Jak to działa
Forum

Pytania

Login
Wiadomość
LogunPL Newby
Posty: 7
Dołączył: 15.10.2016
Status: Offline

Jak działają bony podarunkowe?

11.12.2017, 19:11
Chodzi mi o bony do sklepów realnych (Media Markt), a nie do sklepów wirtualnych typu Microsoft Store. Dostanę go do wydruku czy jak?
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Jak działają bony podarunkowe? - 11.12.2017, 19:51
Dawid035 Master
Posty: 518
Dołączył: 22.07.2016
Status: Offline
LogunPLChodzi mi o bony do sklepów realnych (Media Markt), a nie do sklepów wirtualnych typu Microsoft Store. Dostanę go do wydruku czy jak?
Albo dostaniesz kod cyfrowy, w postaci ciągu liter wysłanych w wiadomości na e-mailu, albo w postaci o jakiej mówisz, czyli do wydrukowania. Sam osobiście akurat Media Markt nie testowałem
Rzetelny Społecznik Pomocny1 Wulgarny Troll
RE: Jak działają bony podarunkowe? - 12.12.2017, 15:08
LogunPL Newby
Posty: 7
Dołączył: 15.10.2016
Status: Offline
Dawid035LogunPLChodzi mi o bony do sklepów realnych (Media Markt), a nie do sklepów wirtualnych typu Microsoft Store. Dostanę go do wydruku czy jak?
Albo dostaniesz kod cyfrowy, w postaci ciągu liter wysłanych w wiadomości na e-mailu, albo w postaci o jakiej mówisz, czyli do wydrukowania. Sam osobiście akurat Media Markt nie testowałem
A wiesz może jak wygląda kupywanie czegoś w sklepie (jakim kolwiek)? Podajemy kod sprzedawcy?
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Jak działają bony podarunkowe? - 12.12.2017, 15:29
ArilsO Newby
Posty: 37
Dołączył: 16.10.2017
Status: Offline
LogunPLDawid035LogunPLChodzi mi o bony do sklepów realnych (Media Markt), a nie do sklepów wirtualnych typu Microsoft Store. Dostanę go do wydruku czy jak?
Albo dostaniesz kod cyfrowy, w postaci ciągu liter wysłanych w wiadomości na e-mailu, albo w postaci o jakiej mówisz, czyli do wydrukowania. Sam osobiście akurat Media Markt nie testowałem
A wiesz może jak wygląda kupywanie czegoś w sklepie (jakim kolwiek)? Podajemy kod sprzedawcy?
Tak, taki kod podaj sprzedawcy przy kasie.
Rzetelny Społecznik Pomocny1 Wulgarny Troll
RE: Jak działają bony podarunkowe? - 12.12.2017, 16:08
Dawid035 Master
Posty: 518
Dołączył: 22.07.2016
Status: Offline
LogunPL
A wiesz może jak wygląda kupywanie czegoś w sklepie (jakim kolwiek)? Podajemy kod sprzedawcy?
To zależy. Jeśli robisz w normalnym sklepie, to tak, podajesz kod sprzedawcy. Jeśli kupujesz on-line, aktywujesz go bezpośrednio przez stronę.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat