Jak to działa
Forum

Ogłoszenia

Login
Wiadomość
Arcaro44 Newby
Posty: 1
Dołączył: 28.04.2021
Status: Offline

Gothic Online to darmowa przeglądarkowa gra MMORPG

28.04.2021, 22:32
Podstawowe pytanie, które zadają sobie teraz wszyscy gracze, czy Gothic Online ma coś wspólnego z kultową w Polsce serią Gothic?

Nie, chyba nie. Z opisu gry nie wynika, aby Gothic Online miał w jakiś sposób nawiązywać do oryginalnego Gothica. Przypadkowa zbieżność nazw, albo po prostu chwyt marketingowy, który ma przekonać do siebie nowych użytkowników.

Bo Gothic Online to…

"niezależna gra przeglądarkowa MMORPG via WWW. Zapraszamy Cię do gry i rywalizacji z wieloma innymi graczami - którzy wcielają się w swoje role, możliwość zmiany wyglądu postaci. Wybierz profesję, możesz zostać: rycerzem, łucznikiem lub magiem. Sam zdecydujesz czy przez świat gry będziesz podróżował sam, czy wspólnie z gildią".

“Niezależna”, czyli półprofesjonalna. Od razu widać, że za Gothic Online nie stoi żadna duża firma, tylko raczej grupka entuzjastów. W oczy kłuje także mały budżet produkcji, ale to wcale nie musi być minus.Znamy wiele niszowych gier, które braki wizualne nadrabiają klimatem oraz super grywalnością. Z Gothic Online może być podobnie.

Zagracie tu:
https://gothiconline.pl/
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat