Jak to działa
Forum

Pytania

Login
Wiadomość
co jest grane Newby
Posty: 5
Dołączył: 16.05.2018
Status: Offline

hallo zglaszam sprawe

17.05.2018, 12:38
zostalem tu oszukany , ktos sakosowal moje konto roger8585 z uczciwie zarobionymi banankami 1700 sparwe zglaszamm i umieszczam screnny z wszytskich rozmow z suportami na portalach spolecznosciowych , oddawac mi co moje
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll1
RE: hallo zglaszam sprawe - 17.05.2018, 12:40
co jest grane Newby
Posty: 5
Dołączył: 16.05.2018
Status: Offline
czlowiek poswiecil czas i pieniadze na to forum , ktore mnie teraz po prostu pozbvawil besszprawnie uczciwie wygrancyh pkt , ktore zbieralem na pewna gre , co wam jest z wami nie tak , korzystacie z bezprawia i robicie co wam sie podoba , tylko ciekawe za co ? ze upomnialem sie o swoje , pozatym sprawa zostala zalatwiona i nie wiem o co biega , wiem jedno nie chce miec z wami nic wspolnego i wiecej uzywac swoich danych w tak zaklamanym miejscu jak to , ale zadanm oddania mi tych prawie uczciwie zdobytych babankow , i wymienienia ich na to co chce po czym mozecie sobie usunac konto
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll1
RE: hallo zglaszam sprawe - 17.05.2018, 16:48
JestemKacper Master
Posty: 1089
Dołączył: 19.05.2017
Status: Offline
Napisz do supportu i tam wyjaśnij sprawę, tutaj - na forum - raczej nikt ci nie pomoże.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll1
RE: hallo zglaszam sprawe - 17.05.2018, 17:06
co jest grane Newby
Posty: 5
Dołączył: 16.05.2018
Status: Offline
JestemKacperNapisz do supportu i tam wyjaśnij sprawę, tutaj - na forum - raczej nikt ci nie pomoże.
ale suport nie odpisuje? czy ktos chociaz nie ma jaj i troche honoru i odp mi za co mi usunal konto i okradl z banankow ktore zbieralem , bo to sa jakies jaja? kim jest ta osoaba suport ktora kryje sie pod id pc i mi usuwa konto bezprawnie , i nie ponosi konsekwencji, tylko takie rzeczy w polsce , nawet o glupie wirtualne pieniadze cie wszedzie musza okr... bo jak ze inaczej , brak slow , ze tacy ludzie zyja, nic kur.. nie zrobilem tydzien czasu mam konto i co jakis typ mi je usunal , jakim prawem moje dane wykorzystal , i sie ukrywa
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: hallo zglaszam sprawe - 17.05.2018, 17:55
Dawid035 Master
Posty: 518
Dołączył: 22.07.2016
Status: Offline
co jest granezostalem tu oszukany , ktos sakosowal moje konto roger8585 z uczciwie zarobionymi banankami 1700 sparwe zglaszamm i umieszczam screnny z wszytskich rozmow z suportami na portalach spolecznosciowych , oddawac mi co moje
Naucz się najpierw pisać, taki hint.
Zrozum, że nie jesteś pępkiem świata i support nie odpisze ci od razu na zawołanie. Jeśli się trafiła jakaś pomyłka, to nie zostawią tego na pastwę losu. Poczekaj.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll1
RE: hallo zglaszam sprawe - 17.05.2018, 18:06
Przemek031999 Master
Posty: 869
Dołączył: 15.05.2016
Status: Offline
Spróbuj zalogować się na swoje poprzednie konto.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll1
Chat