Jak to działa
Forum

Pytania

Login
Wiadomość
INDESTRUCTIBLE Newby
Posty: 9
Dołączył: 26.09.2016
Status: Offline

CZY OPŁACA SIĘ GRAĆ NA BANANKI.PL ?

31.10.2016, 22:17
Witam serdecznie. Mam pytanie dotyczące rentowności serwisu. Czy warto grać na bananki.pl ? Ile czasu zajmuje zdobycie najtańszego steam gifta? Czy ktoś zna może sposoby jak szybko i efektywnie zbierać bananki?

Jeśli spodobał Ci się mój wpis to zostaw łapkę w górę oraz zasubskrybuj, a będziesz mógł wziąźć udział w giveawayu skina dwie beretty kontahent (well worn). Tradelink należy podać w odpowiedzi.
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll5
RE: CZY OPŁACA SIĘ GRAĆ NA BANANKI.PL ? - 03.11.2016, 16:12
JASKI3ROO Newby
Posty: 8
Dołączył: 09.10.2016
Status: Offline
Według mnie warto zbierać ale pamiętaj długo się zbiera dokładniej nie wiem ile zbierałen na pixel piracy ale jeśli codziennie będziesz wchodzić to będziesz dostawać bananki najpierw 1 potem 2 potem 3 potem 4 i na koniec 5. Ja jak wchodzę to codziennie dostaje teraz 5 bananków. Ja bananki zbieram przez wchodzenie codzienne (jednorazowo możesz kod wpisać dający 50 bananków za darmo nie pamiętam jaki jest ale u Yachuprodukcja na yt podaje taki kodzik) Mam nadzieje że pomogłem :)
Rzetelny Społecznik1 Pomocny1 Wulgarny Troll
RE: CZY OPŁACA SIĘ GRAĆ NA BANANKI.PL ? - 03.11.2016, 19:55
INDESTRUCTIBLE Newby
Posty: 9
Dołączył: 26.09.2016
Status: Offline
JASKI3ROO napisał:Według mnie warto zbierać ale pamiętaj długo się zbiera dokładniej nie wiem ile zbierałen na pixel piracy ale jeśli codziennie będziesz wchodzić to będziesz dostawać bananki najpierw 1 potem 2 potem 3 potem 4 i na koniec 5. Ja jak wchodzę to codziennie dostaje teraz 5 bananków. Ja bananki zbieram przez wchodzenie codzienne (jednorazowo możesz kod wpisać dający 50 bananków za darmo nie pamiętam jaki jest ale u Yachuprodukcja na yt podaje taki kodzik) Mam nadzieje że pomogłem :)
Dzięki, ale zbieranie w ten sposób i tak jest bardzo mozolne( po stu dniach będę miał zaledwie 550 bananków więc do 5$ na steama jest jeszcze daleko), więc nie wiem czy warto się fatygować. Czy jest jakaś konkurencja dla bananki.pl, która oferowałaby coś więcęj? Proszę o odpowiedź.
Rzetelny Społecznik Pomocny2 Wulgarny Troll1
RE: CZY OPŁACA SIĘ GRAĆ NA BANANKI.PL ? - 03.11.2016, 20:09
Białas Banana Newby
Posty: 1
Dołączył: 15.08.2016
Status: Offline
Mi ten kod nie działa
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll1
RE: CZY OPŁACA SIĘ GRAĆ NA BANANKI.PL ? - 03.11.2016, 21:14
Rufus Newby
Posty: 14
Dołączył: 01.05.2016
Status: Offline
Myślę iż tak bo można zdobyć skiny za darmo ja już mam 300 bananków a gram mało
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll1
RE: CZY OPŁACA SIĘ GRAĆ NA BANANKI.PL ? - 03.11.2016, 23:45
Saton Newby
Posty: 5
Dołączył: 16.10.2016
Status: Offline
Grając w gry można przytulić trochę pktów, a zadania nie są jakieś wymagające, po za tym wprowadzili teraz bananabet i przy odrobinie szczęścia gifta można zdobyć już za 300 bananków.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll1
RE: CZY OPŁACA SIĘ GRAĆ NA BANANKI.PL ? - 04.11.2016, 08:16
Km mk Newby
Posty: 1
Dołączył: 04.11.2016
Status: Offline
Według mnie jest to bardzo fajna gra
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll1
Chat