Jak to działa
Forum

Pytania

Login
Wiadomość
Skarbeczeczek3 Newby
Posty: 17
Dołączył: 28.06.2017
Status: Offline

Kilka pytań dla poczatkującego

06.07.2017, 16:05
1. Poziom - za robienie zadań w grach dostajemy bananki i exp. I tu moje pytanie: po co zdobywamy doswiadczenie? Czy dzieki temu dostajemy wiecej bananków/więcej gier z zadaniami/wiecej reklam/wiecej bananków w fun zone...?
2. Wymiana bananków - czy faktycznie sie opłaca, nie ma problemu z otrzymaniem nagród?
3. Fun Zone - Jak wyglada otrzymywanie tu bananków? Wczoraj grałam kilka godzin a dostałam aż jeden banan, przed wczoraj z 15 min a dostałam 7. Jak czytałam komentarze na forum to nawet kolo 100 podobno ludzie dostaja. Jakie gry polecacie?
4. Zadania - Jeżeli zacznę wykonywać zadania jakiejs grze i mam zdobyć np 10 lvl, a zdobędę 11, czy nawet 40 bo gra mnie wciagnie, to czy dostane bananki? Ja nie mówię o wysyłaniu screena z innego konta na którym mamy 150lvl i gramy tam kilka lat, tylko tym zalozonym przez bananki. Bo bez sensu by było
Dodatkowo zadania sie zmieniaja. Np. w WOT jestem na etapie zadania 2. Jak zaczelam je robić musiałam ukończyć 23 bitwy, teraz jest 24. Przy zadaniu pierwszym tez sie zmieniło. Co prawda wielkiej różnicy mi to nie robi, ale dlaczego tak sie dzieje? Jakiś błąd?
5. Kody - zauważyłam, że na forum niektórzy podaja kody na bananki. Rozumiem, że chodzi o jakieś eventy. Gdzie je można znaleźć?
6. Polecanie strony - otrzymasz +200 bananków i +200 exp. gdy zaproszony użytkownik będzie aktywny! Co mam rozumieć przez AKTYWNY?
7. Bananapedia - jak są oceniane artykuły? Czy zawsze dostaje się bananki za dodanie? Czy niektóre są odrzucane? I co jeżeli temat się zdubluje, bo po prostu nie zauważyliśmy podobnego? Albo jak to wyglada w przypadku filmu? Jeżeli ktoś go wrzuca np na YT i tu (mowa o swoim wlasnym filmie)?
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Kilka pytań dla poczatkującego - 06.07.2017, 18:05
ZaGi Master
Posty: 820
Dołączył: 11.03.2016
Status: Offline
1. Obecnie nie ma żadnego przywileju związanego z doświadczeniem. Aktualnie ma on jedynie charakter kosmetyczny - możliwe że niebawem to się zmieni.
2. Nie ma najmniejszego problemu z otrzymywaniem nagród. Czas, w jakim jest realizowane jest zamówienie wynosi 48 godzin.
3. Bananki z FunZone przychodzą zawsze nad ranem podczas aktualizacji. Stawkę bananków jaką otrzymasz zależy od sponsorów. Nie ma określonego sposobu na skuteczne zdobywanie bananków.
4. Niestety w tym wypadku screen zostanie odrzucony. Jeśli w treści zadania jest napisane by osiągnąć 10 poziom, wówczas na screenie również musi być 10.
5. Kody które zauważyłeś na forum prawdopodobnie pochodzą od YouTuberów. Obecnie jedynie trwa bonus 2x dzieki któremu zdobędziesz dwa razy więcej bananków. Aktualnie nie trwa żaden z event'ów.
6. Aktywny oznacza gracza którego działanie wskazują na poczynanie jednej osoby. Przykładowo musi wykonywać zadania, udzielać się na forum, czy też zapraszać do znajomych.
7. Za każdy zaakceptowany artykuł otrzymuje się bananki. Jeśli artykuł okaże się plagiatem - zostaje on odrzucony, a na gracza zostaje nadana blokada na pisanie artykułów. Obecnie niestety nie mogę powiedzieć zbyt dużo na temat dodawania filmów, funkcja ta nie została jeszcze dodana.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Kilka pytań dla poczatkującego - 06.07.2017, 20:18
Skarbeczeczek3 Newby
Posty: 17
Dołączył: 28.06.2017
Status: Offline
A co w przypadku gdy dodałam screena z gry z osagnietym lvlem ze 2 czy 3 dni temu, bylo info ze czeka na rozpatrzenie, a potem po prostu robilam jakies dzienne misje i wbilam 1 lvl... teraz wchodze na gre zobaczyc czy pojawilo mi sie kolejne zadanie juz i co widze? Zadanie 1 dalej nie zrobione, info o tym ze screen wrzucony brak. Ogólnie to takie nie dopracowane strasznie. Rozumiem, że mam na wszelki wypadek przechowywac screeny na kompie na wypadek jakby sie ulotniły?

A co do pkt 4. "Niestety w tym wypadku screen zostanie odrzucony. Jeśli w treści zadania jest napisane by osiągnąć 10 poziom, wówczas na screenie również musi być 10." to w sumie kwestia intertpretacji. Poziom 10 został osiągniety, a nawet wyższy:D
A co z faktem ze zadania mi sie zmieniaja?
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Kilka pytań dla poczatkującego - 06.07.2017, 21:05
ZaGi Master
Posty: 820
Dołączył: 11.03.2016
Status: Offline
Co masz na myśli pisząc że zmieniają Ci się zadania?
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Kilka pytań dla poczatkującego - 07.07.2017, 00:31
Skarbeczeczek3 Newby
Posty: 17
Dołączył: 28.06.2017
Status: Offline
To że w WOT miałam zadanie ukonczyc 8 bitew, zmieniło sie na 9. Wydaje mi sie ze nawet screena z 8 wysyłałam - a dostałam info "wykonanie zadania: Rozegraj 9 bitew w grze: World of Tanks". No to myśle sobie ze moze mi sie wydawalo, patrze na kolejne zadanie: 23 bitwy (i nawet komentowałam z chlopakiem ze taka liczba bez sensu, jakby nie moglo byc 10, 20, 30 czy podobnie). No to zaczełam grac.
A jak poźniej weszlam ponownie na stronke to nagle sie okazalo ze bitew jest nie 23, tylko 24.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Kilka pytań dla poczatkującego - 07.07.2017, 11:42
ZaGi Master
Posty: 820
Dołączył: 11.03.2016
Status: Offline
Możliwe że służy to dokładniejszej weryfikacji konta. W celu wyjaśnienia sprawy z zmieniającymi się zadaniami należy skontaktować się z supportem, posiadają oni odpowiednie informacje w tej sprawie o użytkowniku. Niestety na forum w tej sytuacji nie mogę wiele zdziałać, support na pewno zajmie się Twoim zgłoszeniem. Support
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Kilka pytań dla poczatkującego - 21.09.2019, 13:18
dawid lisowski Newby
Posty: 5
Dołączył: 05.04.2019
Status: Offline
A czy bananki za oglądanie filmików też się liczą?
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat