Jak to działa
Forum

Pytania

Login
Wiadomość
Pink Sheep Lololololololo Master
Posty: 854
Dołączył: 20.05.2016
Status: Offline

Giveawaye i zadania zależące od administracji

05.12.2017, 14:17
Witam wszystkich. Chciałbym wytknąć kalendarzowi adwentowemu i giveawayowi jedną wadę: zadania mogą zależeć od dobrej woli administracji. Czy nie możecie zrobić tak, żeby dało się je wykonać bez ich ingerencji?
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Giveawaye i zadania zależące od administracji - 05.12.2017, 16:19
Dawid035 Master
Posty: 518
Dołączył: 22.07.2016
Status: Offline
Pink Sheep LololololololoWitam wszystkich. Chciałbym wytknąć kalendarzowi adwentowemu i giveawayowi jedną wadę: zadania mogą zależeć od dobrej woli administracji. Czy nie możecie zrobić tak, żeby dało się je wykonać bez ich ingerencji?
Wiesz, można je wykonać w dowolnej kolejności...
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Giveawaye i zadania zależące od administracji - 05.12.2017, 16:59
Pink Sheep Lololololololo Master
Posty: 854
Dołączył: 20.05.2016
Status: Offline
Dawid035Pink Sheep LololololololoWitam wszystkich. Chciałbym wytknąć kalendarzowi adwentowemu i giveawayowi jedną wadę: zadania mogą zależeć od dobrej woli administracji. Czy nie możecie zrobić tak, żeby dało się je wykonać bez ich ingerencji?
Wiesz, można je wykonać w dowolnej kolejności...
Tak, wiem o tym. Mimo wszystko dalej trzeba czekać na zaliczenie zadań przez administrację, co może potrwać znacznie więcej niż 48 godzin (nawet do 4 dni).
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Giveawaye i zadania zależące od administracji - 12.12.2017, 17:46
Gerluk Newby
Posty: 36
Dołączył: 27.06.2017
Status: Offline
Pisanie na forum nic nie da. Jak chcesz, żeby zostało to zmienione pisz do supportu #Soraka
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Giveawaye i zadania zależące od administracji - 13.12.2017, 18:27
Przemek031999 Master
Posty: 869
Dołączył: 15.05.2016
Status: Offline
GerlukPisanie na forum nic nie da. Jak chcesz, żeby zostało to zmienione pisz do supportu #Soraka
Dlaczego sądzisz, że pisanie na forum nic nie da? :)
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Giveawaye i zadania zależące od administracji - 13.12.2017, 18:40
Pink Sheep Lololololololo Master
Posty: 854
Dołączył: 20.05.2016
Status: Offline
Przemek031999GerlukPisanie na forum nic nie da. Jak chcesz, żeby zostało to zmienione pisz do supportu #Soraka
Dlaczego sądzisz, że pisanie na forum nic nie da? :)
Ja sądzę, że pisanie na forum coś da. Nieco się wyżaliłem na Bananapedię, pograłem w te gry i ją odblokowałem. Z motywacją społeczności.
Co do zadań... Akurat jest czarna owca. Dzień 10 prosi o napisanie artykułu na Bananapedii. Wszyscy jednak dobrze wiemy, że mogą one oczekiwać na sprawdzenie nawet 2 tygodnie.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Giveawaye i zadania zależące od administracji - 13.12.2017, 18:45
buzryk Newby
Posty: 11
Dołączył: 04.11.2017
Status: Offline
Pink Sheep LololololololoDawid035Pink Sheep LololololololoWitam wszystkich. Chciałbym wytknąć kalendarzowi adwentowemu i giveawayowi jedną wadę: zadania mogą zależeć od dobrej woli administracji. Czy nie możecie zrobić tak, żeby dało się je wykonać bez ich ingerencji?
Wiesz, można je wykonać w dowolnej kolejności...
Tak, wiem o tym. Mimo wszystko dalej trzeba czekać na zaliczenie zadań przez administrację, co może potrwać znacznie więcej niż 48 godzin (nawet do 4 dni).

Ja osobiście mam problem z grami, bo jeśli dadzą wykonaj zadanie 3 w dowolniej grze - zostaje mi zadania na parę dni (bo takie gry mam akurat zostały do robienia)
Pisałem na forum o czasie sprawdzania screenów, art, (...) (że bananki jakiś trafem mają stały przedział 48-60h) - kalendarz pokazuje jednak, że screeny są sprawdzane dużo szybciej. Art został sprawdzony po niecałych 24h, jeden screen przeszedł po 20h (pierwszy raz tak szybko), a reszta do tej pory 24-36h nie więcej, więc nie wiem o się martwisz.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Giveawaye i zadania zależące od administracji - 13.12.2017, 19:13
Pink Sheep Lololololololo Master
Posty: 854
Dołączył: 20.05.2016
Status: Offline
buzrykPink Sheep LololololololoDawid035Pink Sheep LololololololoWitam wszystkich. Chciałbym wytknąć kalendarzowi adwentowemu i giveawayowi jedną wadę: zadania mogą zależeć od dobrej woli administracji. Czy nie możecie zrobić tak, żeby dało się je wykonać bez ich ingerencji?
Wiesz, można je wykonać w dowolnej kolejności...
Tak, wiem o tym. Mimo wszystko dalej trzeba czekać na zaliczenie zadań przez administrację, co może potrwać znacznie więcej niż 48 godzin (nawet do 4 dni).

Ja osobiście mam problem z grami, bo jeśli dadzą wykonaj zadanie 3 w dowolniej grze - zostaje mi zadania na parę dni (bo takie gry mam akurat zostały do robienia)
Pisałem na forum o czasie sprawdzania screenów, art, (...) (że bananki jakiś trafem mają stały przedział 48-60h) - kalendarz pokazuje jednak, że screeny są sprawdzane dużo szybciej. Art został sprawdzony po niecałych 24h, jeden screen przeszedł po 20h (pierwszy raz tak szybko), a reszta do tej pory 24-36h nie więcej, więc nie wiem o się martwisz.
A to nowość. Mi artykuły sprawdzają po 3 dniach. Niektórzy skarżyli się na te 2 tygodnie.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Giveawaye i zadania zależące od administracji - 13.12.2017, 20:04
MadBetty Newby
Posty: 37
Dołączył: 15.12.2015
Status: Offline
Bananapedię mocno przyspieszyliśmy - docelowo chcemy troszeczkę zmienić ten dział oraz weryfikację artykułów, ale wszystko przed nami. W związku z tym, że dodaliśmy ją do kalendarza staramy się mocno docisnąć weryfikację.

"Chciałbym wytknąć kalendarzowi adwentowemu i giveawayowi jedną wadę: zadania mogą zależeć od dobrej woli administracji. Czy nie możecie zrobić tak, żeby dało się je wykonać bez ich ingerencji?" Niestety czasami ingerencja będzie potrzebna :) Oczywiście wszystko idzie ku dobremu i mam nadzieję, że idziemy w dobrym kierunku. Ten kalendarz adwentowy to troszkę nasz mały test naszego systemu i ukłon w stronę społeczności, aby zapodać dodatkowe bananki.

Zadania postaramy się w najbliższych dniach jeszcze mocniej docisnąć.

"Pisanie na forum nic nie da. Jak chcesz, żeby zostało to zmienione pisz do supportu #Soraka"

To nie jest tak, że Was nie słuchamy. Mamy super team na forum, czas reakcji jest często błyskawiczny. Śledzimy wątki i tematy. Mamy Wasze zdanie na uwadze ;) Pisanie do supportu to jedno, ale rozmowa na forum to druga sprawa :D Też jesteśmy graczami i chcemy rozwijać Bananki razem z Wami. Czasami jednak pewne zmiany wymagają cierpliwości :P Skrypt sam się nie nadpisze, a pomysłów mamy wieeeeele :D
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Giveawaye i zadania zależące od administracji - 13.12.2017, 20:19
Pink Sheep Lololololololo Master
Posty: 854
Dołączył: 20.05.2016
Status: Offline
MadBettyBananapedię mocno przyspieszyliśmy - docelowo chcemy troszeczkę zmienić ten dział oraz weryfikację artykułów, ale wszystko przed nami. W związku z tym, że dodaliśmy ją do kalendarza staramy się mocno docisnąć weryfikację.

"Chciałbym wytknąć kalendarzowi adwentowemu i giveawayowi jedną wadę: zadania mogą zależeć od dobrej woli administracji. Czy nie możecie zrobić tak, żeby dało się je wykonać bez ich ingerencji?" Niestety czasami ingerencja będzie potrzebna :) Oczywiście wszystko idzie ku dobremu i mam nadzieję, że idziemy w dobrym kierunku. Ten kalendarz adwentowy to troszkę nasz mały test naszego systemu i ukłon w stronę społeczności, aby zapodać dodatkowe bananki.

Zadania postaramy się w najbliższych dniach jeszcze mocniej docisnąć.

"Pisanie na forum nic nie da. Jak chcesz, żeby zostało to zmienione pisz do supportu #Soraka"

To nie jest tak, że Was nie słuchamy. Mamy super team na forum, czas reakcji jest często błyskawiczny. Śledzimy wątki i tematy. Mamy Wasze zdanie na uwadze ;) Pisanie do supportu to jedno, ale rozmowa na forum to druga sprawa :D Też jesteśmy graczami i chcemy rozwijać Bananki razem z Wami. Czasami jednak pewne zmiany wymagają cierpliwości :P Skrypt sam się nie nadpisze, a pomysłów mamy wieeeeele :D
To czemu czekam już od paru dni na artykuł? (mam zaległe 3 dni)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Giveawaye i zadania zależące od administracji - 14.12.2017, 10:15
Pink Sheep Lololololololo Master
Posty: 854
Dołączył: 20.05.2016
Status: Offline
No administracja pędzi jak Infernus.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat