Jak to działa
Forum

Inne

Login
Wiadomość
animevestra Newby
Posty: 17
Dołączył: 13.09.2017
Status: Offline

kącik poezji

13.09.2017, 14:21
jak sama nazwa wkazuje, tutaj możecie się pochwalić tym, co robisz na języku Polskim na ocenę celującą. krótko mówiąc, zaprezentuj się lirycznie. tutaj moja praca, pisana pod wpływem silnych emocji oraz innych naturalnych związków organicznych.





ERROR666

własny gatunek tutaj tworzę
jestem kimś innym jak zwykłym człowiekiem
innym alienem, kryptą wartą odkrycia?
gdy leżę, nie podnoszeę głowy, krzycząc BOŻE

ludzie to moja awersja
awersja to moi ludzie

żyję w mistyfikacji
mistyfikacja żyje we mnie

mam pełno pustych kieszeni
suche serce pełne jesieni

zima do mnie przyszła
a ona jest tak zimna

J.C
Rzetelny Społecznik2 Pomocny Wulgarny Troll
RE: kącik poezji - 13.09.2017, 14:27
SPEEDDs Master
Posty: 695
Dołączył: 08.08.2016
Status: Offline
Zrezygnuj z tego. Rymów prawie brak a treści to w ogóle nie ma tylko jakieś zdania.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll4
RE: kącik poezji - 13.09.2017, 14:41
animevestra Newby
Posty: 17
Dołączył: 13.09.2017
Status: Offline
czy Ty jestes jakimś kolokwialnie ujmę debilem?



pierwsza zwrotka nie miała mieć rymów, wiersz wolny tylko wolny przekaz.

wiesz w ogóle czym jest awersja? najwidoczniej nie.



jesli moja była Pani od j.Polskiego z gimnazjum była onieśmielona tym, co stworzyłem, to wybacz, ale śmiem twierdzić, że w moich oczach jesteś głupi. po prostu nie zrozumiałeś tego. mam Ci każdy wers wytłumaczyć? Czy każdy wiersz dla Ciebie musi się rymować? istnieje również poetycka grupa na Facebook'u, gdzie moja praca również była pochwalona, więc cofnij się do Gimnazjum na lekcje ojczystego jezyka(o ile z niego nie wyszedłeś) i nie marnuj mi czasu, choć szczerze to świetnie się bawię pisząc tą odpowiedź. nim zabierzesz się za "obiektywne" ocenianie to skumaj temat, bo jak widać nie dorosłeś jeszcze do tego poziomu, aby wypowiadać się w sprawach liryki.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: kącik poezji - 13.09.2017, 15:20
JestemKacper Master
Posty: 1089
Dołączył: 19.05.2017
Status: Offline
SPEEDDsZrezygnuj z tego. Rymów prawie brak a treści to w ogóle nie ma tylko jakieś zdania.
Ależ oczywistą rzeczą jest, że nie każdy wiersz musi się rymować i nie ma nigdzie powiedziane, że rymować się musi. Pondato każdy zaczyna od podstaw i nigdy na początku nie robi się czegoś idealnie.
Rzetelny Społecznik2 Pomocny Wulgarny Troll
RE: kącik poezji - 13.09.2017, 15:23
animevestra Newby
Posty: 17
Dołączył: 13.09.2017
Status: Offline
Lefly
Ależ oczywistą rzeczą jest, że nie każdy wiersz musi się rymować i nie ma nigdzie powiedziane, że rymować się musi. Pondato każdy zaczyna od podstaw i nigdy na początku nie robi się czegoś idealnie.
dodam iż jest to moja pierwsza praca, więc profesjonalistą NIE JESTEM, ale jak widzę takie "konstruktywne" wypowiedzi, to obgryzam paznokcie...
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: kącik poezji - 13.09.2017, 15:49
ketty Master
Posty: 530
Dołączył: 05.07.2017
Status: Offline
SPEEDDsZrezygnuj z tego. Rymów prawie brak a treści to w ogóle nie ma tylko jakieś zdania.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Wiersz_bia%C5%82y Polecam :))
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: kącik poezji - 13.09.2017, 15:55
JestemKacper Master
Posty: 1089
Dołączył: 19.05.2017
Status: Offline
animevestraLefly
Ależ oczywistą rzeczą jest, że nie każdy wiersz musi się rymować i nie ma nigdzie powiedziane, że rymować się musi. Pondato każdy zaczyna od podstaw i nigdy na początku nie robi się czegoś idealnie.
dodam iż jest to moja pierwsza praca, więc profesjonalistą NIE JESTEM, ale jak widzę takie "konstruktywne" wypowiedzi, to obgryzam paznokcie...
Mnie się nawet podoba, mimo iż nie lubię zbytnio wierszów.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: kącik poezji - 13.09.2017, 16:26
animevestra Newby
Posty: 17
Dołączył: 13.09.2017
Status: Offline
Lefly
Mnie się nawet podoba, mimo iż nie lubię zbytnio wierszów.
uznam to za szczery komplement <;

ketty
https://pl.wikipedia.org/wiki/Wiersz_bia%C5%82y Polecam :))
tutaj chodzi o przekaz, jeśli czyta się ze zrozumieniem, to dla odbiorcy nie będzie problem, aby zrozumieć to co miałem na myśli. Tylko trzeba znać słowa, które wymieniłem ;v
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: kącik poezji - 13.09.2017, 16:55
Dawid035 Master
Posty: 518
Dołączył: 22.07.2016
Status: Offline
Według mnie ta "przykładowa" poezja mogła być po prostu lepsza. Mnie nie porwało w ogóle, mogłeś/łaś zrobić coś bardziej... zachęcającego? Jednak sam pomysł nie jest aż taki zły, chociaż nie pasuje do strony.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: kącik poezji - 13.09.2017, 19:09
animevestra Newby
Posty: 17
Dołączył: 13.09.2017
Status: Offline
Dawid035Według mnie ta "przykładowa" poezja mogła być po prostu lepsza. Mnie nie porwało w ogóle, mogłeś/łaś zrobić coś bardziej... zachęcającego? Jednak sam pomysł nie jest aż taki zły, chociaż nie pasuje do strony.
to forum dyskusyjne, dział Inne, więc pasuje



dzięki za opinie i mogłeś <;
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat