Jak to działa
Forum

Inne

Login
Wiadomość
Merginnst Newby
Posty: 7
Dołączył: 17.04.2023
Status: Offline

Feromony na podryw dziewczyn

22.05.2023, 10:33
Witam, chciałem zapytać jakie feromony będą dobre do uwodzenia byłej kobiety. Zerwała ona ze mną niewiele ponad miesiac temu miedzy innymi dlatego ze byłem za spokojny, za bardzo skryty w sobie , nie bylem spontaniczny .. ogólnie nudny. Ogólnie chcę jej pokazać ze jednak taki nie jestem i ja ponowie uwieźć. Jak również wzbudzić zazdrość tym ze bedzie mi się powodziło z innymi kobietami.Co będzie najlepsze?
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Feromony na podryw dziewczyn - 22.05.2023, 10:55
Karpaciak Newby
Posty: 2
Dołączył: 13.12.2022
Status: Offline
Oj nie wiem czy za pomoca fero sprawisz aby do Ciebie wróciła. Musiz to po prostu przeboleć, z czasem będzie lepiej. Ogolnie feromony wywierają najlepsze wrażenie na osobach nowych bo dzięki temu pierwsze wrażenie jest lepsze i łatwiej jest kogoś poznać, potem wiekszośc należy do Ciebie. Na początek jednak jeśli chcesz sobie czegoś spróbować to proponowałbym po prostu love desire.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Feromony na podryw dziewczyn - 22.05.2023, 11:53
Merginnst Newby
Posty: 7
Dołączył: 17.04.2023
Status: Offline
No wlasnie chcę jej pokazać się z zupełnie innej strony oraz ją zaintrygowac. I pokazać ze wcale nie jestem taki nudny jak sądziła.Liczy się tutaj zainteresowanie, wiem że na pewno ją pociągam z wyglądu.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Feromony na podryw dziewczyn - 22.05.2023, 12:40
tolmen Newby
Posty: 4
Dołączył: 22.05.2023
Status: Offline
Ale coś jest nie tak skoro z Tobą zerwała. Jak dla mnie to po ptokach i polecam poderwać sobie jakąs inną laskę a nie skamlać u drzwi byłej o powrót. Na pewno jej nigdzie nie zapraszaj czy nie proponuj spotkań bo jest to upokarzajace. Ona będzie wiedziała ze zerwała z Tobą i nadal ma Cię w garści. Tak jak tutaj wspomina osoba wcześniej feromony jak najbardziej na tak ale jako sposób na poznawanie innych osób a nie korzenie się przed byłą. Jak bedzie chciała do Ciebie wrócić to sama Ci cos zaproponuje. A ty daj sobie spokój. niech ogónie zobaczy że się dobrze bawisz i poznajesz niektóre laski to moze ją weźmie zazdrość i pomysli ze się zmieniłeś. Z feromonami bywa różnie ale moim zdaniem najlepsze połączenie to kropla Pheromone essence za uszami, oraz love desire. Niezła również jest chakra.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Feromony na podryw dziewczyn - 02.06.2023, 11:19
Merginnst Newby
Posty: 7
Dołączył: 17.04.2023
Status: Offline
Dokłądnie to jest mój cel, chcę wzbudzić zainteresowanie płci przeciwnej, w tym również mojej byłej. Tak aby poczuła, ze coś jest nie tak oraz zaczęła się ponownie interesować. Ja wiem, ze ona do mnie tak łatwo nie wróci ale moze zobaczy że jest inaczej.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Feromony na podryw dziewczyn - 05.06.2023, 09:13
tolmen Newby
Posty: 4
Dołączył: 22.05.2023
Status: Offline
No to feromony w pewnym stopniu Ci to ułatwią ale musisz ogólnie zmienić swoje nastawienie, bo z tego co piszesz tutaj to nadal jesz jej z miski.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat