Jak to działa
Login
Wiadomość
Pszemek111 Newby
Posty: 1
Dołączył: 16.06.2017
Status: Offline

Grupa na Steam ! Rocket League i CS:GO.

27.12.2017, 00:33
Witam wszystkich. Ja i moi znajomi uwielbiamy grać w gry, w szczególności Rocket League i CS:GO, braliśmy udział w kilku turniejach faceit. Jednak teraz chcieliśmy zebrać gromadę ludzi, którzy umożliwili by nam grę w większych drużynach niż 3 osoby (chodzi o CS:GO) oraz uściślą organizację w grach 2 vs 2 i 3 vs 3 (Rocket League). Więc założyliśmy grupę na Steamie, nazywa się ona Team_Universe_7 (tak to oczywiste nawiązanie do Dragon Balla, ponieważ uwielbiamy anime tak jak gry :D). Zapraszamy do naszej grupy wszystkich zainteresowanych ewentualnymi turniejami na skalę krajową i międzynarodową w CS:GO i Rocket League (Rocket League nie jest tak popularny jak CS:GO więc są znacznie większe szanse coś wygrać) oraz tych, którzy po prostu lubią te gry i ewentualnie nie zawsze mają z kim grać (grupa ułatwi szukanie osób do gry). Zapraszamy Cię również jeżeli nie grasz w te gry, ale tak ja my lubisz "chińskie bajki" :D.
Grupa otwarta dla wszystkich, na razie jest nas mało, ale stale szukamy członków i planujemy giveawaye itemów do CS:GO i Rocket League na jubileuszowe ilości członków !
Muszę także wspomnieć, że założyciel jest YouTuberem zajmującym się CS:GO i anime (mieszanka wybuchowa), póki co małym, ale rośnie w widzów.
URL naszej grupy : http://steamcommunity.com/groups/teamuniverseseven
Zapraszamy wszystkich !
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Discord