Jak to działa
Forum

Pytania

Login
Wiadomość
xrebit Newby
Posty: 14
Dołączył: 09.08.2019
Status: Offline

coś poszło nie tak...

28.01.2020, 12:37
przed odebraniem nagrody w postaci cyfrowego klucza (kupon allegro 25zł) wszystko było okej ale po otrzymaniu tej nagrody nie dostaje bananków za wejsć na strone (codzienne logowanie) oraz niemoge potwiedzić rejestracji w grze po potwierdzeniu e-mail oraz wykonaniu zadania dawałem screany i mi odsyłali.Dlaczego nie moge teraz normalnie zarabiać? tylko działa mi teraz banan tv bo tylko to robie.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: coś poszło nie tak... - 28.01.2020, 12:53
DuchPustkowi Master
Posty: 1178
Dołączył: 20.01.2018
Status: Offline
xrebitprzed odebraniem nagrody w postaci cyfrowego klucza (kupon allegro 25zł) wszystko było okej ale po otrzymaniu tej nagrody nie dostaje bananków za wejsć na strone (codzienne logowanie) oraz niemoge potwiedzić rejestracji w grze po potwierdzeniu e-mail oraz wykonaniu zadania dawałem screany i mi odsyłali.Dlaczego nie moge teraz normalnie zarabiać? tylko działa mi teraz banan tv bo tylko to robie.
Aby dostawać codziennie bananki trzeba w tygodniu uzbierać 50 bananków z aktywności na stronie (nie liczy się banana tv). Co do rejestracji w grze to spróbuj zarejestrować się w innej grze i sprawdzić czy jest tak samo.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: coś poszło nie tak... - 28.01.2020, 13:20
xrebit Newby
Posty: 14
Dołączył: 09.08.2019
Status: Offline
tylko że już nie ma gier albo są te gry w które grałem i jest żęby zagrać ponownie jak się rejestruje to nie działa
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: coś poszło nie tak... - 28.01.2020, 14:16
DuchPustkowi Master
Posty: 1178
Dołączył: 20.01.2018
Status: Offline
xrebittylko że już nie ma gier albo są te gry w które grałem i jest żęby zagrać ponownie jak się rejestruje to nie działa
Można spróbować z inną przeglądarką się rejestrować.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: coś poszło nie tak... - 28.01.2020, 16:03
Jokereqq Newby
Posty: 94
Dołączył: 15.01.2020
Status: Offline
xrebitprzed odebraniem nagrody w postaci cyfrowego klucza (kupon allegro 25zł) wszystko było okej ale po otrzymaniu tej nagrody nie dostaje bananków za wejsć na strone (codzienne logowanie) oraz niemoge potwiedzić rejestracji w grze po potwierdzeniu e-mail oraz wykonaniu zadania dawałem screany i mi odsyłali.Dlaczego nie moge teraz normalnie zarabiać? tylko działa mi teraz banan tv bo tylko to robie.
Zacznijmy, że bananki są naliczane jak otrzymasz w tygodniu 50 ich. Jeżeli chodzi o te błędy to wina przeglądarki, weź ja zmień lub wyczyść z ciasteczek i innych syfików.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat