Jak to działa
Forum

Dyskusje

Login
Wiadomość
kocikproceder Newby
Posty: 2
Dołączył: 11.01.2019
Status: Offline

GIWEWAY i problemy

22.01.2019, 19:55
Witma Z taj storny Mateusz
Słuchajcie też tak macie . Zdobyłem nagrode i przysłano mi klucz premium do gry oraz premium losowy steam . Wszystkie klucze były duplikatem co oznacza że nie mam żadnej gry przez to. Co lepsze support podał mi 4 inne klucze , za każdym razem okazywało się że też są duplikatami. Uzgodniłem że chcę za to 500 bananków jeżeli klucze nie pasują i przydzielono mi .Jednak chce znaznaczyć że moja dziewczyna na bananabet też wygrała klucz steam premium i odziwo on tez jest duplikatem. Zgłosiła to i mam nadzieje że w jej przypadku dostanie noramlny , dziłający klucz. A co wy na ten temat sądzicie ? Czy ktoś też miał taka sytucje . Czy tylko my ejstesmy tacy pechowi. poświęciłem tydzień czasu i zarobiłem 900 bannanków jednak nie mogę z nimi zrobić użytku . Wydałem na klucze które nie działają . Jak sądzicie czy to ejst takie lecenie sobie z ludzmi w konia czy po prostu zakupili dużą ilośc wykożystanych kluczy ?
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: GIWEWAY i problemy - 03.02.2019, 14:13
Zbyszek43 Newby
Posty: 2
Dołączył: 28.02.2016
Status: Offline
Moim zdaniem lecą w c***a ja kupiłem zwykły klucz, dostałem klucz, gdzie wiem o tym, że był za frree. Zagrałem w inną grę, by zrobić szanse wygrania ze skrzyni no i o dostałem tę samą grę co z pierwszego sposobu.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat