Jak to działa
Forum

Pytania

Login
Wiadomość
Awarek Newby
Posty: 1
Dołączył: 08.09.2017
Status: Offline

kody do margonem

08.09.2017, 18:59
Chciałem otrzymać kod do margonem.... Zrobiłem wszystko jak mi kazali, zarejestrowałem się w grze, ale nie nadal mi pisze, że muszę się zarejestrować w grze... co robić?
Rzetelny Społecznik1 Pomocny Wulgarny Troll
RE: kody do margonem - 08.09.2017, 19:25
ketty Master
Posty: 530
Dołączył: 05.07.2017
Status: Offline
AwarekChciałem otrzymać kod do margonem.... Zrobiłem wszystko jak mi kazali, zarejestrowałem się w grze, ale nie nadal mi pisze, że muszę się zarejestrować w grze... co robić?
Cześć. Potwierdziłeś adres email, podany przy rejestracji? Jeżeli tak, to nie korzystasz z wtyczek blokujących reklamy (typu AdBlock), lub blokujących zapisywanie plików cookies?
Rzetelny Społecznik Pomocny1 Wulgarny Troll
RE: kody do margonem - 08.09.2017, 21:12
bana-neczek Newby
Posty: 5
Dołączył: 08.09.2017
Status: Offline
Mam ten sam problem a postępowanie według twojej instukcji nic nie dało. Co moge jeszcze zrobić?
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: kody do margonem - 09.09.2017, 02:24
DestroDark Newby
Posty: 15
Dołączył: 09.09.2017
Status: Offline
Może skorzystaj z innej przeglądarki. Potwierdz email albo dokładnie rób zgodnie z instrukcją żeby dostać kod do margonem.
Rzetelny Społecznik Pomocny1 Wulgarny Troll
RE: kody do margonem - 09.09.2017, 11:14
ketty Master
Posty: 530
Dołączył: 05.07.2017
Status: Offline
bana-neczekMam ten sam problem a postępowanie według twojej instukcji nic nie dało. Co moge jeszcze zrobić?
Cześć. Możliwe, że już grałeś w tą grę, i miałeś zapisane pliki cookies w przeglądarce. Usunięcie ich możę rozwiązać sytuację.

Usuwanie ciasteczek:

Mozilla Firefox: Kliknij przycisk w prawym górnym rogu przeglądarki (takie 3 poziome paseczki), i wybierz Opcję. Znajdź tam zakładkę Prywatność. Kliknij przycisk Usuń pojedyncze ciasteczka, a następnie Usuń Wszystkie.

Google Chrome: W prawym górnym rogu kliknij Więcej >> Ustawienia >> Na samym dole kliknij Zawansowane >> W kategori Prywatność i Bezpieczeństwo kliknij Ustawienia Treści >> Kliknij Pliki Cookies >> W kategori Wszystkie pliki cookies i dane stron kliknij Usuń wszystkie >> Potwierdź, klikając usuń wszystkie.
Rzetelny Społecznik Pomocny1 Wulgarny Troll
RE: kody do margonem - 09.09.2017, 12:19
Sheyn! Newby
Posty: 1
Dołączył: 07.07.2016
Status: Offline
Ja nie widze tej szkrzynki co zrobić?
Rzetelny Społecznik1 Pomocny Wulgarny Troll
RE: kody do margonem - 09.09.2017, 14:19
bana-neczek Newby
Posty: 5
Dołączył: 08.09.2017
Status: Offline
kettybana-neczekMam ten sam problem a postępowanie według twojej instukcji nic nie dało. Co moge jeszcze zrobić?
Cześć. Możliwe, że już grałeś w tą grę, i miałeś zapisane pliki cookies w przeglądarce. Usunięcie ich możę rozwiązać sytuację.

Usuwanie ciasteczek:

Mozilla Firefox: Kliknij przycisk w prawym górnym rogu przeglądarki (takie 3 poziome paseczki), i wybierz Opcję. Znajdź tam zakładkę Prywatność. Kliknij przycisk Usuń pojedyncze ciasteczka, a następnie Usuń Wszystkie.

Google Chrome: W prawym górnym rogu kliknij Więcej >> Ustawienia >> Na samym dole kliknij Zawansowane >> W kategori Prywatność i Bezpieczeństwo kliknij Ustawienia Treści >> Kliknij Pliki Cookies >> W kategori Wszystkie pliki cookies i dane stron kliknij Usuń wszystkie >> Potwierdź, klikając usuń wszystkie.





Dzięki za pomoc jednak to też nie pomogło.Usunąłem pliki cookies z obu przegladarek i wysłałem już wiadomość do twórców tej strony jednak troche potrwa nim uzyskam odpowiedź. Ma ktoś inne pomysły?
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: kody do margonem - 09.09.2017, 15:53
Quaq Newby
Posty: 13
Dołączył: 08.09.2017
Status: Offline
Spróbuj zarejestrować się do innej gry z ilością powyżej 250 bananków i chwilę pograj. Poprawna rejestracja to taka, która odblokuje na stronie login do wpisania i umożliwi wykonywanie dalszych zadań w tej konkretnej grze.
Rzetelny Społecznik Pomocny1 Wulgarny Troll
RE: kody do margonem - 09.09.2017, 15:57
ketty Master
Posty: 530
Dołączył: 05.07.2017
Status: Offline
bana-neczekkettybana-neczekMam ten sam problem a postępowanie według twojej instukcji nic nie dało. Co moge jeszcze zrobić?
Cześć. Możliwe, że już grałeś w tą grę, i miałeś zapisane pliki cookies w przeglądarce. Usunięcie ich możę rozwiązać sytuację.

Usuwanie ciasteczek:

Mozilla Firefox: Kliknij przycisk w prawym górnym rogu przeglądarki (takie 3 poziome paseczki), i wybierz Opcję. Znajdź tam zakładkę Prywatność. Kliknij przycisk Usuń pojedyncze ciasteczka, a następnie Usuń Wszystkie.

Google Chrome: W prawym górnym rogu kliknij Więcej >> Ustawienia >> Na samym dole kliknij Zawansowane >> W kategori Prywatność i Bezpieczeństwo kliknij Ustawienia Treści >> Kliknij Pliki Cookies >> W kategori Wszystkie pliki cookies i dane stron kliknij Usuń wszystkie >> Potwierdź, klikając usuń wszystkie.





Dzięki za pomoc jednak to też nie pomogło.Usunąłem pliki cookies z obu przegladarek i wysłałem już wiadomość do twórców tej strony jednak troche potrwa nim uzyskam odpowiedź. Ma ktoś inne pomysły?
Spokojnie, mi odpowiedzieli w mniej niż 24 godziny :)
Rzetelny Społecznik Pomocny1 Wulgarny Troll
Chat