Jak to działa
Forum

Dyskusje

Login
Wiadomość
Mikros06 Newby
Posty: 21
Dołączył: 04.08.2017
Status: Offline

Czy kupić grę The Elder Scrolls V: Skyrim Special?

11.11.2017, 09:48
Jak wiecie gra The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition jest bardzo rozbudowana , ma otwarty świat i fabułe. Moi koledzy i kuzyn ciepło mi ją polecają i nie ukrywam ,że sam chciałbym w to zagrać ,ale ta gra kosztuje 39,99 Euro. Troche to zadużo jak na moje środki ,ale bardzo chce w to zagrać. Kupić czy nie kupić ? Prosze o wasze zganie!Dodano: 11.11.2017 17:33Jak wiecie gra The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition jest bardzo rozbudowana , ma otwarty świat i fabułe. Moi koledzy i kuzyn ciepło mi ją polecają i nie ukrywam ,że sam chciałbym w to zagrać ,ale ta gra kosztuje 39,99 Euro. Troche to zadużo jak na moje środki ,ale bardzo chce w to zagrać. Kupić czy nie kupić ? Prosze o wasze zdanie!
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Czy kupić grę The Elder Scrolls V: Skyrim Special? - 11.11.2017, 12:10
Banankowiec2453 Newby
Posty: 2
Dołączył: 16.07.2017
Status: Offline
Jak chcesz to możesz kupić od razu. Ja jednak polecam poczekać na promocje lub poszukać na G2A, tam ta gra kosztuje ok. 71 zł. Tylko musisz uważać żeby kupić klucz GLOBAL.
Pozdrawiam
Rzetelny Społecznik Pomocny1 Wulgarny Troll
RE: Czy kupić grę The Elder Scrolls V: Skyrim Special? - 11.11.2017, 17:33
Mikros06 Newby
Posty: 21
Dołączył: 04.08.2017
Status: Offline
Banankowiec2453Jak chcesz to możesz kupić od razu. Ja jednak polecam poczekać na promocje lub poszukać na G2A, tam ta gra kosztuje ok. 71 zł. Tylko musisz uważać żeby kupić klucz GLOBAL.
Pozdrawiam
Dobra dzięki stary poczekam na święta ,w tedy se kupie :)
Również pozdrawiam ! <3
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat