Jak to działa
Forum

Pytania

Login
Wiadomość
krzyykrzysztof Newby
Posty: 1
Dołączył: 14.02.2017
Status: Offline

FUN ZONE - Przyznawanie bananków, co kiedy i gdzie

14.02.2017, 22:23
Jestem tu nowy jednak po przeszukaniu świeżych tematów na forum szukam konkretniejszych odpowiedzi na kilka pytań.
Możliwe że odpowiedź na jedno pytanie wyeliminuje potrzebę odpowiedzi na inne. Mimo to liczę na szczegółowe odpowiedzi bo zakładam że wielu osobom podobne pytania chodzą po głowach.

1) Co trzeba zrobić aby otrzymać bananki w grach?
Czy trzeba przejść całą grę?
Jest jakiś dokładny "kalkulator" co do tego ile jest ich przyznawane za konkretne działanie?
Wyczytałem że jest chwilowy problem techniczny z Waszej strony więc ile to maksymalnie może potrwać?
Czy za postępy w poszczególnych grach mimo problemów technicznych po ich rozwiązaniu zostaną przyznane bananki?

2) Spotkałem się z systemem zdobywania punktów (w Waszym przypadku bananków) w grach typu CS:GO za dopisanie w nicku:
Nick | bananki.pl - To nie tylko dla serwisu forma promocji a również wzmożenia aktywności obecnych użytkowników co przekłada się na większy zysk dla rozwoju serwisu. Czy myśleliście nad wprowadzeniem tego typu "programu lojalnościowego"?

3) W sieci sporo o Was dobrego, nie jest to społeczność z krótkim stażem. Nie jesteście "scamem" jak inne serwisy dające podobne możliwości do Waszych. Dziwi mnie fakt że gorsze strony tego typu mają znacznie większą popularność od bananki.pl. Czy szukacie partnerów w inny sposób niż to że taki partner gdy Was znajdzie to sam się odezwie?

Jeśli jakiś wątek z powyższych wymaga edycji to z góry przepraszam. Liczę na sprawną i szybką odpowiedź. Z góry dziękuję :)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: FUN ZONE - Przyznawanie bananków, co kiedy i gdzie - 15.02.2017, 15:07
ZaGi Master
Posty: 820
Dołączył: 11.03.2016
Status: Offline
Witam.

Nie, wystarczy że przejdziesz kilka poziomów danej gry. Nie ma możliwość obliczenia ilości zdobytych bananków ponieważ cenę ich wyznacza sponsor dzięki któremu wyświetlane są reklamy w grach. Problemy z strefą Fun Zone powinny zostać naprawione już w tym miesiącu.

Propozycje odnośnie serwisu proszę kierować w stronę supportu.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat