Jak to działa
Forum

Pytania

Login
Wiadomość
Boomboxpl Newby
Posty: 18
Dołączył: 01.07.2016
Status: Offline

Ile czeka się na weryfikację filmu YT?

28.05.2018, 16:50
Witam,
Jaki prognozowany czas muszę czekać na weryfikacjie filmu na bananapedii? Dla artykułów było to jasno określne, a w tym przypadku nie potrafię się doszukać.

Czy ktoś komu już sprawdzono może się wypowiedzieć ile mniejwięcej przynanwają bananków? Te minimum 100 to jest dla dna pod dnem, ale spełniającego normy, a więcej dla tych, którzy chwalą bananki, czy przyznają to losowo po określeniu przedziału na podstawie jakości filmu?
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Ile czeka się na weryfikację filmu YT? - 29.05.2018, 09:07
Boomboxpl Newby
Posty: 18
Dołączył: 01.07.2016
Status: Offline
Te filmy to straszne oszustwo! Wysyłam zgodny z zasadmi filmy, a zostaje odrzucoy z bez uzasadnionego powodu (100 wyświetleń), bo przecież spełniam ten warunek. A ja kiedys polecałem tą stronę, teraz chciałbym przeprosić wszystkich oszukanych przeze mnie.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Ile czeka się na weryfikację filmu YT? - 29.05.2018, 20:36
Dawid035 Master
Posty: 518
Dołączył: 22.07.2016
Status: Offline
BoomboxplTe filmy to straszne oszustwo! Wysyłam zgodny z zasadmi filmy, a zostaje odrzucoy z bez uzasadnionego powodu (100 wyświetleń), bo przecież spełniam ten warunek. A ja kiedys polecałem tą stronę, teraz chciałbym przeprosić wszystkich oszukanych przeze mnie.
Jak widzę jak się od razu dołujesz, to aż się dziwię, że w ogóle tak długo na tej stronie byłeś.
Jeśli spełniasz warunek, a coś ci nie przyjęli, to powinieneś obowiązkowo napisać do supportu i spytać o co chodzi, a nie marudzić i mówić jaka strona jest zła. Samo nic się nie zrobi.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Ile czeka się na weryfikację filmu YT? - 30.05.2018, 22:19
Przemek031999 Master
Posty: 869
Dołączył: 15.05.2016
Status: Offline
Filmy, i niestetety w ostatnim czasie także artykuły, sprawdzane są do max. 3 dni, nie dłużej.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat