Jak to działa
Forum

Sugestie

Login
Wiadomość
Xx7viper7xX Newby
Posty: 4
Dołączył: 26.01.2018
Status: Offline

Gry z zadaniami

28.01.2018, 10:29
Jako że jestem dziewczyną, która jest kompletnie niezainteresowana grami typu Big Farm, Travian i Goodgame Empire, a tylko gry w takim właśnie stylu mają zadania, to jestem zmuszona je dla bananków wykonywać chociaż to jest strasznie nudne. Uważam że dobrze byłoby wprowadzić zadania do gier takich jak np. Howrse, Eldarya czy Słodki Flirt. Wtedy każdy użytkownik mógłby coś dla siebie znaleźć (tak myślę). Mam nadzieję że moja propozycja kiedyś zostanie wykorzystana. :)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Gry z zadaniami - 28.01.2018, 12:16
ZaGi Master
Posty: 820
Dołączył: 11.03.2016
Status: Offline
Cały czas staramy się poszerzać ofertę gier z zadaniami, jest to o tyle trudne że nie zależy tylko od nas samych. Proces dodawania takich gier jest bardzo złożony, mimo wszystko ciągle staramy się poszerzać nasz asortyment. Opinie są dla nas bardzo ważne, każdą sugestię bierzemy pod uwagę by ciągle doskonalić serwis. Ciężko nam powiedzieć, kiedy dokładnie zostaną dodane nowe gry, jednak robimy wszystko by zapewnić pełny komfort korzystania ze strony. :)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Gry z zadaniami - 28.01.2018, 12:45
Hollowlun Newby
Posty: 53
Dołączył: 17.01.2018
Status: Offline
Niestety, gdyby po prostu dodawali sobie gry to byłoby zbyt proste. Najpierw w pierwszej kolejności muszą dogadać sie z danym wydawcą, potem zawrzeć umowę dot. zapłaty za rejestrację użytkowników z ich linku referencyjnego - to sporo roboty i nie każda gra na to pójdzie. ;D
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat