Jak to działa
Forum

Inne

Login
Wiadomość
Mrrwsonn Newby
Posty: 1
Dołączył: 18.07.2017
Status: Offline

Fani kreskówek

01.08.2017, 16:10
Jeśli są tu jacyś fani kreskówek, to zapraszam ich na mój kanał na Youtube o tematyce kreskówkowej https://www.youtube.com/channel/UCStWi92NUExpoRaudVdVjMw
Rzetelny Społecznik1 Pomocny Wulgarny Troll2
RE: Fani kreskówek - 02.08.2017, 09:51
JestemKacper Master
Posty: 1089
Dołączył: 19.05.2017
Status: Offline
Nie no, mi się kontent podoba, nie wiem jak z resztą, bo mam kiepsko zasięg i w chwili obecnej YouTube mi nawet na 144p nie działa, ale jak się polepszy to zerknę i ocenię.
Edit 1:
Ledwo udało mi się oglądnąć w 144p, ale jestem w stanie ocenić. Kanał bardzo fajny i ciekawa tematyka, masz szansę na wybicie się. :D
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Fani kreskówek - 07.08.2017, 02:37
Harreno Newby
Posty: 3
Dołączył: 09.07.2017
Status: Offline
Jak na początki to moim zdaniem jest lepiej niż dobrze. Kanały z subami w setkach tysięcy wydawały się mieć gorsze materiały, więc zapowiada się całkiem nieźle. Dykcja do wyćwiczenia, trochę wprawy w układanie odcinków (chyba jedyne niedociągnięcia jakie ujmują jakości temu kanałowi. Do reszty np. miniaturki, montaż i kontent - nie ma zastrzeżeń ;p ) i będzie porządny, spełniający normy kanał.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Fani kreskówek - 14.10.2017, 15:11
Pink Sheep Lololololololo Master
Posty: 854
Dołączył: 20.05.2016
Status: Offline
JestemKacperobejżeć
Uwaga! Atak analfabetyzmu!

Na prawdę, takie uwagi prosze zostawić dla siebie, szczególnie gdy kierowane są one wobec Administracji. Nie chcę tu nikogo obrażać, ale tak dla ścisłości - anaflabetyzm to zupełny brak umiejętności czytania i pisania.
~Przemek031999
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll1
RE: Fani kreskówek - 14.10.2017, 15:20
JestemKacper Master
Posty: 1089
Dołączył: 19.05.2017
Status: Offline
Pink Sheep LololololololoJestemKacperobejżeć
Uwaga! Atak analfabetyzmu!
Każdy czasem popełnie jakieś błędy.

Ciotka wikipedia to moja ulubiona ciocia, postanowiła mi pomóc:
Analfabetyzm (gr. αναλφαβετος nieznający liter) – w rozumieniu potocznym, brak umiejętności pisania i czytania oraz wykonywania czterech podstawowych działań matematycznych u osób dorosłych, tj. według kryteriów UNESCO – powyżej 15. roku życia. Osoby nieposiadające takich umiejętności nazywane są „analfabetami”. Procesem zmniejszającym analfabetyzm jest alfabetyzacja.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Fani kreskówek - 14.10.2017, 17:49
ketty Master
Posty: 530
Dołączył: 05.07.2017
Status: Offline
Cześć. Mi się kontent całkiem podoba, możę wypowiedziałbyś się o zmianie kreskówek, na ee.. inny styl? (typu Młodzi Tytani: Akcja, Ben 10).
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Fani kreskówek - 15.10.2017, 00:02
Przemek031999 Master
Posty: 869
Dołączył: 15.05.2016
Status: Offline
Bardzo fajny kanał :)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Fani kreskówek - 25.11.2017, 12:12
bananek olo Newby
Posty: 2
Dołączył: 24.11.2017
Status: Offline
HarrenoJak na początki to moim zdaniem jest lepiej niż dobrze. Kanały z subami w setkach tysięcy wydawały się mieć gorsze materiały, więc zapowiada się całkiem nieźle. Dykcja do wyćwiczenia, trochę wprawy w układanie odcinków (chyba jedyne niedociągnięcia jakie ujmują jakości temu kanałowi. Do reszty np. miniaturki, montaż i kontent - nie ma zastrzeżeń ;p ) i będzie porządny, spełniający normy kanał.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat