Jak to działa
Forum

Sugestie

Login
Wiadomość
Sorius Newby
Posty: 13
Dołączył: 11.10.2016
Status: Offline

Dodatkowe opcje wymiany Bananków.

10.11.2017, 12:36
Chciałbym zasugerować nowe opcje wymiany Bananków, powiększyć o dodatkowe opcje takie jak:
  • Czek bądź przelew bankowy na wybraną kwotę.
  • Bony do różnych sklepów na różne kwoty.
  • Doładowania telefonów.
  • inne.
Oczywistym jest, że żaden tego typu serwis nie posiada pewno takich opcji, co przyciągnęłoby uwagę setek tysięcy nowych użytkowników, którzy gdy wyczują szmal, zaczną się kręcić :)

Poza tym, czekam na opinie innych, co o tym myślicie? A może chcecie coś dodać? - Piszcie w komentarzu!
Rzetelny Społecznik1 Pomocny Wulgarny Troll
RE: Dodatkowe opcje wymiany Bananków. - 10.11.2017, 18:02
Dawid035 Master
Posty: 518
Dołączył: 22.07.2016
Status: Offline
To pierwsze byłoby problematyczne.
Drugie, bony już istnieją na Banankach (przykład - Amazon) oraz są także na Zaczytaj.pl;
Trzecie, doładowania na telefon też istnieją na innych stronach, także mógłbyć z tym problem (mniejszy niż z pieniędźmi na koncie bankowym, ale dalej byłby)
Czwartej dokładnie nie skategoryzowałeś, więc uznaję, że też jest na Banankach.
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Dodatkowe opcje wymiany Bananków. - 10.11.2017, 21:59
Sorius Newby
Posty: 13
Dołączył: 11.10.2016
Status: Offline
Mówisz że byłby problem i szanuję to. Wiem jednak, że sami robimy problemy.
Wielu ludzi miało "problem" by zdobyć pewien szczyt. I słuchaj; Ktoś inny, nie pytał nikogo, nie wiedział o tym że to problem. Po prostu poszedł i zdobył ten szczyt niemożliwy do zdobycia dla tych którzy w głowie wytworzyli "problem" tzw kłamliwą substancję ;)
Będąc nieuleczalnie chorym można nie wiedzieć o tym że jest się chorym, i wyzdrowieć naturalnie ;)
Nie ma rzeczy niemożliwych do zrobienia, są tylko ludzie wytwarzający ściany "problemów" które zabraniają im iść do przodu.
Pozdrawiam.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Dodatkowe opcje wymiany Bananków. - 11.11.2017, 13:28
Dawid035 Master
Posty: 518
Dołączył: 22.07.2016
Status: Offline
SoriusMówisz że byłby problem i szanuję to. Wiem jednak, że sami robimy problemy.
Wielu ludzi miało "problem" by zdobyć pewien szczyt. I słuchaj; Ktoś inny, nie pytał nikogo, nie wiedział o tym że to problem. Po prostu poszedł i zdobył ten szczyt niemożliwy do zdobycia dla tych którzy w głowie wytworzyli "problem" tzw kłamliwą substancję ;)
Będąc nieuleczalnie chorym można nie wiedzieć o tym że jest się chorym, i wyzdrowieć naturalnie ;)
Nie ma rzeczy niemożliwych do zrobienia, są tylko ludzie wytwarzający ściany "problemów" które zabraniają im iść do przodu.
Pozdrawiam.
Tutaj filizofia do punktu 1 nie ma nic do rzeczy. Wiesz, oni raz, że potrzebowaliby zgody banku, dwa, zgód innych firm. Są za mali, aby mogli coś takiego zrobić, po prostu. Są też zależni od SEDOC i twoja propozycja kłóci się z samym sensem strony. To nie jest takie, hop siup.
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Dodatkowe opcje wymiany Bananków. - 11.11.2017, 22:52
Sorius Newby
Posty: 13
Dołączył: 11.10.2016
Status: Offline
Małe jest wielkie.
Czy ty potrzebujesz zgody banku, by przelać komuś pieniądze na konto?
Jeśli ty nie potrzebujesz, to oni tym bardziej.
Może być też na przykład w Bitcoinie.
Również szybko i bez problemu można przelać, wystarczy jedynie podać numer odbiorcy, i leci.
Nie filozofuj. wiesz, wielkość wcale nie ma znaczenia. Na przykład telefon np iPhone, więcej może niż taki wielki gigantyczny wiatrak który co prawda wytwarza dodatkową energię, lecz nie posiada tylu możliwości i funkcji.. A w bizniesie myślę że warto, warto o tym pomyśleć bo można zyskać ogromną przewagę nad konkurencją. Tak więc jeśli mnie wysłuchają, na pewno odniosą sukces.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Dodatkowe opcje wymiany Bananków. - 12.11.2017, 19:56
Dawid035 Master
Posty: 518
Dołączył: 22.07.2016
Status: Offline
SoriusMałe jest wielkie.
Czy ty potrzebujesz zgody banku, by przelać komuś pieniądze na konto?
Jeśli ty nie potrzebujesz, to oni tym bardziej.
Może być też na przykład w Bitcoinie.
Również szybko i bez problemu można przelać, wystarczy jedynie podać numer odbiorcy, i leci.
Nie filozofuj. wiesz, wielkość wcale nie ma znaczenia. Na przykład telefon np iPhone, więcej może niż taki wielki gigantyczny wiatrak który co prawda wytwarza dodatkową energię, lecz nie posiada tylu możliwości i funkcji.. A w bizniesie myślę że warto, warto o tym pomyśleć bo można zyskać ogromną przewagę nad konkurencją. Tak więc jeśli mnie wysłuchają, na pewno odniosą sukces.
Zacznijmy od tego, że te "nagrody" nie biorą się z nikąd. To się też kłóci z samym sensem strony. Ma być to strona dla graczy czy dla ludzi bezrobotnych, którzy nie mają innego wyjścia? Jako organizacja napewno potrzebują jakiejś zgody. No i nie zapominajmy o tym, że właścicielem strony jest firma będąca w Ameryce. Więc, jeśli chcieliby jakiekolwiek wprowadzić zmiany, najpierw musi to zostać przyjęte tam. Uwierz mi, gdyby to było aż takie proste, już dawno mielibyśmy coś takiego jak i konkurencji
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll1
RE: Dodatkowe opcje wymiany Bananków. - 13.11.2017, 06:47
Sorius Newby
Posty: 13
Dołączył: 11.10.2016
Status: Offline
Ech, może ktoś inny się wypowie w temacie?

ed: @up usuń linki bo cię zbanują za promo ;p
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Dodatkowe opcje wymiany Bananków. - 13.11.2017, 18:17
Dawid035 Master
Posty: 518
Dołączył: 22.07.2016
Status: Offline
SoriusEch, może ktoś inny się wypowie w temacie?

ed: @up usuń linki bo cię zbanują za promo ;p
Zacznijmy od tego, że nie promuję niczego to raz. Dwa, nie daje się trolle za to, że nie podoba ci się czyjaś opinia. Raczej nikogo innego ten temat nie zainteresuje, chociaż mogę się mylić.
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Dodatkowe opcje wymiany Bananków. - 13.11.2017, 18:50
Sorius Newby
Posty: 13
Dołączył: 11.10.2016
Status: Offline
Dawid035SoriusEch, może ktoś inny się wypowie w temacie?

ed: @up usuń linki bo cię zbanują za promo ;p
Zacznijmy od tego, że nie promuję niczego to raz. Dwa, nie daje się trolle za to, że nie podoba ci się czyjaś opinia. Raczej nikogo innego ten temat nie zainteresuje, chociaż mogę się mylić.
Albo jesteś mega dziwakiem, albo burakiem. Myśląc że tylko trollujesz mnie tutaj dałem ci trolla.
co do reszty, podajesz linki do konkurencyjnych stron, jak to nie promujesz? A może to nie konkurencja?
Co do opinii, bardzo dziwna opinia. Jak dla mnie nie wyraziłeś swojej opinii wcale, tylko negatywnie zrzędziłeś: "Ach, to się nie uda" "a to za słabe" "a to nikogo nie zainteresuje" "a to niemożliwe" itd.
Sam przeczytaj sobie te: "wypowiedzi. - Ja pomyślałem że trollujesz.

Także czekam na opinię expertów.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Dodatkowe opcje wymiany Bananków. - 13.11.2017, 20:30
Pink Sheep Lololololololo Master
Posty: 854
Dołączył: 20.05.2016
Status: Offline
Według mnie dobre, ale bez przelewów bankowych (mamy PaySafeCard!).
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Dodatkowe opcje wymiany Bananków. - 13.11.2017, 20:57
Dawid035 Master
Posty: 518
Dołączył: 22.07.2016
Status: Offline
Sorius
Albo jesteś mega dziwakiem, albo burakiem. Myśląc że tylko trollujesz mnie tutaj dałem ci trolla.
co do reszty, podajesz linki do konkurencyjnych stron, jak to nie promujesz? A może to nie konkurencja?
Co do opinii, bardzo dziwna opinia. Jak dla mnie nie wyraziłeś swojej opinii wcale, tylko negatywnie zrzędziłeś: "Ach, to się nie uda" "a to za słabe" "a to nikogo nie zainteresuje" "a to niemożliwe" itd.
Sam przeczytaj sobie te: "wypowiedzi. - Ja pomyślałem że trollujesz.

Także czekam na opinię expertów.
Podaję "PRZYKŁADY", ale niech ci będzie. Po prostu mówię ci, że to jest mało realne. To, że zamiast od razu twardo stąpać po ziemi, rzuciłeś mi filozofię, to się nie dziw, że dostałeś taką reakcję, a nie inną.
Gdybym był trollem, albo powiedziałbym jakąś głupotę albo specjalnie bym cię prowokował. Chociaż jak widzę, do tego trollingu nawet nie potrzeba...
Zarabianie pieniędzy to nie jest sens strony. Nie mamy to miejsce traktować jako drugą pracę. Owszem, są tutaj bony, steam wallet, paysafecard...
Ale to ma być przeznaczone w jakimś konkretnym celu. Ta strona traktuje o grach. A jakoś nie sądzę, żeby przelewy na banankach byłby tak bardzo potrzebne.
Mnie nie chodzi o to, że mam sobie pomarudzić, bo mogę. Oni tego nie zrobią. Po prostu. Jak chcesz, dalej mnie ignoruj, proszę bardzo.
Swoje powiedziałem, więcej nie będę się powtarzał


Z chęcią poczekam na tych "ekspertów"
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Dodatkowe opcje wymiany Bananków. - 13.11.2017, 21:03
Przemek031999 Master
Posty: 869
Dołączył: 15.05.2016
Status: Offline
Zawsze warto pytać i dawać nam sugestie, przekaże tak czy siak opinię wyżej, zobaczymy czy z marszu zostaną odrzucone czy coś ich zainteresuje lub nawet powiedzą, że już mają to w planach, także, jak się dowiem to napisze ;)
Rzetelny Społecznik Pomocny1 Wulgarny Troll
RE: Dodatkowe opcje wymiany Bananków. - 13.11.2017, 21:05
JestemKacper Master
Posty: 1089
Dołączył: 19.05.2017
Status: Offline
Pink Sheep LololololololoWedług mnie dobre, ale bez przelewów bankowych (mamy PaySafeCard!).
Przelewy bankowe jednak znacznie różnią się od PSC. :)
Propozycje postaram się przekazać, jednakże pamiętajcie, że wszystko zawsze zależy od dystrybutora.
Rzetelny Społecznik Pomocny1 Wulgarny Troll
RE: Dodatkowe opcje wymiany Bananków. - 14.11.2017, 13:31
ketty Master
Posty: 530
Dołączył: 05.07.2017
Status: Offline
Uważam, że reakcja Dawida była normalna. Zgadzam się z nim, że były by problemy z przelewami bankowymi, a tak właśnie można było prać pieniądzę (wpłacać pieniądze na banananki, dostawać je na konto [co jest nie zgodnę z regulaminem bananków]).
Rzetelny Społecznik1 Pomocny Wulgarny Troll
RE: Dodatkowe opcje wymiany Bananków. - 14.11.2017, 15:27
Pink Sheep Lololololololo Master
Posty: 854
Dołączył: 20.05.2016
Status: Offline
kettyUważam, że reakcja Dawida była normalna. Zgadzam się z nim, że były by problemy z przelewami bankowymi, a tak właśnie można było prać pieniądzę (wpłacać pieniądze na banananki, dostawać je na konto [co jest nie zgodnę z regulaminem bananków]).
Dlatego też prowizja strony od przelewu to powinno być 33.33% (np. wypłacasz 1000 bananków i dostajesz ok. 6.67 zł - zakładam, że 1 bananek = 1 grosz)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Dodatkowe opcje wymiany Bananków. - 17.11.2017, 15:11
Sorius Newby
Posty: 13
Dołączył: 11.10.2016
Status: Offline
Ostatnio bardzo popularną metodą stał się Bitcoin, może właśnie za pomocą bitcoina?
I rzecz jasna, "podatki" można odliczyć i np zamiast 20pln wypłacić 18,77pln.
W bitcoinie na przykład, wystarczy mieć adres, w portfelu Na przykład: https://tinyurl.com/ybwzhw4l
łatwo zakładasz konto, łatwo wpłacasz, wystarczy jedynie mieć adres i podać kwotę.
I potwierdzasz. Potem potwierdzasz w mailu i tyle.

Pozdrawiam.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat