Jak to działa
Forum

Pytania

Login
Wiadomość
aligdansk Newby
Posty: 12
Dołączył: 11.02.2017
Status: Offline

Jak dodać screeny?

12.02.2017, 18:54
Witam. Jestem na tej stronie od wczoraj i nie wiem jak zaliczyć zadanie. Koło zadania mam taki czerwony zegarek i nie wiem o co chodzi :(!
Czy to oznacza, że zadanie zaliczone i potem otrzymam nagrodę czy co? W kontakcie już pisałam coś na ten temat, ale nikt nie odpowiada! Podobno gdzieś trzeba wysłać screeny, a ja nie wiem gdzie. Czy ktoś może mi pomóc?!

I jak używać kody na bananki? Jak żaden nie działa :(. Wpisuje kod, ktory zostal podany kilka dni temu i co? Kod niepoprawny czy jakoś tak!
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Jak dodać screeny? - 13.02.2017, 19:17
ZaGi Master
Posty: 820
Dołączył: 11.03.2016
Status: Offline
Witam, zegar oznacza czas jaki pozostał Ci do wykonania zadania. Przycisk wysłania screena znajduje się tuż obok.

Komunikat że kody są niepoprawne wyświetla się ponieważ kod wygasł lub został już wczesniej użyty.
Rzetelny Społecznik Pomocny1 Wulgarny Troll
RE: Jak dodać screeny? - 14.02.2017, 19:02
aligdansk Newby
Posty: 12
Dołączył: 11.02.2017
Status: Offline
Ja wiem, że jestem naprawdę wkurzającą osobą, ale nie mam chyba takiego przycisku do wyslania screen'a lub jestem ślepa... Można pokazać gdzie dokładnie znajduje się ten przycisk? :P :( https://scr.hu/l0dRaP.

Tam da dole są te screeny, ale są one chyba tylko, żeby pokazać jak wygląda ta gra. Naprawdę przepraszam za zawracanie głowy 3:.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Jak dodać screeny? - 14.02.2017, 19:25
ZaGi Master
Posty: 820
Dołączył: 11.03.2016
Status: Offline
Zadanie to nie zostało jeszcze odblokowane. Zarejestrowałeś się już w tej grze poprzez kliknięcie przycisku "GRAJ"? Jeśli tak wyślij zgłoszenie do supportu ponieważ prawdopodobnie nie została wykonana poprawna rejestracja. Po skontaktowaniu się z supportem problem zostanie rozwiązany a Tobie pojawi się przycisk dzięki któremu będziesz mogła wysłać screena.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Jak dodać screeny? - 18.06.2018, 14:41
Tiffany MC Newby
Posty: 1
Dołączył: 18.06.2018
Status: Offline
Witam, jak dodać screena by potwierdzić zadania?
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat