Jak to działa
Forum

Sugestie

Login
Wiadomość
Hollowlun Newby
Posty: 53
Dołączył: 17.01.2018
Status: Offline

Dodanie chatu.

09.02.2018, 15:49
Witam serdecznie.

Co tu dużo mówić? Czasami odnosze wrażenie, że na stronie przydałby się chat, na którym można by pogadać, odpowiedzieć sprawnie osobom potrzebującym pomocy - tym samym byłoby mniej spamu na forum, wszyscy mogliby na tym skorzystać. Oczywiście nie wiem jak wygląda sytuacja od strony hosta, u którego macie wykupiony silnik pracujący na utrzymanie strony, aczkolwiek jeśli nie byłoby to nadmiernym obciążeniem - naprawdę przyjemna rzecz, zwłaszcza, że nie jest niczym ciężkim do realizacji.

Pozdrawiam. ;)
Rzetelny Społecznik2 Pomocny Wulgarny Troll
RE: Dodanie chatu. - 09.02.2018, 19:09
Dawid035 Master
Posty: 518
Dołączył: 22.07.2016
Status: Offline
HollowlunWitam serdecznie.

Co tu dużo mówić? Czasami odnosze wrażenie, że na stronie przydałby się chat, na którym można by pogadać, odpowiedzieć sprawnie osobom potrzebującym pomocy - tym samym byłoby mniej spamu na forum, wszyscy mogliby na tym skorzystać. Oczywiście nie wiem jak wygląda sytuacja od strony hosta, u którego macie wykupiony silnik pracujący na utrzymanie strony, aczkolwiek jeśli nie byłoby to nadmiernym obciążeniem - naprawdę przyjemna rzecz, zwłaszcza, że nie jest niczym ciężkim do realizacji.

Pozdrawiam. ;)
Kiedyś również miałem taką sugestię, ale to było daaaaaawno temu. Popieram inicjatywę!
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Dodanie chatu. - 09.02.2018, 21:55
TurboBagiety Leader
Posty: 159
Dołączył: 08.08.2016
Status: Offline
Chat to niezły pomysł, ale nie obejdzie się bez moderatorów, bo pozostawiony sam sobie... nawet nie chce myśleć xD
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Dodanie chatu. - 10.02.2018, 00:02
Hollowlun Newby
Posty: 53
Dołączył: 17.01.2018
Status: Offline
Wystarczyłoby 1-2 nadzorców chatu - tj. osoby posiadajace uprawnienia jedynie w zakresie chatu i wiadomości na nim. ;)
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat