Jak to działa
Forum

Pytania

Login
Wiadomość
Agimcia Newby
Posty: 2
Dołączył: 09.06.2018
Status: Offline

Jak dostać bananki?

10.06.2018, 12:48
  • Hej! Jestem tu nowa i chcę wiedzieć, co mam zrobić. Srawa jest taka: grałam w grę Wolni Farmerzy i zrobiłam zadanie, Ale nie otrzymałam bananka. Wiem, że trzeba wysłać jakiegoś screena, zeby dostać bananki, tak? Ale gdzie mam to wysłać? Jeśli na e-amail, to podacie mi go? Albo jak inaczej? Z góry dziękuję za odpowiedź.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll1
RE: Jak dostać bananki? - 12.06.2018, 00:02
Przemek031999 Master
Posty: 869
Dołączył: 15.05.2016
Status: Offline
Jeśli na naszej stronie kliknęłaś "Graj" to powinno przenieść Cię do strony gry i powinnaś się wtedy zarejestrować. W tym samym czasie u nas na stronie, w okolicach przycisku "Graj" powinno pojawić się okienko do wpisania nicku z gry jaki sobie nadałaś. Jeśli Ci się nie pojawiło takie okienko - napisz proszę do supportu.

Po tym, jeśli wpisałaś poprawnie nick z gry, powinna ukazać się możliwość wysyłania screenów. Wtedy robisz screena, wklejasz go do Paint'a, zapisujesz i ten zapisany plik przeciągasz myszką na pole do przesłania screena.

PAMIĘTAJ, jeśli w zasaniu napisane jest osiągnij np. 10 poziom lub zdobądź czegoś 15 000 to musisz zrobić tak jak jest w zadaniu, nie możesz mieć czegoś więcej lub mniej.
Rzetelny Społecznik Pomocny1 Wulgarny Troll
Chat