Jak to działa
Forum

Dyskusje

Login
Wiadomość
Embri Newby
Posty: 1
Dołączył: 13.03.2017
Status: Offline

Dam radę zdobywać bananki czy nie dam rady?

19.03.2017, 05:35
Cześć, jakiś czas temu zacząłem grać w przeglądarkową grę o nazwie Margonem. Ostatnio trafiłem na tą stronę. Zaczynając od końca chciałbym zdobyć kod paysafcard. Najpierw myślałem że może uda się zdobyć 12500 bananków i wymienić je na 100zł paysafecard. Myślenie myśleniem a rzeczywistość rzeczywistością. W rzeczywistości mogę zdobyć najwyżej trochę ponad 2500 bananków czyli na paysefecard o wartości 20zł. Czemu nie mogę zdobyć 13320 bananków? Otóż powód jest bardzo prosty, już wyjaśniam. Posiadam starego laptopa acer travelmate 2400, już parę razy mi umierał ale naszczęście udało się go przywrócić do życia. Przy ostatniej próbie przywracania go do życia udało mi się zainstalować na nim system linux puppy lucid. Żaden inny nie poszedł. System ten jest mocno okrojony, przyglądarki są bardzo stare i nie wspierają dużej ilości stron, szczególnie tej z grami. Tak więc pobieranie gier i instalowanie ich odpada. Zostaje jedynie zdobywanie bananków za gry przeglądarkowe. Zakładam optymistycznie, że wszystkie pójdą i uda się zdobyć bananki na pcs 20zł. Jednak natrafiłem na jeden problem. Nie dostaję bananków za gry. Zarejestrowałem się w grze Imperia Online gdzie łącznie jest do zdobycia 350 bananków. Dobiłem drugi poziom, potwierdziłem emaila i nic się nie stało. Nie mogę rozpocząć wykonywania zadania 1wszego. Jest napisane przy zadaniu 1wszym “Aby odblokować wykonaj poprzednie zadania”. Czyli rejestrację, potwierdzenie emaila i drugi poziom. Również zagrałem w drugą grę The Pride of Taern. I tutaj natrafiłem na ten sam kłopot. Odczekałem 48h i nic. Możliwe że mój laptop jest za stary i w ogóle mi nie załapie że grałem w jakąś grę. W takim razie będę musiał pożegnać się z myślą na zdobycie jakiegokolwiek psc do gry. Chyba nie muszę wspominać że nie stać mnie na kupienie psc w kiosku. Kończąc moją rozwlekłą wypowiedź, proszę o radę co zrobić by zaczęło zaliczać mi udział w grach. Z góry dziękuję bardzo za pomoc.

Pozdrawiam społeczność bananków Embri.
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Dam radę zdobywać bananki czy nie dam rady? - 19.03.2017, 09:05
ZaGi Master
Posty: 820
Dołączył: 11.03.2016
Status: Offline
Witam, jeżeli nie zaliczyło Ci rejestracji proszę o zgłoszenie się na support. Problem na pewno zostanie rozwiązany.
Rzetelny1 Społecznik Pomocny1 Wulgarny Troll
RE: Dam radę zdobywać bananki czy nie dam rady? - 19.03.2017, 17:10
pesek3d Newby
Posty: 1
Dołączył: 18.03.2017
Status: Offline
jest możliwosc ze na twoim systemie dane przeglądarkowe są nieprzesylane
Rzetelny Społecznik Pomocny1 Wulgarny Troll
Chat