Jak to działa
Forum

Dyskusje

Login
Wiadomość
TheTubaq Newby
Posty: 33
Dołączył: 02.04.2016
Status: Offline

Dodawanie screenow

07.04.2016, 18:55
Hej, chciałbym poruszyć temat dodawania screenów, mianowicie chodzi mi o możliwość dodania więcej niż 1 np.2( tutaj konkretnie chodzi mi o nie sprecyzowane czasami zadania, a najlepszym przykładem będzie gra "Grand Prix Racing Online" i zadanie Trening, w której treningów jest 3, tyle znalazłem, i nie chodzi mi o treningi kwalifikacyjne które widać na 1 stronie, bo sa jeszcze 2 inne w oddzielnych zakładkach) i możliwość krótkiego skomentowania (każdego bądź ogólny komentarz) do obu. Myślę że byłoby to przydatne dla nas, użytkowników, ale i rozumiem że zwiększy to nakład pracy ekipy.

Zapraszam do dyskusji !
Rzetelny Społecznik1 Pomocny Wulgarny Troll
RE: Dodawanie screenow - 07.04.2016, 18:59
TheTubaq Newby
Posty: 33
Dołączył: 02.04.2016
Status: Offline
Nie mogę edytować, ale jeszcze prośba jedna, zwiększenie "wagi" screenow, gdyż 2mb, rozumiem że to i tak sporo, na tę chwilę się mieściłem ale jak w Terra wysłać chciałem, patrze a on 4mb, png 3 coś, gif, jakość okropna, ale się zmieścił poniżej 1mb chyba. W Photoshopie bym to zrobił bez straty jakości praktycznie, ale nie będę specjalnie szukał triala programu graficznego.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Dodawanie screenow - 18.01.2021, 12:40
bano786 Newby
Posty: 3
Dołączył: 26.09.2017
Status: Offline
ej bez kitu, zgadzam się, że jeden ss to za mało jeśli chodzi o możliwość weryfikacji w niektórych grach
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Dodawanie screenow - 18.01.2021, 13:52
DuchPustkowi Master
Posty: 1178
Dołączył: 20.01.2018
Status: Online
bano786ej bez kitu, zgadzam się, że jeden ss to za mało jeśli chodzi o możliwość weryfikacji w niektórych grach
Zawsze możesz w programie graficznym poszerzyć obszar roboczy i wkleić 2 zrzuty ekranu obok siebie do jednego pliku.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Dodawanie screenow - 18.01.2021, 16:34
pvpbartek Newby
Posty: 3
Dołączył: 11.08.2018
Status: Offline
nie wiem nie dziala mi czesto dodawanie screenow
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat