Jak to działa
Forum

Pytania

Login
Wiadomość
quodax Newby
Posty: 5
Dołączył: 02.05.2017
Status: Offline

CZEMU DOSTAŁEM BANA NA PISANIE???

15.09.2017, 21:01
CZEMU dostałem bana na pisanie artykułów? Ja nie kopiowałem tekstu a uznano że skopiowałem, sam go wymyśliłem a bot uznał że skopiowałem. PROSZĘ o unbana
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll1
RE: CZEMU DOSTAŁEM BANA NA PISANIE??? - 16.09.2017, 09:09
Smierciu0.2 Newby
Posty: 68
Dołączył: 03.06.2017
Status: Offline
napisz do supportu
Rzetelny Społecznik Pomocny3 Wulgarny Troll
RE: CZEMU DOSTAŁEM BANA NA PISANIE??? - 16.09.2017, 12:10
ketty Master
Posty: 530
Dołączył: 05.07.2017
Status: Offline
quodaxCZEMU dostałem bana na pisanie artykułów? Ja nie kopiowałem tekstu a uznano że skopiowałem, sam go wymyśliłem a bot uznał że skopiowałem. PROSZĘ o unbana
Cześć. Możliwe, że wziąłeś kawałek tekstu z internetu, ale jeżeli sądzisz że tak nie zrobiłeś, to może po prostu wkradł się jakiś mały błąd, więc tak jak kolega powiedział napisz do supportu, po upewnieniu się że nic z artykułu nie zostało skopiowane.
Rzetelny Społecznik Pomocny2 Wulgarny Troll
RE: CZEMU DOSTAŁEM BANA NA PISANIE??? - 16.09.2017, 13:32
quodax Newby
Posty: 5
Dołączył: 02.05.2017
Status: Offline
Ja właśnie nic nie kopiowałem, ale jeśli 1 słowo naprzykład słowo POLECAM jest wszędzie to nie wiem jak ten bot myśłi, to jest jakiś przypadek że podobnie napisałem, internet jest prawie nieskończony, więc ten bot nie ma sensu...
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: CZEMU DOSTAŁEM BANA NA PISANIE??? - 16.09.2017, 13:47
Dawid035 Master
Posty: 518
Dołączył: 22.07.2016
Status: Offline
quodaxJa właśnie nic nie kopiowałem, ale jeśli 1 słowo naprzykład słowo POLECAM jest wszędzie to nie wiem jak ten bot myśłi, to jest jakiś przypadek że podobnie napisałem, internet jest prawie nieskończony, więc ten bot nie ma sensu...
Wiesz... Boty nie mogą ocenić, czy coś skopiowałeś czy nie.
Rzetelny Społecznik Pomocny1 Wulgarny Troll
RE: CZEMU DOSTAŁEM BANA NA PISANIE??? - 16.09.2017, 17:07
JestemKacper Master
Posty: 1089
Dołączył: 19.05.2017
Status: Offline
quodaxJa właśnie nic nie kopiowałem, ale jeśli 1 słowo naprzykład słowo POLECAM jest wszędzie to nie wiem jak ten bot myśłi, to jest jakiś przypadek że podobnie napisałem, internet jest prawie nieskończony, więc ten bot nie ma sensu...
Po odrzuceniu artykułu za skopiowanie:
"Kopiowanie = ban na pisanie!
Nasz system weryfikuje procentowy udział "zapożyczonych treści" oraz wskazuje źródła. Postaraj się i stwórz coś własnego ;) Wierzymy, że Ci się uda.
Na razie otrzymujesz od nas tylko ostrzeżenie. Kolejna próba poskutkuje trwałą blokadą dodawania artykułów."

Jak widać nigdy nie odrzucamy artykułu za użycie kilku słów, które się powtarzają, jednakże napisz do supportu.
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll1
RE: CZEMU DOSTAŁEM BANA NA PISANIE??? - 19.09.2017, 16:51
quodax Newby
Posty: 5
Dołączył: 02.05.2017
Status: Offline
WŁASNEGO??? Co to ma znaczyć??? Sam to napisałem, a to że gdzieś na drugim końcu internetu jest podobnie to nie znaczy że ja to skopiowałem. To czysty przypadek! I proszę mnie nie obrażać JestemKacper!!!Dodano: 28.09.2017 17:00...
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: CZEMU DOSTAŁEM BANA NA PISANIE??? - 19.09.2017, 18:28
JestemKacper Master
Posty: 1089
Dołączył: 19.05.2017
Status: Offline
quodaxWŁASNEGO??? Co to ma znaczyć??? Sam to napisałem, a to że gdzieś na drugim końcu internetu jest podobnie to nie znaczy że ja to skopiowałem. To czysty przypadek! I proszę mnie nie obrażać JestemKacper!!!
Zacytowałem tylko informację, która pojawia się po odrzuceniu artykułu za skopiowanie w celu pokazania pewnej rzeczy.

Jak wspomniałem napisz do naszego supportu
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: CZEMU DOSTAŁEM BANA NA PISANIE??? - 28.09.2017, 17:02
quodax Newby
Posty: 5
Dołączył: 02.05.2017
Status: Offline
Przepraszam JestemKacper ale ze złości nie zauważyłem cytatu, dziękuję za pomoc i Zamykam temat
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: CZEMU DOSTAŁEM BANA NA PISANIE??? - 28.09.2017, 17:04
JestemKacper Master
Posty: 1089
Dołączył: 19.05.2017
Status: Offline
quodaxPrzepraszam JestemKacper ale ze złości nie zauważyłem cytatu, dziękuję za pomoc i Zamykam temat
Luzik, rozumiem. :)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat