Jak to działa
Forum

Pytania

Login
Wiadomość
Pink Sheep Lololololololo Master
Posty: 854
Dołączył: 20.05.2016
Status: Offline

Czas zaliczania My Little Farmies

02.11.2017, 17:54
Jak długo się to zalicza?! Chcę sobie wbić Bananapedię, a do tej gry z trudnością się myliłem - mam poziom piąty i wbicie go zajęło chwilę.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Czas zaliczania My Little Farmies - 02.11.2017, 20:46
ketty Master
Posty: 530
Dołączył: 05.07.2017
Status: Offline
Pink Sheep LololololololoJak długo się to zalicza?! Chcę sobie wbić Bananapedię, a do tej gry z trudnością się myliłem - mam poziom piąty i wbicie go zajęło chwilę.
Cześć. Jeżeli szukasz gry do zadan to polecam ci Dragon Awaken, oraz League of Angels II, to takie gry Idle i na początku są nawet przyjemne ;p.
+Na Roblox jest bardzo szybko.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Czas zaliczania My Little Farmies - 02.11.2017, 20:58
Pink Sheep Lololololololo Master
Posty: 854
Dołączył: 20.05.2016
Status: Offline
kettyPink Sheep LololololololoJak długo się to zalicza?! Chcę sobie wbić Bananapedię, a do tej gry z trudnością się myliłem - mam poziom piąty i wbicie go zajęło chwilę.
Cześć. Jeżeli szukasz gry do zadan to polecam ci Dragon Awaken, oraz League of Angels II, to takie gry Idle i na początku są nawet przyjemne ;p.
+Na Roblox jest bardzo szybko.
Roblox już zaliczyłem, a tamte dwie gry to już pewnie typowe pay2win (Roblox też, ale idzie przymknąć na to oko).
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Czas zaliczania My Little Farmies - 02.11.2017, 21:01
Pink Sheep Lololololololo Master
Posty: 854
Dołączył: 20.05.2016
Status: Offline
OMG, League of Angels II zaliczyło NATYCHMIAST :V
Nie spodziewałem się.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Czas zaliczania My Little Farmies - 02.11.2017, 21:43
ketty Master
Posty: 530
Dołączył: 05.07.2017
Status: Offline
Pink Sheep LololololololokettyPink Sheep LololololololoJak długo się to zalicza?! Chcę sobie wbić Bananapedię, a do tej gry z trudnością się myliłem - mam poziom piąty i wbicie go zajęło chwilę.
Cześć. Jeżeli szukasz gry do zadan to polecam ci Dragon Awaken, oraz League of Angels II, to takie gry Idle i na początku są nawet przyjemne ;p.
+Na Roblox jest bardzo szybko.
Roblox już zaliczyłem, a tamte dwie gry to już pewnie typowe pay2win (Roblox też, ale idzie przymknąć na to oko).
Heh, można powiedzieć, że p2w, lecz tam wszystko robią za ciebie, a chyba chodzi ci tylko o dostęp do bananapedii,
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Czas zaliczania My Little Farmies - 03.11.2017, 14:21
Pink Sheep Lololololololo Master
Posty: 854
Dołączył: 20.05.2016
Status: Offline
A potem takie konta wyleveluję gdzieś podczas gry MM'ów i sprzedam na alledrogo.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat