Jak to działa
Forum

Dyskusje

Login
Wiadomość
Antichrist Newby
Posty: 8
Dołączył: 05.06.2016
Status: Offline

Czy takie osoby nie powinny zostać zbanowane?

27.08.2016, 15:31
Witam. Frustrują mnie osoby zakładające tematy na prawie każdym forum, gdzie w temacie wpisują byle co, byle by było, a treść ich "dyskusji" bądź "pytania" ogranicza się do max dwóch słów, a przeważnie jest to "siema". Według mnie takie coś powinno być usuwane z forum, a tacy cwani użytkownicy powinni być karani np. zakazem udzielania się na forum. I nie piszę tego dlatego, że mam "ból dupy" lecz raz że forum jest zaśmiecane, a dwa tacy ludzie chyba źle doczytali informacje o dostawaniu bananków za udzielanie się na forum. Dziękuje za uwagę i zapraszam do dyskusji.
Rzetelny Społecznik1 Pomocny1 Wulgarny1 Troll
RE: Czy takie osoby nie powinny zostać zbanowane? - 27.08.2016, 15:40
XxHellcatxX Leader
Posty: 103
Dołączył: 23.06.2016
Status: Offline
Pisałem właśnie do administracji, ona na razie nie banuje tych osób( Może nie mają czasu na forum). Nawet sam zaproponowałem pomoc, lecz Oni odmówili Mi i powiedzieli, że niby wszystko jest okej O.o
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Czy takie osoby nie powinny zostać zbanowane? - 27.08.2016, 23:45
MEXER Hero
Posty: 392
Dołączył: 24.07.2016
Status: Offline
XxHellcatxX napisał:Pisałem właśnie do administracji, ona na razie nie banuje tych osób( Może nie mają czasu na forum). Nawet sam zaproponowałem pomoc, lecz Oni odmówili Mi i powiedzieli, że niby wszystko jest okej O.o
Jak tak samo ich się pytałem i opd że nie potrzebują takich ludzi O.o
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Czy takie osoby nie powinny zostać zbanowane? - 28.08.2016, 04:12
Anarchist Newby
Posty: 6
Dołączył: 05.08.2016
Status: Offline
Ja bym jeszcze do tej listy do banowania dołożył tych od wygasłych kodów na bananki. Codziennie powstaje naście tych samych tematów... Frustrujące, jak pojawi się nowy kod wtedy niech jedna osoba go poda w tytule podając darę pojawienia się kodu i tyle.

Peace
Rzetelny Społecznik Pomocny1 Wulgarny Troll
RE: Czy takie osoby nie powinny zostać zbanowane? - 01.09.2016, 00:26
Kewo Master
Posty: 1130
Dołączył: 03.04.2016
Status: Offline
Takie tematy w 90% usuwam, banów aktualnie za to nie ma. ;p
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat