Jak to działa
Forum

Pytania

Login
Wiadomość
Jarthas Newby
Posty: 2
Dołączył: 13.01.2018
Status: Offline

Gry dla łowców

10.03.2018, 21:07
Witam, do zdobycia klucza na różne gry widnieje często wymóg np. ''zarejestruj się poprawnie do 4 gier w których są zadania''. Czy to oznacza, że mam się zarejestrować do jeszcze 4 gier od początku akcji, czy ogólnie wogóle mam być zarejestrowany w 4 grach i mieć z nich odznaki?
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Gry dla łowców - 10.03.2018, 21:21
Xevtio Hero
Posty: 357
Dołączył: 01.07.2017
Status: Offline
Trzeba się zarejestrować do 4 gier od początku akcji, czyli momentu kiedy pojawiła się skrzynka na mapie. Z doświadczenia Ci powiem, że dwukrotnie odebrałem nagrodę od razu jak się pojawiła (wykonałem dosyć sporo rejestracji w przeciągu tygodnia), więc czasami (nie wiem czy w wyniku błędu czy zaplanowane) naliczają też odznaki chwilę przed rozpoczęciem akcji :)
Rzetelny Społecznik Pomocny2 Wulgarny Troll
RE: Gry dla łowców - 10.03.2018, 21:56
Jarthas Newby
Posty: 2
Dołączył: 13.01.2018
Status: Offline
Ok a zegarek i info rejstracja w toku oznacza, że już tylko mam już cierpliwie czekac?
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Gry dla łowców - 10.03.2018, 22:01
Xevtio Hero
Posty: 357
Dołączył: 01.07.2017
Status: Offline
Wiesz co, niezupełnie. Po udanej rejestracji i prawidłowym wykonaniu zadań rejestracyjnych otrzymuje się odznakę (w moim przypadku większośc odznak była otrzymana natychmiast, a najpóźniej po kilku godzinach) przez ten czas, dopóki nie dostaniesz odznaki, widnieje napis rejestracja w toku i jest znaczek zegarka. Zdarza się jednak, że rejestracja nie przebiegła pomyślnie, np. nie został potwierdzony mail, nie zostały wykonany zadania rejestracyjne (przykładowo zaloguj się do gry), był włączony adblock i wiele wiele innych powodów. W takim przypadku również będzie pokazany zegar z napisem rejestracja w toku. W skrócie:

Jeżeli masz rejestrację w toku, a wszystko wykonałeś prawidłowo, powinieneś dostać odznakę w ciągu maksymalnie 24 godzin (tak mi się wydaje). Jeżeli takiej nie dostałeś, to znaczy, że z jakiegoś powodu, rejestracja w grze nie została zaliczona.
Oczywiście warunkiem, aby otrzymać klucz z łowców gier, jest otrzymanie odznaki, a nie rejestracja w toku (piszę w razie wątpliwości).
Rzetelny Społecznik Pomocny1 Wulgarny Troll
Chat