Jak to działa
Forum

Pytania

Login
Wiadomość
Pink Sheep Lololololololo Master
Posty: 854
Dołączył: 20.05.2016
Status: Offline

Czy może ktoś ogarnąć Bananapedię?

02.01.2018, 15:26
Jak w temacie. Ktoś się na mnie uwziął i odrzuca każdy artykuł. Podaje ZMYŚLONE powody, np. "napisz więcej, wtedy tekst będzie atrakcyjniejszy". Szkoda, że ludzie wolą krótsze, ale wyższej jakości teksty. Pseudoadminek jednak myśli inaczej. Mój artykuł o GTA SA odrzucili. Powód: "słaby stylistycznie". Poprawiłem go i wysłałem ponownie. To samo. TO JAK TO MAM NAPISAĆ? WKLEIĆ W OBRAZEK? Ktoś ewidentnie chce mnie tam zbanować. Już nie mam na to nerwów. Za niedługo będą dawali pewnie każdemu 1000 bananków, a mi 5 za artykuł.

Dziękuję, to było ładne ponad półtora roku z banankami. Niestety cebulaczki agresywnie cenzurują, tak więc nie pozostało mi nic innego.
Zadania do gier zaczynają wymuszać cheaty. Bananapedia schodzi na psy (są promowane TROLOGZIGI CZYNAŹDŹE I ICH ŻAŁOSNE ARTYKUŁY O KLOCKACH, a powinny być porządne artykuły o CS:GO, np. te autorstwa użytkownika JestemKacper).Dodano: 03.02.2020 18:44Nieaktualne xD
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Czy może ktoś ogarnąć Bananapedię? - 02.01.2018, 16:10
Dawid035 Master
Posty: 518
Dołączył: 22.07.2016
Status: Offline
Pink Sheep LololololololoJak w temacie. Ktoś się na mnie uwziął i odrzuca każdy artykuł. Podaje ZMYŚLONE powody, np. "napisz więcej, wtedy tekst będzie atrakcyjniejszy". Szkoda, że ludzie wolą krótsze, ale wyższej jakości teksty. Pseudoadminek jednak myśli inaczej. Mój artykuł o GTA SA odrzucili. Powód: "słaby stylistycznie". Poprawiłem go i wysłałem ponownie. To samo. TO JAK TO MAM NAPISAĆ? WKLEIĆ W OBRAZEK? Ktoś ewidentnie chce mnie tam zbanować. Już nie mam na to nerwów. Za niedługo będą dawali pewnie każdemu 1000 bananków, a mi 5 za artykuł.

Dziękuję, to było ładne ponad półtora roku z banankami. Niestety cebulaczki agresywnie cenzurują, tak więc nie pozostało mi nic innego.
Zadania do gier zaczynają wymuszać cheaty. Bananapedia schodzi na psy (są promowane TROLOGZIGI CZYNAŹDŹE I ICH ŻAŁOSNE ARTYKUŁY O KLOCKACH, a powinny być porządne artykuły o CS:GO, np. te autorstwa użytkownika JestemKacper).
Gdzie ty wdzisz "porządność" w CS:GO? Może to co powiem jest obrażliwe, ale ten CS nie jest dobry. Tym bardziej jeśli spojrzymi na community czy samo podejście Valve.
Jeśli chodzi o wygląd artykułu to spokojnie, za to zbanować ciebie nie mogą. Chyba, że nagle zaczną wykrywać u ciebie plagiat. Wtedy pojawia się problem.
Zadania wymuszają cheaty? Przepraszam bardzo, ale to jest chyba jakaś głupota, chyba, że jakimś cudem chodzi ci o coś innego niż zadania w grach, ale jeśli masz na myśli właśnie ten typ zadań, to gadasz trochę głupotę. Ja nie mam żadnych problemów z ich wykonaniem. Można je wykonać w całkowicie uczciwy sposób.
Jeśli masz problem z jakimś adminem, napisz do supportu i po prostu z nimi porozmawiaj. Jeśli rzeczywiście masz rację i potrafisz podać dobre argumenty, powinieneś się wybronić.

Powiem ci tak: Bananapedia będzie miała zawsze jakieś słabe artykuły. Spójrz na przykład na właśnie pierwsze artykuły. Jakość? Gdzie?
To, że ludzie wybierają Minecrafta czy Robloxa (bo chyba to masz na myśli, chociaż ja tam nie wiem), to nic złego, jeśli jest to dobrze napisane. I tak te artykuły z gorszej półki nigdy nie dostaną się na piedestał tych najlepszych.
Wiele osób nie dba o jakość artykułów, a tylko o zdobycie bananków. A, że system nagradzania za artykuł nie istnieje, a tylko za zaakceptowanie, to jest jak jest. Przydałoby się trochę zmienić zasady Bananapedii.
Jak mówimy o promowaniu "badziewi". Pierwszy promowany artykuł na banankach (a dokładniej na ich FB) był znacznie gorszej jakości. Pamiętasz taki artykuł jak "Dlaczego warto grać w Roblox" (jeśli oczywiście nie przekręciłem nazwy)? Tam nawet jakość screenów była odrażająca. Obecnie jest znacznie, znacznie lepiej i nie wiem jak twoim zdaniem, dla mnie nie są takie złe.
Jeśli czujesz, że jednak dalej takowe są promowane, winą może być sam system popularności artykułów, opierany na wyświetleniach (które można nawet sobie samemu podbić), a nie na rzeczywistych ocenach. A przyznajmy, nie mamy jakiś super krytyków kontrolujących jakość artykułów, więc każdy, który będzie popularny, będzie promowany.
Rzetelny2 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Czy może ktoś ogarnąć Bananapedię? - 04.01.2018, 12:45
MadBetty Newby
Posty: 37
Dołączył: 15.12.2015
Status: Offline
Cześć,
Pink Sheep "cebulaczku" (do czego to doszło) :) Zweryfikowałam od deski do deski ten Twój artykuł i proszę więcej nam nie pisać na support odnośnie jego weryfikacji. Bo szkoda naszego i Twojego czasu.

Co to znaczy "żałosne artykuły" o klockach? Zdajemy sobie sprawę, że część artykułów pisana jest przez młodszych użytkowników, grają w dany tytuł i chcą coś stworzyć, podzielić się tym z innymi. Dla nas liczą się chęci (czy to zdobycia bananków, czy napisania czegokolwiek) i repesktujemy każdą próbę interakcji ze stroną. Czasami jeśli składnia nawet jest trochę "niepoprawna", to i tak fajnie, że ktoś spróbował. Druga sprawa, to zupełnie inna grupa docelowa.

Ad hoc - Odnośnie porządności artykółów o CS GO. Nie ma czegoś takiego jak wyższość jednej gry nad inną (chyba, że coś jest konkretnym bublem). Porównanie Roblox do CS GO jest mocno niestosowne, bo to dość różne tytuły.



"Jeśli masz problem z jakimś adminem, napisz do supportu i po prostu z nimi porozmawiaj. " Nie ma problemu z adminem, po prostu brakowało wypunktowania probemów z artykułem ;)
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Czy może ktoś ogarnąć Bananapedię? - 04.01.2018, 19:27
Dawid035 Master
Posty: 518
Dołączył: 22.07.2016
Status: Offline
MadBettyCześć,
Pink Sheep "cebulaczku" (do czego to doszło) :) Zweryfikowałam od deski do deski ten Twój artykuł i proszę więcej nam nie pisać na support odnośnie jego weryfikacji. Bo szkoda naszego i Twojego czasu.

Co to znaczy "żałosne artykuły" o klockach? Zdajemy sobie sprawę, że część artykułów pisana jest przez młodszych użytkowników, grają w dany tytuł i chcą coś stworzyć, podzielić się tym z innymi. Dla nas liczą się chęci (czy to zdobycia bananków, czy napisania czegokolwiek) i repesktujemy każdą próbę interakcji ze stroną. Czasami jeśli składnia nawet jest trochę "niepoprawna", to i tak fajnie, że ktoś spróbował. Druga sprawa, to zupełnie inna grupa docelowa.

Ad hoc - Odnośnie porządności artykułów o CS GO. Nie ma czegoś takiego jak wyższość jednej gry nad inną (chyba, że coś jest konkretnym bublem). Porównanie Roblox do CS GO jest mocno niestosowne, bo to dość różne tytuły.



"Jeśli masz problem z jakimś adminem, napisz do supportu i po prostu z nimi porozmawiaj. " Nie ma problemu z adminem, po prostu brakowało wypunktowania problemów z artykułem ;)
Betty. Wiem, że masz do tego prawo,ale nie musisz tak ostro reagować (może to cię urazi, ale za bardzo identyfikujesz się ze swoim nickiem), calm down.
Jeśli były jakieś zastrzeżenia do artykułu, lepiej po prostu powiedzieć wprost, co było nie tak. To też jest jego opinia i szczerze uważam, że nie powinno się o to czepiać. Tak się dolewa tylko oliwy do ognia i nic z tego dobrego nie wyjdzie.
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Czy może ktoś ogarnąć Bananapedię? - 04.01.2018, 21:47
Pink Sheep Lololololololo Master
Posty: 854
Dołączył: 20.05.2016
Status: Offline
To nie miejsce dla mnie. Muszę pisać artykuły o daikaszanie i innych śmieciowych grach/zrzynać od Archona (kappa), inaczej nic z tego.Dodano: 03.02.2020 18:45edit: To miejsce dla mnie, muszę po prostu nie być debilem.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Czy może ktoś ogarnąć Bananapedię? - 05.01.2018, 08:51
MadBetty Newby
Posty: 37
Dołączył: 15.12.2015
Status: Offline
Dawid035Betty. Wiem, że masz do tego prawo,ale nie musisz tak ostro reagować (może to cię urazi, ale za bardzo identyfikujesz się ze swoim nickiem), calm down.
Jeśli były jakieś zastrzeżenia do artykułu, lepiej po prostu powiedzieć wprost, co było nie tak. To też jest jego opinia i szczerze uważam, że nie powinno się o to czepiać. Tak się dolewa tylko oliwy do ognia i nic z tego dobrego nie wyjdzie.
Oj tam, looźna łydka :)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Czy może ktoś ogarnąć Bananapedię? - 05.01.2018, 18:57
Dawid035 Master
Posty: 518
Dołączył: 22.07.2016
Status: Offline
Pink Sheep LololololololoTo nie miejsce dla mnie. Muszę pisać artykuły o daikaszanie i innych śmieciowych grach/zrzynać od Archona (kappa), inaczej nic z tego.
Prędzej za to dostaniesz bana... Ale możesz próbować, ja ci tam nie zabraniam. Chociaż, z własnego doświadczenia, nie radzę, naprawdę.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Czy może ktoś ogarnąć Bananapedię? - 08.02.2018, 20:10
Pink Sheep Lololololololo Master
Posty: 854
Dołączył: 20.05.2016
Status: Offline
Dawid035Pink Sheep LololololololoTo nie miejsce dla mnie. Muszę pisać artykuły o daikaszanie i innych śmieciowych grach/zrzynać od Archona (kappa), inaczej nic z tego.
Prędzej za to dostaniesz bana... Ale możesz próbować, ja ci tam nie zabraniam. Chociaż, z własnego doświadczenia, nie radzę, naprawdę.
kappa
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Czy może ktoś ogarnąć Bananapedię? - 08.02.2018, 20:47
Dawid035 Master
Posty: 518
Dołączył: 22.07.2016
Status: Offline
Pink Sheep Lololololololokappa
Taki trochę późny zapłon z tym kappa.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Czy może ktoś ogarnąć Bananapedię? - 03.02.2020, 18:44
Pink Sheep Lololololololo Master
Posty: 854
Dołączył: 20.05.2016
Status: Offline
Wybaczcie odkop, ale o tym shitstormie można powiedzieć jedno: XD
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat