Jak to działa
Forum

Pytania

Login
Wiadomość
Murasaki Newby
Posty: 6
Dołączył: 31.05.2017
Status: Offline

Czy wszyscy są tu tak traktowani?

06.06.2017, 12:32
Został mi polecony ten serwis. Pomyślałem, że może warto. Widzę zadanie na grę "World of warship". Jako, że tam trochę pograłem, to myślę, że wystarczy screen statystyk, gdzie widać wiele rzeczy. m.in.: ilość stoczonych bitew, ilość wygranych, jakie to były bitwy, ilość przegranych, poziomy granych okrętów i itp. Pierwsze zadanie było by udowodnić 8 gier losowych. Ok. Robię screena statystykom i przesyłam go- został zaakceptowany. Drugie zadanie: wygraj 10 bitew. Robię ponownie screen statystykom, gdzie widać wyraźnie tę liczbę wygranych(w sumie było ich 53). W odpowiedzi mi odrzucono, gdyż screen rzekomo nie pochodził z gry zarejestrowanej przez tę stronę. Robię więc ponownie screena i swój nick(który na TEJ stronie podałem) daję w czerwony kwadrat. Ilość wygranych daję z czerwoną strzałką i w kółko obejmuję informację, że to były bitwy losowe. Screen tym razem nie został odrzucony z powodu "Braku widocznego miejsca wykonania zadania"

Czy wszyscy mają taki problem ze zdobywaniem bananków i z powodu odrzucenia mają masę ostrzeżeń, czy po prostu nie działa to prawidłowo.

Trochę szkoda, gdyż po tym, jak ktoś to polecał, miałem tę stronę za mniej wadliwą i dość poważną.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny1 Troll2
RE: Czy wszyscy są tu tak traktowani? - 06.06.2017, 20:42
Przemek031999 Master
Posty: 869
Dołączył: 15.05.2016
Status: Offline
Przepraszamy bardzo za zaistniałą sytuację. Nie widziałem by takie problemy wcześniej się powtarzały. Cały czas staramy się nad poprawą funkcjonowania pewnych rzeczy i mam nadzieję, że niedługo będzie lepiej.
Czy to zadanie jest jeszcze niezaliczone?
Rzetelny2 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Czy wszyscy są tu tak traktowani? - 06.06.2017, 21:28
Murasaki Newby
Posty: 6
Dołączył: 31.05.2017
Status: Offline
Jeszcze nie. Gdyż dziś odrzuciło mi, z powodu niewidocznego miejsca ukończenia zadania. Wszedłem na forum by sprawdzić, czy tylko ja mam ten problem i zobaczyłem, że koleda z WOT też coś podobnego miał, więc poczekałem na odpowiedź kogoś z modów. Robię właśnie screena i wysyłam już trzecią próbę. Dziękuję za odpowiedź i zainteresowanie.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Czy wszyscy są tu tak traktowani? - 07.06.2017, 22:44
Przemek031999 Master
Posty: 869
Dołączył: 15.05.2016
Status: Offline
Dowiedziałem się dokładnie o co chodzi. Są nowe wytycznych w sprawie zaliczania screenów, jeśli w zadaniu jest by stoczyć 10 bitew to trzeba mieć 10 bite, ani jedno wyżej, ani jedno niżej etc. tak jak było dotychczas, 70 sztuk tymbardziej nie zaakceptujemy.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Czy wszyscy są tu tak traktowani? - 08.06.2017, 07:44
SPEEDDs Master
Posty: 695
Dołączył: 08.08.2016
Status: Offline
Masz się zarejestrować z bananki.pl a nie wysyłać screeny ze starego konta.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat