Jak to działa
Forum

Pytania

Login
Wiadomość
Tomek_łowca_bananów Newby
Posty: 1
Dołączył: 03.09.2016
Status: Offline

JAK SIĘ ZDOBYWA BANANKI W GRACH I MINI GRACH ? BO JA GRAŁEM I NIC

03.09.2016, 11:27
jestem nowy i nie wiem jak zdobywać bananki proszę o pomoc
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll2
RE: JAK SIĘ ZDOBYWA BANANKI W GRACH I MINI GRACH ? BO JA GRAŁEM I NIC - 03.09.2016, 12:21
XxHellcatxX Leader
Posty: 103
Dołączył: 23.06.2016
Status: Offline
Wieczorami są przyznawane bananki za Fun Zone. Jeżeli nie otrzymasz wieczorem to czekaj do max. następnego ranka :)
Rzetelny3 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: JAK SIĘ ZDOBYWA BANANKI W GRACH I MINI GRACH ? BO JA GRAŁEM I NIC - 03.09.2016, 12:28
FeezY Newby
Posty: 2
Dołączył: 03.09.2016
Status: Offline
Dostaje się po jakimś czasie
Rzetelny1 Społecznik1 Pomocny Wulgarny Troll
RE: JAK SIĘ ZDOBYWA BANANKI W GRACH I MINI GRACH ? BO JA GRAŁEM I NIC - 03.09.2016, 16:20
Daaamiann572 Newby
Posty: 17
Dołączył: 03.09.2016
Status: Offline
Bananki zdobywasz robiąc tak :

1. Wchodzisz w "zdobywaj bananki" i szukasz jakiejś fajnej gry za którą można coś zdobyć ( bananki i exp) obok gry jest pokazane i wchodzisz w taką grę. I dajesz bodajże "graj".
2. Zakładasz konto w grze i wpisujesz nick ( wtedy już dostajesz chyba exp.)
3. Wykonujesz zadania w grach jest ich chyba 3
4. Robisz screenshota ( Klawisz "Prt Scr") wchodzisz w painta wklejasz za pomocą ctrl + v i zapisujesz gdzie chcesz.
5. Ponownie wchodzisz na tą grę (oczywiście na stronie bananki) i tam wysyłasz tego screenshota.

A bym zapomniał, screenshota robisz wtedy jak masz wykonane zadanie np: masz osiągnąć 9lvl w Elsword osiągasz taki poziom i robisz screenshota i wysyłasz. ( nie możesz mieć mniejszego poziomu ani większego, bo screenshot nie zostanie zaakceptowany)

Starałem się wyjaśnić Ci to najjaśniej jak potrafię :D. Myślę że pomogłem, jak tak nie zapomnij dać plusika.

Pozdrawiam ;)
Rzetelny1 Społecznik Pomocny4 Wulgarny Troll
Chat