już w nią graliśmy i np nie zdobyliśmy ekwipunku całego i zabrakło 1 przedmiotu to też trzeba z tej strony uruchamiać.

Ja zrobiłem błąd ponieważ grałem w Margonem i prawie cały cas włączałem gre przez to stronę ale później mi się nie chciało mi się i uruchomiłem grę normalnie z oficjalnej strony Margonem brakowało mi tylko 1 przedmiotu później go zdobyłem ale nie zaliczyło mi zadania.
Rzetelny Społecznik Pomocny2 Wulgarny Troll
Chat